Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie

Zobrazit výsledky hlasování: Jaký televizor by jste si vybrali

Hlasujících
713. Pro hlasování se musíte přihlásit
  • plazma Panasonic

195 27.35%
  • plazma Samsung

33 4.63%
  • plazma LG

32 4.49%
  • LCD Sony

56 7.85%
  • LCD LG

97 13.60%
  • LCD SHARP

27 3.79%
  • LCD Hyundai

0 0%
  • LCD Samsung

160 22.44%
  • LCD Panasonic

56 7.85%
  • LCD Philips

40 5.61%
  • LCD Grundig

0 0%
  • LCD Sencor

3 0.42%
  • LCD Toshiba

10 1.40%
  • LCD Changhong

3 0.42%
  • LCD ECG

1 0.14%
Strana 183 z 245 PrvníPrvní ... 83133173181182183184185193233 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 2,731 až 2,745 z 3663

Téma: Jakou TV byste si koupili? (vlákno pro obecné dotazy přes značky)

Moderátor Avatar uživatele KamilZ
    Registrace
    Feb 2011

To je evidentně nějaká fáma nebo neschopnost uživatelů.
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pravidelně
    Registrace
    Dec 2006

Kluci já jsem připojoval nespočet TV k PC(notebooku) a občas to psalo nekompatibilitu s HDCP.Řešením bylo změnit nastavení u grafické karty a v krajním případě musel být vyměněn HDMI kabel.(nebo nové ovladače GK) Takže občas je opravdu problém s kompatibilitou.

Je tu pořád
    Registrace
    Jun 2012

Tady ale nejde o obecně se vyskytující problémy s ovladači GK nebo vadnými HDMI kabely. Objevilo se tvrzení, že konkrétně Panasonic AS640 je údajně nekompatibilní s počítačovým hardwarem, takže nás zajímalo, zda k tomu má někdo něco konkrétního, nebo je to jen blábol.

vsp vsp je offline
    Je tu pravidelně
    Registrace
    Apr 2010

Citace Původně odesláno od bastlir Zobrazit příspěvek
    Já už asi pět let mám Samsung UE46D6530 a jsem s ním zatím velmi spokojený. Jak jsem tu již popisoval, po zásahu bleskem a výměně zákl. desky funguje zatím bez chybičky. I když TV je téměř stáložárná, dodržuji jinak zásady provozu - přepěťová ochrana, bleskojistky na svodech, dostatečný prostor pro chlazení.
    Dost ostatních zařízení počínaje mobilem od Samsungu mám také a nemohu si stěžovat.
    A kolik takova "vymena desky" vyjde kacek prosim?

Myslim ze mam take jeden D6000 kousek a bez potizi, na rozdil od krumplu F6500 ktery se po cca 2!!! Mesicich provozu odporoucel, viz jine vlakno... Predtim byl rok odstaveny na polici nepouzivan, odpojen od elektriky...

vsp vsp je offline
    Je tu pravidelně
    Registrace
    Apr 2010

Citace Původně odesláno od RoPo Zobrazit příspěvek
    Ještě dodatek: Kdyby byl HDMI u Panasonicu kvuli HDCP uzamčený (tomuto termínu daného "pozorovatele" pořádně nerozumím, co tím míní), tak nepojede ani BD player připojený na HDMI, který se zcela běžně používá.
    Z Win musí pro přehrávání HDCP contextu splněno více věcí, ale zrovna HDMI vstup u TV tohoto Panasonicu problémem není.

Na Youtube je v TV celkem parádní aplikace, kterou lze "ovládat" z mobilu/tabletu či PC. Není třeba propojení kabelem mezi PC a TV.

To co požaduješ ti Panasonic může splnit.
    Muzes v te paradni aplikaci v Panakovi (2014/2015 model) pridavat videa do svych oblibenych seznamu? Jasne, ovladani z mobilniho zarizeni uz je trosku dopilovane, u starsich zase bylo nutno nejprve spustit aplikaci aputube a az pak ovladat, u novych se aplikaci zavola sama.

Svete div se, v Samsungu to NEJDE, slo to u starsich modelu... Sat tuner samsungu me take velmi zklamal a razeni kanalu je horor.

--------------

Takze jsem v dilematu - jaky televizor zvolit, idealne bych chtel:

1) aby umel pip z ruznych zdroju a nejen v situaci, kdy bezi hdmi tak do toho dvb pip

2) 4 a vic hdmi, idealne vic jak 3 usb porty

3) dvbs v pripade, ze bude moznost integrace OSC.. (coz myslim slo u samsungu rad 7000 a 8000 a netusim, zda to jde i u jineho televizoru)? Jinak je dvbs k nicemu.
    Naposledy upraveno uživatelem vsp: 25-02-2015 v 02:01

Je tu pořád Avatar uživatele RoPo
    Registrace
    Feb 2007

V YT aplikaci muzes prehravane video pridat mezi sve oblibene. Samozrejmne pokud jsi na YT v TV prihlaseny.

vsp vsp je offline
    Je tu pravidelně
    Registrace
    Apr 2010

Yo a jak prosimte a jakou verzi mas, tu Hckovou novou celou cervenou, jak je leva lista schovana? Napis cislo verze YT nebo typ televizoru nebo screenshot.

Ve starsich verzich to slo normalne...

Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od vsp Zobrazit příspěvek
    novou celou cervenou, jak je leva lista schovana?
    Ano, toto mám na Panasonicu a došlo ke změně YT klienta nebo kódu na serveru YT. Ano je to ta nová verze s vysouvacím červeným menu zleva.

Citace Původně odesláno od vsp Zobrazit příspěvek
    Muzes v te paradni aplikaci v Panakovi (2014/2015 model) pridavat videa do svych oblibenych seznamu?
    Nevím co máš na mysli jako seznam oblíbených. Možná kategorii oblíbená videa což jsou videa, která označíš jako "líbí se" (thumb up). A toto provést na TV můžeš.
    YT klient v TV takto označit video umí takto:
    Při přehrávání videa stisknu kurzorovou klávesu nahoru na DO. Zobrazí se navigační nabídka pro ovládání přehrávání videa. Zcela vlevo je symbol šipky dolů nazvaná jako "Další akce". Po vybrání tohto prvku a potvrzení se zobrazí další ovladací prvky a hned na prvním místě je symol, který se jmenuje "Přihlásit k odběru", další (thumb up), (thumb down), atd...
    Levé vysouvací červené menu kopíruje menu, které máš u svého účtu na YT. Např. seznam videí, který máš na YT účtu vytvořený. Tzn. i videa, která jsi označil právě jako (thumb up). Jsou pod části menu nazvaná jako Seznamy videí a volbou Zobrazit vše.

Nicméně je velice návykové spárovat mobil/tablet/PC s YT klientem v TV. Pak můžeš vyhledávat videa díky klávesnici (patlací nebo mačkací) na mobil/tablet/PC a nechat si dané video přehrát na TV = větší uhlopříčka, diametrálně lepší zvuk.

Stačí ti tento popis?

vsp vsp je offline
    Je tu pravidelně
    Registrace
    Apr 2010

Prosimte, vis co to jsou SEZNAMY VIDEI? Tematicke seznamy, do kterych si muzes zarazovat videa (samozrejme pokud jsi prihlaseny)... tim nemyslim ani odbery, ani kanaly... Alespon toto pojmenovani (SEZNAMY VIDEI) je v oficialni aplikaci YT na tabletu (iOS, kdyztak poslu screenshot), mas sve seznamy a do nich si pridavas videa.

Zadne lajkovani ( libi se) nemyslim ...

A take mam Sama a ne Panaka... V 2011 verzi Sama pridavani do seznamu bylo a funguje dodnes... Akorat tem lemplum nefunguje cestina v aplikaci youtube...

Vyjede ti seznam vsech tvych seznamu a ty vyberes, do ktereho z nich chces prave aktivni video pridat...

Potrebuji to z duvodu, ze si echam prehravat na televizi "podobne" a kdyz se mi to libi, chci si ho zalozit do toho seznamu... Prijde mi stupidni, jit na tablet a tam hledat v historii a tam si ho zalozit...

Neschopna podpora Samsunga sdelila, ze TO NEJDE a ze si mam stezovat na Youtube lamparne... Pokud to u Panaku jde, tak to je nejaky hoodne divny...

Diky proto za vyjadreni...

Ps: parovani je dobra vec, ale neresi problem popsany vyse...
    Naposledy upraveno uživatelem vsp: 04-03-2015 v 15:49

Nováček Avatar uživatele czechliving
    Registrace
    Jan 2015

Rozhoduji o dalším TV (měl jsem Panáka 640, Sama 6270 a Sony 815) a řeším zda budoucí vynaložené finanční prostředky ve výši cca 35 000,-Kč budou adekvátní oproti ceně za výše uvedené TV (cca 20 000,-Kč) jak z hlediska technického tak z hlediska kvality obrazu. V tuto dobu tedy nemá cenu řešit UHD TV, tak se rozhoduji mezi následujícími TV, které mají zajímavou cenu. První dvě jsou IPS, ostatní VA panel.

Panasonic TX-55AS800E
    Sony Bravia KDL-55W955B
    Samsung UE55H7000
    Samsung UE55H8000

Je tu pořád Avatar uživatele vivid.sk
    Registrace
    May 2009

Jednoducha odpoved: rozdiel nebude adekvatny financnemu rozdielu. V pripade prvych dvoch si este pohorsis.

Je tu občas Avatar uživatele MrPierc
    Registrace
    Apr 2008

Dobrý den,

odešla mi TV Panasonic TX-P42S30E po 4 letech a se smutným konstatováním musím uznat, že je čas koupit nějakou novou televizi. Byla to má první koupená televize a byl jsem s ní velmi spokojen. Koukal jsem na filmy ve full HD přes mediální přehrávač (WD TV Live HD Media Player), na televizní vysílání a hrál na ní hry na PS3 nebo s propojením i na PC. V roce 2011 jsem si nejdříve koupil LED LCD od Samsungu a okamžitě ji vrátil kvůli cloudingu, poté jsem koupil tuto plazmu a byl jsem stále spokojený = černá barva, výborná herní odezva, krásné filmové zážitky z ripů 1080p.

Požadavky:
    1) Krásný plynulý obraz ve Full HD rozlišení.
    2) Černá musí být černá, ne šedá a žádný clouding!
    3) Nepotřebuji žádné super smart vlastnosti, na to mám PC.
    4) Koukám jen na Full HD ripy a občas na zprávy v TV. Satelit nemám a nechci
    5) 3D nechci.
    6) Hry už téměř nehraji, ale odezvu by nemusela mít jako slon
    7) Chci TV propojit s mediálním přehrávačem a síťovým kabelem.
    8) Cena do 14 000 Kč (nižší cena bude lepší)

Dotazy:
    a) Jakou značku a model TV byste mi doporučili s těmito požadavky? Předpokládám, že opět plazmu, ale je LG (nic jiného jsem už na trhu nenašel) kvalitně adekvátní?
    b) Má cenu hledat i TV s wifi modulem? Mám 50Mb internet - bude film přesto kostičkovat vzduchem nebo je stále lepší pouštět jen skrz HDMI?
    c) Jsem 2,5 metru od TV a měl jsem nyní 42 palců. Mám zvažovat i 50 palců?

Asi mnoho dotazů, ale raději se zeptám než při výběru šáhnu špatně. Stačila mi ta zkušenost s cloudingem a LED LCD. Děkuji za rady a spotřehy.

*Omlouvám se, dal jsem to původně do špatné sekce. Admin to za mě dal sem, děkuji adminovi za opravu.
    Naposledy upraveno uživatelem MrPierc: 06-03-2015 v 13:36

Je tu pravidelně
    Registrace
    Sep 2007

Obavam se ze budes muset bud cekat na OLED, nebo poradne hledat a koupit opet plazmu a samozrejmne 50". Ja mam stejnou sledovaci vzdalenost a 55" je malo. Jako zaryty plazmar jsem si koupil H7000 a s cloudingem jsem se uz smiril. Nastesti pomohlo serizeni obrazu. Tuto moznost taky nezavrhuj, tedy LED podsviceni, jen musis dobre vybirat.

Registrace
    Feb 2007

Aktuální LG nebrat.

Vzhledem k tebou uváděné limitné ceně, tak koukni třeba na Panasonic 48AS640 nebo Samsung H6200, H6400 a výše. Informací o těchto konrétních modelech zde najdeš přehršel.

Je tu občas Avatar uživatele MrPierc
    Registrace
    Apr 2008

Citace Původně odesláno od RoPo Zobrazit příspěvek
    Aktuální LG nebrat.
    Děkuji za reakci. LG plazmy jsou špatné v čem? Životnost, špatný obraz nebo špatná cena/výkon?

Podobná témata

1. koupili byste tuto lcd?
    Od DeNNI85 v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 17
    Poslední příspěvek: 03-11-2013, 11:13
  2. Koupili byste si multimediální centrum?
    Od Jiří Piškula v sekci Ankety v magazínu
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 19-08-2011, 06:58
  3. Jaký typ TV byste si v současnosti koupili?
    Od Karel Polívka v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 2478
    Poslední příspěvek: 03-01-2011, 15:45
  4. Koupili byste si OLED televizor?
    Od Jiří Piškula v sekci Ankety v magazínu
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 09-11-2010, 18:51
  5. Koupili byste LCD/PLAZMU z prodejní plochy?
    Od blazas11 v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 15-10-2009, 17:12