Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Jak hodnotíte uplynulý rok 2010?

Jiří Piškula (30)|2.1.2011 23:45
  • Byl to pro mě jednoznačně úspěšný rok.
  • Až na pár detailů ho považují za úspěšný.
  • Mé představy nebyly příliš naplněny.
  • Byla to katastrofa, bohužel.
  • Nevím, co mám odpovědět.

Poznámka: Pro hlasování je anketa k dispozici na homepage magazínu TV Freak v pravém sloupci.
Ivo Mašek (10205)|3.1.2011 10:54
[quote]
Až na pár detailů ho považují za úspěšný.
[/quote]
Takhle nějak ho hodnotím. Na to, že naše firma je v útlumu (občané už jsou celí natěšení na mnohem a mnohem větší finanční výdaje za plyn a elektriku. Uhlí je pro ně moc levný) a okolo mě se propouští o sto šest, to bylo moc dobrý. A tak i všeobecně si nemohu na minulý rok nějak extra stěžovat
geronimoh (2327)|5.1.2011 16:26
Byla to katastrofa, bohužel. B-)
mirekv (7169)|5.1.2011 17:12
No, přežil jsem, v práci i v životě, dál uvidíme.
Pytkin (7947)|6.1.2011 01:45
zmenil som zamestnanie , tak sa obnovil tok penazi a hned bolo aj na jeziiiska .. takze minuly rok hodnotim pozitivne .. Jo a definitivne som sa doma prestal kamaradit s billom gejcom .. takze z toho hladiska to vidim tiez pozitivne ..
MartasKP (710)|7.1.2011 00:22
Jestli uspedny nevim. Asi jsem zazil i horsi. Manzelka se mnou vydrzela,v rodine k zadnym fatalnim zmenam nedoslo a v praci i pres radeni Islandske sopky,ruzne kalamity,stavky a dalsi veci devastujici prijmy nasich smluvnich partneru se nepropoustelo.Dokonce pote co nas milovany sef z Londynske centraly oznamil,ze hlavne chranil nase pracovni mista (bohuzel uz si doslova tuto jeho vetu nepamatuju) a ze pridani neni na poradu dne,nakonec nasel i nejakou petku na pridani.:-D
Takze asi za B - uspesny :BB: az na par detailu:-)
Pitomec (10211)|7.1.2011 09:45
:BB: To zase byla spotřeba za rok B-) 9-) :BB: