Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie

Zobrazit výsledky hlasování: Jaký televizor by jste si vybrali

Hlasujících
713. Pro hlasování se musíte přihlásit
  • plazma Panasonic

195 27.35%
  • plazma Samsung

33 4.63%
  • plazma LG

32 4.49%
  • LCD Sony

56 7.85%
  • LCD LG

97 13.60%
  • LCD SHARP

27 3.79%
  • LCD Hyundai

0 0%
  • LCD Samsung

160 22.44%
  • LCD Panasonic

56 7.85%
  • LCD Philips

40 5.61%
  • LCD Grundig

0 0%
  • LCD Sencor

3 0.42%
  • LCD Toshiba

10 1.40%
  • LCD Changhong

3 0.42%
  • LCD ECG

1 0.14%
Strana 134 z 245 PrvníPrvní ... 3484124132133134135136144184234 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1,996 až 2,010 z 3663

Téma: Jakou TV byste si koupili? (vlákno pro obecné dotazy přes značky)

Nováček
    Registrace
    Aug 2006

Rozhodl jsem se, že 3D oželím na úkor velikosti úhlopříčky. Stejně jej nevyužiji.. teď je tedy otázka zda bude mít lepší obrat ten Panasonic nebo Samsung? Díval jsem se, že Panasonic má IPS panel, Samsung asi ne. Díky za radu
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jan 2010

Citace Původně odesláno od maxtreme Zobrazit příspěvek
    Rozhodl jsem se, že 3D oželím na úkor velikosti úhlopříčky. Stejně jej nevyužiji.. teď je tedy otázka zda bude mít lepší obrat ten Panasonic nebo Samsung? Díval jsem se, že Panasonic má IPS panel, Samsung asi ne. Díky za radu
    Známý má Pana. IPS a je s tim spokojen, i mě se to libí. Taky sem zvažoval IPS a nakonec sem skončil u SAMSUNG UE46ES6530S a mám tam CLOADING ale to je asi jediný problém. Jinak 3D je jenom pro zpestření. Nelituji té koupě.

Odesláno pomocí TapaTalk2

Nováček
    Registrace
    Jan 2013

Citace Původně odesláno od maxtreme Zobrazit příspěvek
    IPS bude mat lepsie pozorovacie uhly, S-PVA ciernu. Ja som zobral IPS a som spokojny. A cloUding zalezi od podsvietenia, nie od displeja.

Nováček
    Registrace
    Apr 2011

Také bych si rád koupil TV, která bude zejména v 2D SD a HD podávat špičkové výkony v brilantním podání prostoru, barev, odstínů šedi až po hlubokou černou, ostrosti. Velikostí 40 - 42" s možností připojení na internet a přehráváním např. You Tube. A samozřejmě i HbbTV nezaškodí. To co jsem zatím viděl na krámech mne příliš nepřesvědčilo, ale beru, že ne všichni tomu věnují péči, co se nastavení týká. Jsem fotograv a tak na kvalitu podání barev a celkové kvality obrazu náročný. Cenový limit okolo 30k Kč. 3D není pro mne relevantní. Mám Skylink, BluRay přehrávač a na multimedia Dune HD Smart D1 s 2TB HDD. Prosím poraďte a doporučte. Jo a také spotřeba je podstatná, neměla by jít pře 135W.
    Prosím poraďte. Děkuji za každou dobrou radu.
    Naposledy upraveno uživatelem Prouky6: 15-01-2013 v 12:30

Nováček
    Registrace
    Jan 2013

Technologie su dve, plazma a LCD s LED podsvietenim (edge-lit a full-array).

Kazda technologia ma ine vyhody:
    plazma - kvalitny obraz, hlboka cierna, cena, rovnomernejsie podsvietenie
    lcd - spotreba, bez vypalovania, bez neziaducich zvukovych efektov, bez blikania

na filmy plazma, na zvysok lcd, vecer plazma, cez den lcd...

ja som zobral lcd, pretoze stara plazma piskala a pri zobrazeni menu co i len na par minut ostavalo dlhsie viditelne, staticke loga stanic sa uz za roky vypalili tak ze su vidiet permanentne a zaroven som chcel pripajat pocitac kvoli praci

Je tu pořád Avatar uživatele Ladys
    Registrace
    Apr 2009

Citace Původně odesláno od Prouky6 Zobrazit příspěvek
    Jo a také spotřeba je podstatná, neměla by jít pře 135W.
    Nic ve zlem, ale proc lidi porad resite tu spotrebu ?...to si tim chcete usetrit na nove auto nebo co ?

Je tu pravidelně
    Registrace
    Aug 2012

Mě by spíš zajímalo jestli takhle řeší spotřebu u ledničky a nebo žárovek nicméně určit si přes jakou hodnotu by neměla jít spotřeba, to jsem asi viděl poprvé... nicméně hlavně aby byla brilantní´
    Jinak abych nebyl OT: Prouky6 - z LCD za mě nejlepší obraz z loňských modelů má Sony HX855 a z plazmy to bude (nemůžu posoudit) Panasonic VT50E

Nováček
    Registrace
    Apr 2011

Díky za radu, rozhodně se na tu Sony v Elvia podívám. K té spotřebě, ano, řeším jí z několika důvodů. Jednak v tomto roce odcházím do důchodu a každá koruna bude dobrá. Koupil jsem opravdu i ledničku A+++ a žárovky mám úsporky. Druhý důvod je ten, proč cpát ČEZu do chřtánu zbytečně své peníze, když z druhé strany je stát rozfrncá na pitomosti, případně je hoši z různých politických stran rozkradou. Raději koupím dražší TV, aby firma, která mé peníze dostane jich část použila na vývoj nových technologií.
    Ještě by mně zajímal názor na Samsung z té jejich 8000 řady. Máte s tím někdo zkušenost. Zejména v ostrosti zobrazení se mně líbil. Ovšem viděl jsem jej v provozu pouze v HD nikoliv v SD. Dík.

Je tu pořád Avatar uživatele Ladys
    Registrace
    Apr 2009

Samsung nema zrovna silnou stranku na SD.V HD je excelentni, videl jsem jak ES8000, tak i nizsi radu ES7000, ktera ma akorat mene nepotrebnych smart volovin.

Pokud shanis nejakou placku s vyuzitim i na SD, tak nejlepsi bude Sony HX850.

Nováček
    Registrace
    Jan 2013

Zdravím všechny.Také řeším novou TV. Delší dobu tady (i jinde) čtu příspěvky a recenze a nemůžu se rozhodnout. Měl bych několik kandidátů TV.
    Panasonic tx-l47et5e
    Lg 47lm760s
    Toshiba 47vl963g (47vl863g) nevíte někdo,jaký je mezi nimi rozdíl? Prodavač v Elektroworldu mi řekl,že toshiba nemá obrazově co nabídnout.Co Vy na to?
    Všechny jsou pasivní 3D. Viděl jsem i nějakého Philipse - už nevím typ.
    Aktivní 3D samsung ue46es 6800 nebo 6900.
    Poradíte někdo prosím s výběrem? Jaké jsou Vaše zkušenosti? Máte jiné kandidáty? Díky Všem za reakce.

Je tu občas
    Registrace
    Apr 2012

stenly-40: 47VL863 je dva roky starý model a měl perfektní hodnocení, mám doma pár dní 55VL963 a jsem spokojený, myslím že to byla dobrá koupě v dané kategorii ... a prodavač v Elektroworldu potřebuje prodat co má na skladě

Moderátor Avatar uživatele KamilZ
    Registrace
    Feb 2011

Nováček
    Registrace
    Jan 2013

Zajímavá by mohla být ta toshiba (i když jsem ji naživo ještě neviděl). Rychlost odezvy (G to G) 8 ms - Nebude to problém u sportu? Nebude mázlý obraz? Panel má asi od LG,ale jaký? 50hz nebo 100hz?
    Panasonic tx-l47et5e jsem viděl a nebyl tak špatný.

Je tu pořád
    Registrace
    Nov 2008

Panasonic ET5 je 100Hz.

Nováček
    Registrace
    Jan 2013

Zdravim všchny.Po delším pátrání po testech,forech jsem sice musel slevit z úhlopříčky z 55" na 46" z důvodu financí a vybral SONY HX 920,ale tu zabalenou v šopech nemají,pouze vystavenou a do toho se mně nechce,ale SONY HX 850 mají a dokonce znova naskladnují a přitom je to starší typ.Dotaz zní-je ta HX 920 lepší nežli HX 850.Nemá ta HX 920 nějaké vady.Nechápu,že novější typ televize se nedá sehnat a starší ANO.

Podobná témata

1. koupili byste tuto lcd?
    Od DeNNI85 v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 17
    Poslední příspěvek: 03-11-2013, 11:13
  2. Koupili byste si multimediální centrum?
    Od Jiří Piškula v sekci Ankety v magazínu
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 19-08-2011, 06:58
  3. Jaký typ TV byste si v současnosti koupili?
    Od Karel Polívka v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 2478
    Poslední příspěvek: 03-01-2011, 15:45
  4. Koupili byste si OLED televizor?
    Od Jiří Piškula v sekci Ankety v magazínu
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 09-11-2010, 18:51
  5. Koupili byste LCD/PLAZMU z prodejní plochy?
    Od blazas11 v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 15-10-2009, 17:12