Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Filmy s upíří tématikou....

mouty (690)|27.2.2005 23:04
O Bladovi se bavit nechci. Jsou nějaký dobrý filmy o upírech ?
Mě ted napadá Od soumraku do úsvitu (tři díly) a ted jsem se dodíval na X-vamp a taky to bylo celkem zajímavý. Nedávno jsem viděl kreslenej Lovec upíru a taky se dalo.
Miloush (7)|28.2.2005 00:28
no Van Helsing se mi celkem líbil a Underworld taky celkem ujde
clee (6592)|28.2.2005 01:19
drakula s gary oldmanem http://www.imdb.com/title/tt0103874/ nebo Belou Lugosim http://www.imdb.com/title/tt0021814/ oboji moc dobry
Joe-Joe (593)|28.2.2005 06:20
Stary dobry "Ples upirov" od Polanskeho.
a este som si spomenul "Buffy, zabijacka upirov"
to su ale komedie.
mouty (690)|28.2.2005 07:19
Mě napadá Drakula 2000 (to je ale slabší) a Interwiev s Upírem.
Celkem dobrá byla parodie na drákulu s Leslie Nielsenem..
Badis (226)|28.2.2005 16:17
Jedině Dracula od F.F. Coppola. \/ Van Helsing je super po stránce efektů a ty 3 kočičky tam jsou také fajn, ale prostě tomu chybý ten Coppola :-I
denisa (113)|28.2.2005 16:47
Mě napadá ještě Svatba upírů :-D a Upír z Brooklinu (nebo v Brooklinu?). S Edie Murphym. :-) Ty mě pabavili, ale co se téhle tematiky týče, asi nejvíc se mi líbí to Interwiev s Upírem.
Joe-Joe (593)|28.2.2005 17:34
este:
V tieni upíra
Upir z Nosferatu - ten bol tusim prvy
Upir z Feratu
Moj brat upir
Krtek (1279)|28.2.2005 21:00
Ptákoviny...ztráta času.
mouty (690)|28.2.2005 22:40
ktrku - věc názoru - mě se naopak moderní "upírologie" vcelku líbí.
stayman (12393)|1.3.2005 01:47


:-D
Joe-Joe (593)|1.3.2005 05:53
Od sumraku do usvitu 1,2,3
jopein (450)|1.3.2005 06:42
StayMan by €RikŁ€
Dost dobrý. :-E :BB:
mouty (690)|1.3.2005 07:32
[quote=Joe-Joe]Od sumraku do usvitu 1,2,3[/quote]

To už jsem tu zminoval.

Něco podobnýho jak tu udal Rik je i v bladovi 3 - Drakulovskej vibrátor :-E
Joe-Joe (593)|1.3.2005 12:33
mouty
evidentne som to prehliadol :-?
Krtek (1279)|2.3.2005 00:46
[quote=mouty]ktrku - věc názoru - mě se naopak moderní "upírologie" vcelku líbí.[/quote]
To mě nepřekvapuje. Už delší dobu sleduji, že se Ti líbí přesně pravej opak toho co mě. Ještě že jsme se shodli alespoň na tý Nudě v Brně, i když Donutil opět nezklamal.
Na čem jsi byl v poslední době v kině? Jak se Ti líbil Letec? Už jsi ho viděl?
Podle mě je to asi nejlepší film co jsem viděl za poslední rok.
mouty (690)|2.3.2005 16:18
Krtku - to je fakt, mám tady odlišnej vkus asi jak všichni co tu ste. To bude asi tím věkovým rozdílem.
Mě se líbí spousta filmů, záleží na tom o čem jsou a jak jsou udělaný. Od Blade nebudu čekat nějaký umělecký dílo a tak k němu i přistupuju (oddech). A pokud to splní tak jsem spokojen. Blade 3 (poslední film v kině) to splnil. Vypnul jsem a nechal jsem se unášet dějem.
Letce jsem viděl na Divx a můj názor na něj je že je zajímavý sledovat jak někdo takovej mohl prorazit ale celkově jsem se u toho filmu nudil (už jsem to tu psal). I když na Kapra to bylo zahráno dobře. Každopádně film jako celek o ničem, moc se tam toho neděje.

Poslední dobou sem se díval na upíry (viz tohle téma) a líbil se mě X-wamp. V kině Blade 3, Team amerika, a moc se mě líbila Nevraživost (the Grudge).
mouty (690)|2.3.2005 16:28
P.S. ani se nedivím že sme se shodli na nudě v brně - je to hroznej film. A herec ve vedlejší roli ho rozhodně nezachrání. (Donutil je jistota).
Spider (176)|2.3.2005 22:03
Vo filmoch, ktoré spomínate upíri nehrajú žiadnu úlohu. Kľudne to mohlo byť o gangoch ( Blade) alebo romantický film Romeo a Júlia (Underworld) alebo paródie. Tým nehovorím, že to niesu dobré filmy (osobne sa mi spomínané páčia). Ale ak niekto chce vidieť dobrý film o upíroch tak potom musím súhlasiť s Montym a filmom Interview s upírom, ktorý výborne vystihuje túto temátiku alebo Dracula s roku 1972 s Christopherom Lee v hlavnej úlohe. Vo filmoch s upírskou tématikou by mal človek pociťovať triašku a to s týchto filmou sála. Prajem pekný večer alebo prebdenú noc....? :OO
Krtek (1279)|3.3.2005 00:41
[quote=mouty]P.S. ani se nedivím že sme se shodli na nudě v brně - je to hroznej film. A herec ve vedlejší roli ho rozhodně nezachrání. (Donutil je jistota).[/quote]

Asi to opravdu bude tím věkovým rozdílem. Ještě k tý Nudě v Brně. Nikdy nesoudím film jako celek. I když je špatnej scénář, nemusí to znamenat, že je film špatně zahranej. Asi před 2 měsíci jsem se o tomto filmu bavil s Bolkem Polívkou na jeho farmě v Olšanech. Jeho názor na tento film je úplně jiný než můj (jak by taky ne). On dokonce tvrdí, že v tom filmu podal Donutil svůj nejlepší herecký výkon. Nemůžu posoudit jestli ten výkon byl opravdu nejlepší, ale mě se taky dost líbil. Už k vůli němu jsem se na ten film vydržel dívat až do konce. Nebýt Donutily, tak by to byla opravdu jen "Nuda"
Krtek (1279)|3.3.2005 00:48
Mouty: Navíc vůbec nechápu, proč nebyl Donutil nominovanej na Českého lva za Nudu v Brně. Cenu dostal ten manták (nevzpomenu si na jméno) On byl taky dobrej, ale Donutil s přehledem předvedl svou hereckou vyzrálost a s nominační porotou to ani nehlo.
Vůbec bych se nedivil, kdybe letos získal hlavní cenu Kotek za Snowborďáky. :-E :-E :-E Kdo ví co Vachlera napadne. Hodně toho asi pozbírá Horem pádem.
mouty (690)|3.3.2005 07:41
[quote=Krtek]Mouty: Navíc vůbec nechápu, proč nebyl Donutil nominovanej na Českého lva za Nudu v Brně..[/quote]

O tom jsem tu už taky psal - po těch všech ocenění co nuda v brně dostala jsem říkal že Lvi jsou prostá fraška!!!!!!!!!! Daleko větší jak oskaři !! (i ti jsou dost veliká)... 9-)
mouty (690)|3.3.2005 08:00
[quote=Spider]Vo filmoch, ktoré spomínate upíri nehrajú žiadnu úlohu. Kľudne to mohlo byť o gangoch ( Blade) alebo romantický film Romeo a Júlia (Underworld) alebo paródie. Tým nehovorím, že to niesu dobré filmy (osobne sa mi spomínané páčia). Ale ak niekto chce vidieť dobrý film o upíroch tak potom musím súhlasiť s Montym a filmom Interview s upírom, ktorý výborne vystihuje túto temátiku alebo Dracula s roku 1972 s Christopherom Lee v hlavnej úlohe. Vo filmoch s upírskou tématikou by mal človek pociťovať triašku a to s týchto filmou sála. Prajem pekný večer alebo prebdenú noc....? :OO[/quote]

Je fakt že na to měco je, u moderních upírů se člověk moc nebojí. Mě osobně se líbí oba dva způsoby.

Ještě jsem si vzpoměl na KRÁLOVNA PROKLETÝCH, ale to spíš Bečkovej film.
CA7706 (1)|31.7.2009 23:46
Dracula 2000, Dracula II, Dracula III, Dracula 3000, Draculuv sluha, Drakuloviny, Tajemstvi hradu v Karpatech, Carodejky, Underworld, Underworld Evolution, Underworld: Rise of the Lycans, a další již zmíněné... jinak tyto vyjmenované je moje sbírka, kterou rozšiřuji...
jardax (6)|20.9.2009 09:47
Viděl jsem pár dílů seriálu True Blood (jede druhá sezóna), venku je to hodně populární, ale moc mne to nechytlo.

Teď začal nový seriál: The Vampire Diaries (CWTV).

Trailery:

Vampire Diaries
http://www.moviespeople.com/index.php?option=com_community&view=videos&task=video&userid=66&videoid=26&Itemid=5

True Blood
http://stargate-news.com/index.php?option=com_seyret&task=videodirectlink&id=164
Michalda28 (43)|16.3.2010 10:29
[quote=;][/quote]
Vampire Diaries jsou dost děsný, ale Cirque du Freak: The Vampire's Assistant byl docela dobrej film, http://www.imdb.com/title/tt0450405/. I když nevím, Salmu Hayek bych radši bez vousů!
Michalda28 (43)|19.5.2010 01:44
No, tak teď jsem se dost pobavil, film se jmenuje Embrace of the Vampire a kromě toho, že je tam jedna nahatá scéna za druhou na něm fakt nic neni. Ale kdo říká, že to nestačí ;)
geronimoh (2327)|19.5.2010 11:00
Svítání (Daybreakers) z roku 2009 - http://www.csfd.cz/film/232053-svitani/#
Leroj (85)|19.5.2010 11:54
u mě je TOP Interview s upírem - je to film o něčem a není jen stavěný na efektech /i když je trošku delší/
Meridius (9)|15.7.2010 21:15
Zajímavé téma...mně se filmy s upíry velmi líbí, problém je, že jak člověku nabíhaj roky, tak se jen tak něčeho nelekne a to je právě to, co mne dříve na filmech s upíry lákalo. To tajemno, hrůza...u mne upírský film=horor, u kterého se budu bát třeba jako právě u The Grudge nebo svého času Kruh (i ten americký byl v kině poměrně strašidelný). Bohužel je to ale i to, že upír už nic jiného nenabídne než vyceněné zuby a pití krve. A Underworld se svými přestylizovanými kulisami je spíš pohádka, než cokoliv jiného.

Z výše uvedeného pro mne vynikají dva snímky...Dracula od Coppoly a potom Dracula z roku 1979, oba mají velmi velmi zajímavou atmosféru.
Pitvora (1)|20.7.2010 21:08
A co Underworld 1- 3 ?
Michalda28 (43)|31.7.2010 18:46
MOje nejoblíbenější hongkongská kung-fu zombicko-upírská komedie je "Encounters of the spooky kind" :D To je vám tak ujetý, že už to ani ujetější být nemůže...
Filousek (1)|12.12.2010 12:13
Nečekal jsem to, ale překvapil mě film Americký vampír. Byl jsem spokojenej s hereckým výkonem Christophera Plummera. Jo jo, horory mám hodně rád! Filouš
yaniik (1)|5.2.2011 23:24
Ahoj,
procitam si tema o upirech, taky me vzdycky fascinovaly, ja teda miluju klasiku Draculu, Blade je fajn, a asi pro mnohe upiromaniaky zklamani, lec romantika Stmivani je taky super :-). Upiri deniky zatim vypadaji taky slibne, ale zklamala me Prava krev :-((. A Krev a cokolada taky tedy nic moc.
Ja ale pred lety videla film o upirech a nemuzu si vzpomenout, jak se jmenoval. Bylo to o mlady americance, co prileti do Francie (myslim, ze to byla Francie), protoze hleda sveho otce - mela jenom jeho fotku. Tam se setkava s upiry a zjistuje, ze je taky upirka. Pak je tam zapletka, kdy ji pomaha chlap z ambasady. A zbytek uz si nejak nevybavuju :-(. A je to more let, co jsem to videla a rada bych to shledla znova, ale bohuzel nevim, pod cim to mam hledat. Nepripomnelo vam to nekomu neco? :-)
novklem (4)|27.11.2011 19:17
Doporučuji mrknout na film Twilight sága ať už jde o první či poslední díl. Já byl na Twilight sága- Rozbřesk 1část v kině a hodně mě to zaujalo :) o dceři ani nemluvím :D