Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie

Zobrazit výsledky hlasování: Jaký televizor by jste si vybrali

Hlasujících
713. Pro hlasování se musíte přihlásit
  • plazma Panasonic

195 27.35%
  • plazma Samsung

33 4.63%
  • plazma LG

32 4.49%
  • LCD Sony

56 7.85%
  • LCD LG

97 13.60%
  • LCD SHARP

27 3.79%
  • LCD Hyundai

0 0%
  • LCD Samsung

160 22.44%
  • LCD Panasonic

56 7.85%
  • LCD Philips

40 5.61%
  • LCD Grundig

0 0%
  • LCD Sencor

3 0.42%
  • LCD Toshiba

10 1.40%
  • LCD Changhong

3 0.42%
  • LCD ECG

1 0.14%
Strana 195 z 245 PrvníPrvní ... 95145185193194195196197205 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 2,911 až 2,925 z 3663

Téma: Jakou TV byste si koupili? (vlákno pro obecné dotazy přes značky)

Nováček
    Registrace
    Dec 2015

Netreba sa bat ist do UHD. Aj ked je plno neprajnikov a odporcov. Do 55" staci. A pozerat nieco vyssie do 2,5 m je blbost. Ked je detail v jednom rohu na ktory zaostris zrak presne v druhej uhloriecke vidis len periferne. Teda oko to vidi,ale nevnima. Nahananie uhlopriecok do astronomickych cisel je nezmysel. Iba malomestaci kupuju take rozmery a chvalia sa s tym aky velky tv maju a sami vedia ,ze kupili kravinu a su s tym nespokojny. Kupovat tv kvoli bluray ,ze si pozries 1 film za mesiac,je dost chaby argument. A je dost promo kanalov na Astre kde vidiet ten obraz v 4K. Coskoro budu pribudat aj tv stanice,kedze HD je uz standardom.
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pravidelně Avatar uživatele tesla15
    Registrace
    Mar 2010

Dovolím si v krátkosti trochu oponovat. Chci se přiblížit co nejvíce reálu? Potom platí zorný úhel očí. Pro zajímavost, ženy jej mají širší. Jinými slovy: prim hraje pozorovací vzdálenost / uhlopříčka. Dám si repro vedle sebe? Také mi nevyhovuji, dám je 3m od sebe a uprostřed malou uhlopříčku? To již od pohledu nesympatické. ---- Můj nedávný zážitek Aréna O2: orchestr André RIEU... Hlediště prima nasvícené, kapela bílé košile, přirozená pleťová barva Po stranách dva " zobrazovače " vhodné na detailní záběry, stejně barevně seřízené, nevyhovující - do žluta. Zvuk pří plné dynamice kreslení, jednotlivé nástroje OK. Sestra negativa nevnímala a do zpěvu se zapojila. Chci tím naznačit, každý máme jiné priority. U mne doposud vedla Plazma 65" na 3,5m. Deset let čekám na velký OLED, v příznivé ceně. Snad se dočkám, je mi teprve 82 let..

Nováček
    Registrace
    Dec 2015

To mas aj vlastnu elektraren doma ? 65 plazma

Je tu pravidelně Avatar uživatele tesla15
    Registrace
    Mar 2010

To je jeden z útoků na Plazmu, né docela objektivní. 1) Když barevnou TV tož volím dle kvality. 2) V poslední době sedím více u PC.čili není v neustálém provozu.3) vytápím elektřinou, 20hod. sleva na jaře a na podzim to obstará Plazma. I další ve prospěch plazmy je:::kvalitou obrazu trochu srovnatelnou je LCD o cca 30% dražší, jinými slovy ceny za 5 let srovnatelné. A oněch 30% ceny mám dál zúročovány( Prostě, je to o způsobu žití, u každého z nás jiný.
    Naposledy upraveno uživatelem tesla15: 03-06-2016 v 17:05

Je tu pravidelně
    Registrace
    Sep 2007

Citace Původně odesláno od Kexame Zobrazit příspěvek
    kedze HD je uz standardom
    No u nas teda ne, koukni na nabidky stanic poskytovatelu. Napr. tohle jsem dostal od NEJ-tv cit. " Rovněž bychom Vás chtěli informovat, že během pondělí 13. 6. 2016 dojde k zařazení nových kanálů Prima Comedy Central SD, Prima Max SD a Barrandov SD. " Nove stanice a v SD? Jak to asi bude vypadat na UHD tv? Obcas musim zamacknout slzu pri sledovani nekterych stanic a pri vzpomince na plazmu, kterou jsem vymenil za H7000.

Je tu pořád Avatar uživatele vivid.sk
    Registrace
    May 2009

Citace Původně odesláno od Karel129 Zobrazit příspěvek
    No u nas teda ne
    Nechytas z pozicie Astry 3 signal? Kde byvas?
    Provider, ktory dnes pridava SD kanaly (ktore boli urcene pre CRT TV) si zasluzi vymenit.

Je tu pravidelně
    Registrace
    Sep 2007

No taky ze uz o tom uvazuju. Clovek si u nich priplatil za HD kanaly a oni dal nabizeji SD. Provideri u nas se zameruji na moznost sledovani poradu zpetne nekolik dnu, misto kvalitnejsich HD stanic. Problem s uchycenim anteny na zatepleny panelak vsak u mne dost omezuje prijem sat. vysilani.

Nováček
    Registrace
    Jun 2011

Dobrý den.
    Tak mě odešla plazma a teď nevím co koupit. O Tv jsem se přestal zajímat v domnění, že mě televize vydrží cca 10let a ouha 5let a konec. Takže sice vím co se v oblasti Tv děje, ale jakou značku preferovat, jaký typ obrazovky VA nebo IPS to už nevím. Preferuji obraz před mnoha chytrými funkcemi. Co by jste doporučili? Vize: uhlopříčka 49cm, DVB-T, Full HD. (pro příjem používám jenom kus kabelu pro DVB-T. Panasonic na to šlapal výborně.), no aby to něco přehrálo z HD disku. Cena cca do 15tis. Víc se mi ani nechce dávat když to nic nevydrží.

děkuji za info
    docela je sympatická tahle, ale nevím jak na tom bude obrazově:
    https://www.alza.cz/49-lg-49lf632v-d...859564#recenze
    Naposledy upraveno uživatelem aleskla: 11-07-2016 v 11:37

Je tu pořád Avatar uživatele RoPo
    Registrace
    Feb 2007

aleskla: k uhlopříčce -> 49cm není 49palců.

LG bych se vyhnul. Preferuji Panasonic, Samsung a Sony. Tipů zde na fóru máš dost. Pročti si je.
    Naposledy upraveno uživatelem RoPo: 11-07-2016 v 12:37

Nováček
    Registrace
    Jun 2011

Díky.
    Jasně měly to být palce.
    Tak dělám průzkum a je zajímava tahle TV
    https://www.alza.cz/48-panasonic-tx-...18852055#popis.
    Je to 4K Led tak nevím jestli se na klasický Hd obsah bude dát koukat.
    Co vy na to?

Díky

Je tu občas
    Registrace
    Apr 2009

Dobrý den,
    vím, že podobné téma se tu objevuje často. Takže se ani neptám jakou novou TV, spíš na váš názor nebo zkušenost na konkrétní typ. Požadavkem starší paní je jednoznačně Panasonic, který umí ovládat. Protože má základ Skylink + německé programy (přijímač Technisat Technistar S2) a nic na tom v budoucnu měnit nebude, nepotřebuje v nové TV (staré LCD se rozbilo) žádné další speciální tunery. Požadavkem je 100cm úhlopříčka a nízká cena.
    Takže jsem vybral Panasonic TX-40C200E, který se nyní někde dá sehnat kolem 7300 Kč, což se mi zdá jako dobrá cena. Má někdo s touto TV zkušenosti, abyste mi ji doporučili, popř. rozmluvili? Opakuji, že opravdu nepotřebuje DVB-T2 tuner (v jejich staré bytovce není ani pořádný rozvod na současné DVB-T), ani DVB-S (má ten Technisat).
    Děkuji za názory

Nováček
    Registrace
    Jul 2016

Dobrý den,
    potřebujeme novou TV, neboť stará odešla... Snažím se nějak zorientovat ve všech parametrech a recenzích, ale nějak se do toho čím dál víc zamotávám a stávám se bezradnější, proto doufám, že mi tu místní odborníci poradí
    Co se týče požadavků:
    - uhlopříčka kolem 120cm (ne menší, příp. krapet větší)
    - příjem TV máme od UPC
    - sledujeme seriály a filmy stažené z netu, děti pohádky na čt déčko a pohádky z netu, tudíž kvalita je závislá na tom, co stáhneme, takže aby se na to dalo v požadované TV koukat
    - 3D nevyužijem
    - na filmy na Bluray se taky nejspíš nějakou dobu dívat nebudem
    - cena nejlépe do 15tis, max 20tis
    Děkuji moc za rady
    I.

Je tu pravidelně
    Registrace
    May 2007

Doporučil bych: Samsung UE48J6272 nebo LG 49LF632V, obě mají 100Hz panel (což je důležité), DVB T2, podpora HEVC a hlavně výborný obraz.

Nováček
    Registrace
    Aug 2015

Ahoj, a mne by ste čo odporúčili? Samsung UE55H6470 alebo Samsung UE55J6282.
    Ten Samsung UE55H6470 je síce starší tv, tuším od 2014 ale tak recenzie má dobré, 3D aktívne, ale napadlo ma aj to či nie je niečo rovnaké, ale aktuálnejše - novšie. A stačí mi úplne FHD, a čo najmenej rozmazaný obraz pri rýchlych pohyboch v TV

Nováček
    Registrace
    Aug 2016

Zdravím vás a zároven žádám o radu

mám v plánu kupovat příští měsíc novou telku (doufám že píši do správného vlákna) a potřeboval bych radu o nejlepší možné řešení pokud maximální cena je 16000 korun úhlopříčka 48 palců. Primárně bude na filmy, fotbal a ps4. Momentálně mám své favority v podobě těchto kousků :

https://www.alza.cz/48-sony-bravia-k...catid=18849604

https://www.alza.cz/48-samsung-ue48j...catid=18849604

https://www.alza.cz/48-samsung-ue48j...catid=18849604

možná i

https://www.alza.cz/49-sony-bravia-k...catid=18849604

(ale jak jsem se tu dočetl tak UHD nemá moc smysl a trpí na to televizni panel)

Opravdu bych byl rád za jakoukoliv radu, která by mi pomohla v rozhodování. Předem děkuji.
    Naposledy upraveno uživatelem Nies: 22-08-2016 v 09:59

Podobná témata

1. koupili byste tuto lcd?
    Od DeNNI85 v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 17
    Poslední příspěvek: 03-11-2013, 11:13
  2. Koupili byste si multimediální centrum?
    Od Jiří Piškula v sekci Ankety v magazínu
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 19-08-2011, 06:58
  3. Jaký typ TV byste si v současnosti koupili?
    Od Karel Polívka v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 2478
    Poslední příspěvek: 03-01-2011, 15:45
  4. Koupili byste si OLED televizor?
    Od Jiří Piškula v sekci Ankety v magazínu
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 09-11-2010, 18:51
  5. Koupili byste LCD/PLAZMU z prodejní plochy?
    Od blazas11 v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 15-10-2009, 17:12