Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

DVB-S: Cam modul (duo) do TV Samsung

Neregistrovaný (0)|1.1.2011 17:49
Tazatel: Malena

Znění dotazu: Poradí mi niekto, prosím, aký Cam modul (duo) by som mala kúpiť do TV Samsung UE46C6710 (DVB-S2)? Chcem doňho vložiť kartu Skylink HD alebo CS Link a ďalšiu, na ktorej by sa dali prijímať chorvátske programy. Neviem vybrať Cam modul, aby fungoval v Samsungu a tiež preto,lebo mi nie je jasné, či má byť Cryptoworks alebo Irdeto (Skylink od 2012 prechádza na Irdeto a CS Link bude na Cryptoworks?)! Alebo ako?
Pitomec (10211)|1.1.2011 18:36
Skylink používá Irdeto souběžně s CW a od poloviny příštího roku bude totéž i u CS Linku.
Neregistrovaný (0)|1.1.2011 19:24
Dobre, takže lepšie bude kúpiť modul Irdeto (aj karty Irdeto)?, a prosím ktorý konkrétny, ak má byť pre dve karty? Ja tomu vôbec nerozumiem, takže to musí byť niečo, čo proste vložím do TV a pôjde to.
Pitomec (10211)|1.1.2011 19:50
CAM pro 2 karty s Irdetem neznám a dost pochybuju, že existuje (když je úspěch, že je k mání aspoň pro jednu kartu). Takže jedině CW a někde sehnat buď CW kartu nebo to risknout a vzít ICE, která může (ale taky nemusí) fungovat.
Neregistrovaný (0)|1.1.2011 20:17
Tak čo mám urobiť? Nie je potom lepšie dať tam Cam modul pre jednu kartu a zvoliť Irdeto? Keď aj tak aj Skylink aj CS Link prejdú na Irdeto? Chorvátske programy zatiaľ asi oželiem.Zdá sa mi, že Skylink už má aj kartu Irdeto (nie ICE, alebo to mám popletené?)