Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie

Zobrazit výsledky hlasování: Jaký televizor by jste si vybrali

Hlasujících
713. Pro hlasování se musíte přihlásit
  • plazma Panasonic

195 27.35%
  • plazma Samsung

33 4.63%
  • plazma LG

32 4.49%
  • LCD Sony

56 7.85%
  • LCD LG

97 13.60%
  • LCD SHARP

27 3.79%
  • LCD Hyundai

0 0%
  • LCD Samsung

160 22.44%
  • LCD Panasonic

56 7.85%
  • LCD Philips

40 5.61%
  • LCD Grundig

0 0%
  • LCD Sencor

3 0.42%
  • LCD Toshiba

10 1.40%
  • LCD Changhong

3 0.42%
  • LCD ECG

1 0.14%
Strana 237 z 245 PrvníPrvní ... 137187227235236237238239 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 3,541 až 3,555 z 3663

Téma: Jakou TV byste si koupili? (vlákno pro obecné dotazy přes značky)

Nováček
    Registrace
    Jun 2007

Janys788: tak na slušnou 65" tv bude 40t málo . Nejlépe obejít prodejny a podívat ono 100 lidí 100chutí a každému se líbí něco jiného . Za sebe doporučím Sony KD-65XE9305 pokud se dá sehnat .Pokud ne jetu XF9005 ,který je kvalitou hodně podobný.
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu občas Avatar uživatele Milan C
    Registrace
    Dec 2007

Citace Původně odesláno od Snoopee Zobrazit příspěvek
    Dal som na radu vivid.sk a som hrdým majiteľom Sony Bravia KD-55XE8577. Ešte raz ďakujem, je to paráda !!!! Cena aj s dopravou 961€ z andreashop.sk
    Ja som tiež dal na radu vivid a kupil som:

https://televize.heureka.cz/lg-oled65b7v/

ale 55-ku. Páni, ale to ste ešte nevideli. Obraz ako britva. K tomu dm 900 4K.

Nováček
    Registrace
    Sep 2018

Zdravim
    Jsem tu staronový, ale ztratil jsem login tak jsem se musel znovu zaregistrovat. Jeste jsem neprocetl vse, ale zeptam se
    je moc velka tragedie koukat po TV Philips? Docela mne zaujala 65ka za rozumny peniz a laka mne Ambilight
    https://www.alza.cz/65-philips-65pus7303-d5316088.htm
    V Dtestu vyhravaji LG a Samsung a pri letmem ohledani zde jsem zahlid Philips nebrat. Mate nazor?
    Ano znam "nejsem tak bohaty abych kupoval levne veci".

Diky Stribro2018 (kdysi Stribrnak)
    Naposledy upraveno uživatelem Stribro2018: 28-09-2018 v 15:35

Nováček
    Registrace
    Oct 2013

Dobré ráno.

Sháním novou televizi v cenové relaci okolo 20 tisíc a doufám, že byste mi mohli poradit. Televize bude viset na zdi, ideální úhlopříčka 50", ale pokud bude o něco menší, tak nevadí. Sám preferuji VA panel, ale nebráním se žádným jiným návrhům. Preferoval bych kvalitu obrazu, ale především musí telka umět pustit to, co po ní chci:

- Připojené bude PC s KODI a velkou knihovnou filmů a seriálů.
    - Z PC se budou také prohlížet fotografie pořízené full frame digitální zrcadlovkou, takže bych byl rád za co nejlepší kvalitu obrazu v dané cenové relaci a rozlišení 4k.
    - Dále bude připojen DVB-T, chtěl bych podporu nadcházejícího DVB-T2 a H.265, pokud to ještě není standard.
    - Bude se sledovat IPTV Sledovanitv.cz, takže je nutné aby televize podporovala jejich aplikaci. Tzn. Samsung, LG, Panasonic, nebo Android TV.
    - Možná občas nějaká hra, ale to není priorita.

Ještě bych měl další dotazy: jak je to s Freesync? Už se dostal do běžných televizí?
    Rád bych ji připojil taky na starší hodně dobrý zesilovač s analogovým vstupem (cinche nebo jack?). Je to vůbec ještě možné u nových TV, nebo bych se měl poohlédnout i po novém zesilovači?

Je mi jasné, že za 20 tisíc to nebude to nejlepší. Hledám prostě to nejlepší za danou cenovku. Pokud bude nějaká hodně dobrá nabídka, šel bych s cenou i výš. Ideálně pokud se najde třeba něco ve slevě, klidně i starší model by asi nevadil. Jakékoliv poznatky uvítám.

Je tu pořád Avatar uživatele vivid.sk
    Registrace
    May 2009

1) freesync: Samsung v aktualnych modeloch, zoznam najdes tu

2) analogovy vystup je dnes mrtvy (v TV). Jedine cez externy DAC. Dnes je standard SPDIF/Optical Toslink (pripadne metalicky ekvivalent cez HDMI-ARC).

Nováček
    Registrace
    Oct 2013

Díky za informaci. Budu tedy hledat dál a přidám k tomu i nějaký nový zesilovač

Je tu občas Avatar uživatele MrPierc
    Registrace
    Apr 2008

Dobrý den, sháním levnou TV (81 až 102cm) na každodenní sledování televizních pořadů. V dané lokalitě mají problémy s příjmem televize, tak mi prosím doporučte něco, na co bude spolehnutí. U staré TV zkoušeli set-top box pro DVB-T2, ale chtějí raději rovnou novou TV.

Požadavky:

1) 81 až 102 cm
    2) Levná nebo standard, jde jen o sledování seriálu a TV filmů z veřejné TV
    3) Bude stačit Full HD (1920 x 1080 px)? 4K je asi zbytečné, že?
    4) DVB-T2, podpora kodeku H.265 HEVC
    4) Typy: Sencor SLE 40F14TCS? Nebo Toshiba 40L2863DG? Nebo je něco rozumenjšího? Kolem 5-8 tisíc?

Děkuji za rady.

Nováček
    Registrace
    Nov 2018

Pokud vylozene nechci Android TV, jakou by jste doporucili? Televize na pozemni/satelitni vysilani (hlavne sport) + filmy.
    Rozpocet max 35 tis. velikost 55"

Registrace
    May 2009

Citace Původně odesláno od AMTe Zobrazit příspěvek
    Pokud vylozene nechci Android TV
    Mas nejake konkretne dovody? (nie je nutne android vyuzivat, v zmysle aplikacii, TV musi mat aj adekvatne kvalitny HW)

alternativne:
    https://televize.heureka.cz/panasonic-tx-55fx780e/

Nováček
    Registrace
    Nov 2018

Tak mezi duvody patri...odpor k Androidu vseobecne...a za dalsi jsou konkretni poznatky z ruznych testu...ze se seka, zamrzne atd. Nemam zadnou zkusenost...ale co jsem cetl tak obrazove skvele ale ten system to trochu srazi...
    A co takhle Samsung QE55Q7FN? Cenove by to splnovalo muj limit, kdyz vezmu v uvahu specialni nabidku co mam s porovnanim s tim Panasonic?

Registrace
    May 2009

Samsung je jedna z dalsich alternativ, ale SONY 55xf9005 (s Androidom) za rovnaku cenu je lepsi. Myslim hardwarovo lepsi, s direct LED a funkcnym FALD. Ak nekupis Philips s androidom, ten system nebude mrznut ani padat a bude to viacmenej pouzitelne. Alebo mozes TV pouzivat len ako zobrazovac k externemu zdroju signalu, vtedy neprides s androidom do styku vobec.

Ja osobne by som velmi neprihliadal na SW pri SMART TV, pretoze skor ci neskor sa zo SMART TV, stane "len" TV. Pokial vsak TV nebude fungovat dobre ako samostatny zobrazovac externeho zdroja (ktory vymenis/nahradis kedykolvek), tak ti super SMART funkcie nepomozu.

Ako ceresnicku na torte dodavam, ze SAMSUNG (ale aj LG) napriklad tento rok odobral zo svojich TV podporu DTS, mnohi uzivatelia ale neplanuju externy zdroj signalu, pre prehravanie filmov. Cim sa dostavame k predchadzajucemu odseku - kupuj TV, ktora ma dobry HW, ktoru vies pouzivat s inymi zdrojmi signalu. SMART funkcie su len docasne a skor ci neskor skonci ich podpora (tie, ktore su pre online content).
    Naposledy upraveno uživatelem vivid.sk: 05-11-2018 v 20:31

Nováček
    Registrace
    Nov 2018

Tak o tom budu muset jeste popremyslet...neco na tom co pises bude...pocitam filmy budu prehravat z externiho hdd

Nováček
    Registrace
    May 2017

Ahoj vivid. Tak som sa po nejakom čase vrátil.

Stále vyberám a čítal som aj tu, ale nenašiel som niečo čo by mi vyhovovalo v zmysle cena-velkosť.

Pozorovaciu vzdialenosť mám 2,7 metru, ale 55 palcov sa mi zdá dosť veľa a preto sa dívam skor na 47-50 palcové. (Avšak ak by bola dobrá 55ťka, tak do nej kludne pojdem)

Inak s Androidom nemám problém a myslím, že by mi možno pár vecí vyriešil. Cena ideálne pod 20 tisíc (CZK) ale úprimne ak by niečo stálo za to a bolo to za 25 kCZK, tak tomu dám šancu. Ešte si asi počkám na január/február a pokles cien, ale....

Ďakujem

Nováček
    Registrace
    Feb 2012

Vybírám Tv do kuchyně 24" FHD?, HEVC, do 5tis
    Předtím jsme měli 22" Samsung (R.I.P.) a více než 24" manželka nechce. Je to jen na občasné koukání. 32" by byla opravdu moc
    Příjem bude DVB-T2 takže převážně Full HD programy ČT, občas SD programy ostatních muxů.
    Má cenu kupovat dnes HD ready TV ? Výběr by se dost rozrostl...
    Televize bude na zdi.

Na výběr to bratru moc není ve FHD:
    Podle filtru 24" FHD, HEVC jen 4 identické kousky czc.cz a alza
    Tedy Philips 24PFS4022
    Philips 24PFS5603 bílý, vypadá lépe
    Hyundai FLN 24T439
    Toshiba 24L1863DG

28" ve Full HD nejsou, až 32" ...

Když přihodím i HD ready, tak mám 19 TV více a jsou i 28". czc.cz
    Rozdíl v šířce TV 24" vs 28" je "jen" cca 8 cm, ale máme TV rohu u okna, tak těžko říct.

Máte někdo nějaký z těch kousků?
    Naposledy upraveno uživatelem Cpt.Nevr: 12-11-2018 v 15:40

Nováček
    Registrace
    Jun 2008

Vybírám TV, která mi plně nahradí starou Smart tv LG (ještě před WEB OS)
    současný setup:
    LG 42LM620S
    NAS: Synology DS216j, Plex server se zapnutým DLNA serverem

NAS nemá dostatečný výkon aby zvládal externí SRT titulky přes plex app. to právě řeší ten DLNA server přes který mi ta telka bere titulky perfektně

Máte někdo zkušenost čím nahradit abych mohl pokračovat ve stejném provozu??

Podobná témata

1. koupili byste tuto lcd?
    Od DeNNI85 v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 17
    Poslední příspěvek: 03-11-2013, 11:13
  2. Koupili byste si multimediální centrum?
    Od Jiří Piškula v sekci Ankety v magazínu
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 19-08-2011, 06:58
  3. Jaký typ TV byste si v současnosti koupili?
    Od Karel Polívka v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 2478
    Poslední příspěvek: 03-01-2011, 15:45
  4. Koupili byste si OLED televizor?
    Od Jiří Piškula v sekci Ankety v magazínu
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 09-11-2010, 18:51
  5. Koupili byste LCD/PLAZMU z prodejní plochy?
    Od blazas11 v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 15-10-2009, 17:12