Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie

Zobrazit výsledky hlasování: Jaký televizor by jste si vybrali

Hlasujících
713. Pro hlasování se musíte přihlásit
  • plazma Panasonic

195 27.35%
  • plazma Samsung

33 4.63%
  • plazma LG

32 4.49%
  • LCD Sony

56 7.85%
  • LCD LG

97 13.60%
  • LCD SHARP

27 3.79%
  • LCD Hyundai

0 0%
  • LCD Samsung

160 22.44%
  • LCD Panasonic

56 7.85%
  • LCD Philips

40 5.61%
  • LCD Grundig

0 0%
  • LCD Sencor

3 0.42%
  • LCD Toshiba

10 1.40%
  • LCD Changhong

3 0.42%
  • LCD ECG

1 0.14%
Strana 49 z 245 PrvníPrvní ... 3947484950515999149 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 721 až 735 z 3663

Téma: Jakou TV byste si koupili? (vlákno pro obecné dotazy přes značky)

Je tu pořád Avatar uživatele zatty
    Registrace
    Jan 2011

za ten cash jedině plazma...za led připlat 20-30tis. aby to stalo za to
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele Ladys
    Registrace
    Apr 2009

Presne tak a nebo sniz uhlopricku na 47", pak by ses kolem 30tis vesel i za poradnou LED LCD.

Je tu pořád
    Registrace
    Nov 2008

Je tu pořád
    Registrace
    Nov 2008

Nováček
    Registrace
    Sep 2010

Chtěl bych přispět trochou do mlýna.Zhruba před měsícem jsem byl přesvědčen,že má nová televize
    bude samsung UE 55 d 8090,jelikož jsem chtěl technologii se kterou bych byl vyzbrojen i na 3D.
    Potom jsem se ale dočetl o velkém úspěchu nové 3D technologie firmy LG na trhu v USA a Číně,myslím tím nové televize s označením Cinama 3D,s polarizační technologií.Zhruba 14 dní jsem
    objížděl obchody v NSR a porovnával kvalitu obrazu jak ve 2D,tak ve 3D.Po těchto zkušenostech,jsem
    si koupil LG 55 LW 570S a jsem naprosto spokojen.Za 30 let zkušeností se spotřební elektronikou jsem pochopil jedno,že kupovat přístroj podle technických parametrů napsaných na papíře,je jako si
    vybírat manželku podle fotografie.Podle testů zahraničních časopisů má mít Samsung kvalitnější
    obraz,ale při subjektivním porovnání obou televizí jsem neviděl žádný výrazný rozdíl,proto pro
    mě bylo důležitější kritérium funkce 3D.Polarizační technologie na TV LG mě naprosto přesvědčila,
    klid obrazu,žádná únava očí,žádné bolesti hlavy,žádný ghosting,žádné blikání,lehké brýle bez
    nutnosti napájení.
    Jestli někdo schání televizi i pro 3D funkci,potom doporučuji si Cinema 3D od LG alespoň
    prohlédnout.

Nováček
    Registrace
    Apr 2009

Citace Původně odesláno od klimek Zobrazit příspěvek
    ----Polarizační technologie na TV LG mě naprosto přesvědčila,
    klid obrazu,žádná únava očí,žádné bolesti hlavy,žádný ghosting,žádné blikání,lehké brýle bez
    nutnosti napájení.
    Jestli někdo schání televizi i pro 3D funkci,potom doporučuji si Cinema 3D od LG alespoň
    prohlédnout.
    Potvrdzujem. A vôbec sa netreba báť tzv. polovičného rozlíšenia obrazu kvôli separácii riadkov pre ľavé a pravé oko. Obraz je jasný, krištálovo čistý, a hlavne nebolí z jeho pozerania hlava....

A ani na pozeranie 2D nie sú na zahodenie tieto LG.... (lepší stred, blížiaci sa k top kategórii LCD).

Je tu pravidelně Avatar uživatele tesla15
    Registrace
    Mar 2010

Můj problém, po chvili dívání bolest v zádech nutí mne lehnout. U LEDu SAMSUNG i s brýlemi v tomto momentě zcela ztráta kvality 3D. Na PLAZMĚ nic takového ani při 3D neregistruji. Jaké máte v tomto směru zkušenosti? Dík.

Je tu pořád Avatar uživatele Ladys
    Registrace
    Apr 2009

Chapu ze aktivni technologie 3D je pro vetsinu lidi strasak a obavy z neprijemnych bolesti hlavy atd jsou jiste na miste.Sam jsem toto take registroval pri prvnim seznameni s aktivni technologii, nicmene dnes, kdyz uz jsem to videl nekolikrat, tak nepocituju absolutne nic.Mozek a oci si na to v pohode zvykly.Koukan se na to tak jedno za 14dni, vetsinou nejake promo a trailery, ale dal jsem si uz i 40min dokument a vse bez nejakych problemu.
    Tim nechci vychvalovat aktivni technologii, jen aby lidi z toho nemeli zbytecne obavy.Nekomu to muze delat problemy i pozdeji, to nevylucuji, u me vsak tento problem po prvnim shlednuti zmizel.

Pasivni technologie je jiste jistejsi, nicmene v dnesni dobe, kdy je z 95% priorita 2D, tak je spise lepsi volit kvalitnejsi TV na 2D a 3D brat jen jako doplnek pro zpestreni.

Nováček
    Registrace
    Apr 2009

Citace Původně odesláno od tesla15 Zobrazit příspěvek
    Můj problém, po chvili dívání bolest v zádech nutí mne lehnout. U LEDu SAMSUNG i s brýlemi v tomto momentě zcela ztráta kvality 3D. Na PLAZMĚ nic takového ani při 3D neregistruji. Jaké máte v tomto směru zkušenosti? Dík.
    S pasívnym 3D žiaden problém. Nakoľko okuliare sú vybavené vrstvou tzv. s "kruhovou polaritou", (t.j. nehrozí, že pootočením okuliarov voči vodorovnej rovine sa stráca obraz), sa kľudne dá pozerať a užívať si 3D v hocijakej polohe.

K štandardne dodávaným 2 kusom okuliarov som si prikúpil tzv. 3D party pack (5 okuliarov rôznej farby rámu za 30 €).

Čo sa týka únavy očí, resp. nepríjemného pocitu: v pohode som pozrel s rodinou celý Avatar v 3D, a synovia chceli následne ešte aj Shreka v 3D...

Nováček
    Registrace
    Jan 2008

A jaká je kvalita 2D obrazu u té LG 42LW570s? 3D je dobré zpestření, ale převážně bych sledoval SD vysílání a HD filmy.

Je tu pořád Avatar uživatele zatty
    Registrace
    Jan 2011

lw 570s je modelová řada která se po delší době LG povedla...je to bedna za přijatelný peníz pro nenaročného diváka...na SD se chová slušně..barvy jsou čisté a nikterak nevypadá totálně rozmazané...rozhodně bych jí dám přednost před samsungem D5500 nebo ex520 od sony

Nováček
    Registrace
    Sep 2010

Já bych to napsal takto.Je to podobné jako u audio techniky,čím lepší přístroj,tím větší nároky na signál.Tím mám na mysli,že na audio řetězci za 10 000 Kč,vám budou znít všechna vaše CD-čka
    zhruba stejně.Na audio řetězci za 300 000 Kč,už poznáte,že některá CD-čka jsou na vyhození.

Led televize udělaly za poslední roky velký pokrok.Domnívám se,že teprve v posledním roce se
    kvalita obrazu dá srovnávat s plazmou.Kvalita série LW od LG se pohybuje na úrovni ostatních
    značek,zejména Sony,Toshiba,Philips ve stejné cenové kategorii.Jediné televize,které bych co do
    kvality obrazu hodnotil o něco lépe,jsou vrcholné modely od Samsungu,ovšem i tyto mají některé
    problémy,jako například nerovnoměrné podsvícení u řady 7000,způsobené zvýšenou teplotou
    určitých částí displeje a cenově jsou také trochu jinde.Sharp a dokonce i Loewe bych označil za trochu slabší(v dané cenové kategorii).

LG LW serie nemá vůbec žádný problém s SD vysíláním,pokud je kvalitní nahrávka a formát 16:9,potom má obraz vše co má mít.Výborné barvy,kontrast i ostrost.Nastavení je obsáhlé,tak si každý najde individuální obraz,který mu vyhovuje.Pokud je nahrávka nekvalitní
    a televize je nucena formát 4:3 přepočítat na celou obrazovku,tak jde kvalita do kolen.To ovšem není chyba televize,ale mizerná kvalita zobrazovaného materiálu,který televize okamžitě odhalí.Zobrazení HD signálu je naprosto
    bezchybné,jak ze satelitu,tak z Blu-ray přehrávače,to je opravdový zážitek,jak 2D,tak především
    ve 3D.

Je tu pořád Avatar uživatele garb7
    Registrace
    Dec 2008

Dovoluji si oponovat není to tak úplně pravda , video signál dá elektronice mnohem víc zabrat než zvuk a obrazový dojem je různý někdo preferuje jedno druhý něco jiného je pravda, že LCD i levné modely udělaly velký pokrok právě na SD a některé dražší modely aby vynikl kvalitní obraz mají tendenci uměle upravit obraz, TV z SD musí vždy hodně dopočítávat ale na plazmě mi přijde horší nekvalitně nasnímaný starý záznam prostě přirozený byt nedokonalý ale prostě tak bych to viděl i v kině.

Nováček
    Registrace
    Sep 2010

To jsme si asi nerozumněli.Zobrazení video signálu se moc neřeší,tím mám na mysli video řetězec.
    Koupí se dobrá televize,dobrý Blu-ray přehrávač,slušný kabel a tím to končí.
    Audio řetězec se může "ladit"i několik let,než vše k sobě perfektně pasuje.Reprobedny,reprokabely,
    signálové kabely,síťové kabely,předzesilovač,koncový zesilovač,CD přehrávač a nakonec to
    nejdůležitější,akustika poslechové místnosti.
    Oproti tomu je nákup video zařízení jako procházka jarním sadem.

Nováček
    Registrace
    Sep 2010

TV z SD musí vždy hodně dopočítávat ale na plazmě mi přijde horší nekvalitně nasnímaný starý záznam prostě přirozený byt nedokonalý ale prostě tak bych to viděl i v kině.[/QUOTE]

Všechny televize upravují obraz,jak plazmové,tak ledkové.Dokonce se domnívám,že se jednotlivé firmy
    předhání,která bude mít různých systémů více.

Co se týče vašeho vyjádření se sobrazením horších materiálů,tak s vámi mohu souhlasit.
    Řekl bych,že špatný materiál vypadá na plazmě přijatelněji.Blíží se více zobrazení CRT.
    Naopak nevýhodou plazmy je provoz při silném okolním světle.Tedy při dením světle.
    Plazma je vynikající na večerní či přímo noční provoz,tedy při snížené hladině světla.
    Obecně vzato bych řekl,že oba systémy mají své opodstatnění, své fanoušky a určitě své
    specifické výhody a nevýhody.I podle toho musí zákazník vybírat.Člověk který chce svou
    televizi používat i jako obrovský monitor pro svůj počítač si určitě nemůže koupit plazmu,to dá
    rozum.
    Já osobně se domnívám,že s posledními modely LED televizí,kdy kvalita je srovnatelná s plazmou,
    mají LED TV už pouze přednosti.Ale to je pouze můj názor a asi názor některých výrobců.
    Pokud se podíváme na trh,tak já osobně mám dojem,že se plazmová technologie pouze dojíždí,aby
    se ještě něco vrátilo z investic do této technologie.Odpovídají tomu ceny i sortiment.

Strana 49 z 245 PrvníPrvní ... 3947484950515999149 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. koupili byste tuto lcd?
    Od DeNNI85 v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 17
    Poslední příspěvek: 03-11-2013, 11:13
  2. Koupili byste si multimediální centrum?
    Od Jiří Piškula v sekci Ankety v magazínu
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 19-08-2011, 06:58
  3. Jaký typ TV byste si v současnosti koupili?
    Od Karel Polívka v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 2478
    Poslední příspěvek: 03-01-2011, 15:45
  4. Koupili byste si OLED televizor?
    Od Jiří Piškula v sekci Ankety v magazínu
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 09-11-2010, 18:51
  5. Koupili byste LCD/PLAZMU z prodejní plochy?
    Od blazas11 v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 15-10-2009, 17:12