Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie

Zobrazit výsledky hlasování: Jaký televizor by jste si vybrali

Hlasujících
713. Pro hlasování se musíte přihlásit
  • plazma Panasonic

195 27.35%
  • plazma Samsung

33 4.63%
  • plazma LG

32 4.49%
  • LCD Sony

56 7.85%
  • LCD LG

97 13.60%
  • LCD SHARP

27 3.79%
  • LCD Hyundai

0 0%
  • LCD Samsung

160 22.44%
  • LCD Panasonic

56 7.85%
  • LCD Philips

40 5.61%
  • LCD Grundig

0 0%
  • LCD Sencor

3 0.42%
  • LCD Toshiba

10 1.40%
  • LCD Changhong

3 0.42%
  • LCD ECG

1 0.14%
Strana 111 z 245 PrvníPrvní ... 1161101109110111112113121161211 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1,651 až 1,665 z 3663

Téma: Jakou TV byste si koupili? (vlákno pro obecné dotazy přes značky)

Nováček
    Registrace
    Jan 2010

Citace Původně odesláno od pajo1212 Zobrazit příspěvek
    Dnes som obiednal LG 42lv5500 tak som zvedavý čo to bude zač. Týždeň budenm skúšať a uvidím. aj keď mám satelit tak som nechcel LG 42LV570S, ale kúpim daaký hdčkový príjmač.Vyskúšam a dám vedieť. Ináč teraz je za super cenu. http://www.mall.sk/led-televizory-100-hz/lg-42lv5500
    Už to máš doma?? Stale váham zda by mi taky nestačila ta lv5500 nechce se mi davat o vic jak 4000 vice za tu 42LW5500. tak napiš jak to (ne) funguje.
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pravidelně
    Registrace
    Jul 2011

Citace Původně odesláno od HondaRS Zobrazit příspěvek
    Už to máš doma?? Stale váham zda by mi taky nestačila ta lv5500 nechce se mi davat o vic jak 4000 vice za tu 42LW5500. tak napiš jak to (ne) funguje.
    LW ma naviac 3D moznosti. To uz musis sam vediet, ci ta 3D nebude lakat co i v blizkej buducnosti.

Nováček
    Registrace
    Jan 2010

Citace Původně odesláno od erik555 Zobrazit příspěvek
    LW ma naviac 3D moznosti. To uz musis sam vediet, ci ta 3D nebude lakat co i v blizkej buducnosti.
    Myslím že technologie 3D je zatím v plenkách jde mi spiš o to že ta W ma Edge LED + Local Dimming a vyšší kontrastní poměr 5 000 000:1 zatim co V ma 4 000 000:1 ještě tam je zanedbatelny rozdil odezvy. Jinak by ty modely měly byt stejné. Asi skončim u te V

Je tu pravidelně
    Registrace
    Jul 2011

Citace Původně odesláno od HondaRS Zobrazit příspěvek
    Myslím že technologie 3D je zatím v plenkách
    V plienkach je vsetko...vyvoj ide vo vsetkom dopredu a to asi bude vzdy, kym ludstvo bude existovat Ja by som teraz pri kupe noveho TV uz asi nevedel rozmyslat iba nad zakladom...3D laka

Je tu pořád Avatar uživatele sanchez13
    Registrace
    Oct 2011

Citace Původně odesláno od erik555 Zobrazit příspěvek
    V plienkach je vsetko...vyvoj ide vo vsetkom dopredu a to asi bude vzdy, kym ludstvo bude existovat Ja by som teraz pri kupe noveho TV uz asi nevedel rozmyslat iba nad zakladom...3D laka
    JJ ja som do toho siel a som spokojny... a tiez som bol k 3D skepticky...

Edit: prave som dopozeral Pilsner Urquel 4D. (3D dokument na HD+ a k tomu stvrty rozmer "chut" origos Pilsner Urquel, ktore som si k tomu otvoril)
    Naposledy upraveno uživatelem sanchez13: 02-03-2012 v 20:45

Nováček
    Registrace
    Feb 2012

Telka LG 42LV5500 je doma. Je super. Internet sa pripojil automaticky. Obraz celkom dobrý aj na obyčajnú kablovku kde je len jednotka HDčková. Pojdem kúpiť hdčkový príjmač mám skylink. Prekvapilo ma prehravánie s USB klúča super obraz aj so 700Mb filmom. Internet je super a celkom rýchlý asi za to že mám optiku. No neprehralo mi to titulky s filmu s usb kľúča. Môžem len odporúčať no musíte mať kvalitný príjem.

Je tu pořád
    Registrace
    Nov 2008

Je tu pořád Avatar uživatele Ladys
    Registrace
    Apr 2009

Je tu pravidelně
    Registrace
    Jul 2011

To preco az teraz tam testovali model z roku 2010? Vlanajsi model je 58PFL9956 http://download.p4c.philips.com/file...12_pss_slk.pdf

Je tu pravidelně Avatar uživatele lerby
    Registrace
    Feb 2010

Recenzent Philipsu si uz asi zvykol aj na cestarsku sol z polska, ked sa mu zda prirodzeny ten hnusny ujo co moderuje spravy.

Nováček
    Registrace
    Feb 2012

Nevím jestli je to přímo k tématu, ale našel jsem zajímavý článek o 3D televizích:
    http://www.tivis.cz/clanky/vybirame-3d-televize/

Moderátor Avatar uživatele KamilZ
    Registrace
    Feb 2011

Citace Původně odesláno od sob22 Zobrazit příspěvek
    Nevím jestli je to přímo k tématu, ale našel jsem zajímavý článek o 3D televizích:
    Co je na tom článku tak zajímavého? Pokud to myslíš pro pobavení, tak souhlasím, pokud vážně, tak si ho znovu přečti. Je totálně mimo, bude tak 2 roky starý a navíc skrytá reklama na Samsung. Vybírám některé "perly":

1) Současné 3D televize dokážou při stisku jediného tlačítka na ovladači převést 2D obraz do 3D a zpět. To vše plynule, v reálném čase a bez ztráty na kvalitě výsledného obrazu. Zjednodušeně lze říci, že 3D televize nasimulují u 2D vysílání třetí rozměr pomocí tzv. konverze formátu. 3D televize automaticky přepočítá algoritmus 2D vysílání a doplní jej o třetí rozměr. Vy si tak můžete po nasazení aktivních 3D brýlí užít 3D kvality i u pořadů, které jsou vysílány ve 2D.

2) Držte se obecně platného pravidla, které jako optimální vzdálenost pro sledování televize doporučuje 2,5 násobek (některé zdroje uvádějí trojnásobek) její úhlopříčky (vše počítáno v centimetrech). Budete-li se držet tohoto doporučení, maximalizujete požitek ze sledování a vaše 3D televize bude adekvátní velikosti v rámci prostoru v místnosti, ve které ji sledujete.

3) Sledování 3D televize s pasivními brýlemi, se kterými se potkáme v kinech, nelze!

4) Pokud však patříte mezi příznivce všeho multimediálního, nabízíme vám tři technologie, které by u vaší 3D televize neměli rozhodně chybět:
    - 4a) Technologie Allshare - tato unikátní technologie umožňuje uživateli TV, aby pomocí počítače nebo mobilního telefonu do televize nahrával (a sdílel) mnoho různých souborů (video, hudba, obrázky, fotografie atd.).
    - 4b) Internet@ TV - díky funkci Internet@ TV snadno propojíte přes uživatelské rozhraní televizoru s internetem.
    - 4c) PIP - Nemůžete se rozhodnou, jaký ze dvou kanálů nebo pořadů budete sledovat? Funkce PIP nabízí jednoduché řešení. Sledujte dva pořady souběžně.
    Ad 1) To snad ani nemohou myslet vážně
    Ad 2) Nějak mimo (obzvláště pro 3D), navíc jsem vždy myslel, že je důležidá vzdálenost od obrazovky, bez ohledu na prostor místnosti
    Ad 3) Hm, a co pasivní 3D? Tehdy ještě nebylo, dnes to už není pravda.
    Ad 4) Takhle se funkce jmenují pouze na Samsungu, někdo neznalý by přesně tyhle názvy mohl vyžadovat např. i na SONY
    Ad 4a) Už jsi někdy viděl do televize něco nahrávat např. z mobilu? TV umí přes DLNA něco z mobilu/PC zobrazit, ale ne nahrát dovnitř a pak to ještě sdílet.
    Ad 4b) Ještě i dnes celkem nepoužitelné a to nemluvím o době vzniku toho článku
    Ad 4c) Už jsi viděl TV, která přesně tohle umí (tzn. dvoutunerový PIP)? Technisat MultyVision a Loewe neberu v potaz
    Naposledy upraveno uživatelem KamilZ: 08-03-2012 v 08:06

Je tu pravidelně Avatar uživatele jaydoo
    Registrace
    Nov 2004

KamilZ : Naprostý souhlas. A já jen po doplním, že stránka obsahje v kóde toot : <!-- Google Analytics code by SOVA NET - ver. 2009-06-18 -->
    Takže Tvoj odhad bol správny, že tá stránka je dosť mimo aj časovo.
    P.S. Našiel som zaujímavý článok o autách, je to o Škode Fábia I, ale asi to je dosť staré a asi mimo

Je tu pravidelně Avatar uživatele SlavoF
    Registrace
    Jun 2008

1) Současné 3D televize dokážou při stisku jediného tlačítka na ovladači převést 2D obraz do 3D a zpět. To vše plynule, v reálném čase a bez ztráty na kvalitě výsledného obrazu. Zjednodušeně lze říci, že 3D televize nasimulují u 2D vysílání třetí rozměr pomocí tzv. konverze formátu. 3D televize automaticky přepočítá algoritmus 2D vysílání a doplní jej o třetí rozměr. Vy si tak můžete po nasazení aktivních 3D brýlí užít 3D kvality i u pořadů, které jsou vysílány ve 2D.
    načo sa vôbec trápiť s 3D kamerami, že?

Je tu pořád Avatar uživatele zatty
    Registrace
    Jan 2011

takové články by měli ihned mazat

Podobná témata

1. koupili byste tuto lcd?
    Od DeNNI85 v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 17
    Poslední příspěvek: 03-11-2013, 11:13
  2. Koupili byste si multimediální centrum?
    Od Jiří Piškula v sekci Ankety v magazínu
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 19-08-2011, 06:58
  3. Jaký typ TV byste si v současnosti koupili?
    Od Karel Polívka v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 2478
    Poslední příspěvek: 03-01-2011, 15:45
  4. Koupili byste si OLED televizor?
    Od Jiří Piškula v sekci Ankety v magazínu
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 09-11-2010, 18:51
  5. Koupili byste LCD/PLAZMU z prodejní plochy?
    Od blazas11 v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 15-10-2009, 17:12