Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Avi+titulky v DVD prehrávači

peter1234 (1)|29.12.2010 13:30
Zdravím, chcel by som sa opýtať či by mi niekto vedel pomôcť - mám DVD prehrávač Philips DVP3111/58, ktorý prečíta aj avi film s titulkami s rovnakým názvom. Avšak titulky sú jednak malé, nie príliš viditeľné, ale najväčším problémom je, že sa oproti prehrávaniu rovnakého filmu v počítači zobrazujú kratšie a niektoré časti sa na obrazovke mihnú iba na chvíľu. V setupe nebolo nič kde by sa dali titulky zmeniť.

Čítal som na fóre aj o rôznych programoch čo spoja titulky s avi filmom nastálo, ale stále ide iba o programy ktoré to urobia s kompresiou a tomu by som sa chcel vyhnúť. Avšak väčšina odpovedí na otázky typu spájanie avi+srt bola ešte z rokov 2007,8 a preto by som sa chcel opýtať - nepoznáte už nejaký program ktorý by to urobil bez kompresie, teda by tam titulky iba automaticky vložil (mal som program ktorý to zvládol za krátku chvíľu, ale bolo to určené len pre PS3), alebo nemá niekto čírou náhodou rovnaký DVD prehrávač a nevedel by poradiť či sa to nejako dá nastaviť (i keď o tom nepíšu ani v manuále). Ďakujem.
mirekv (7169)|4.1.2011 16:51
Zkus zaguglit, jesli není nějaký nový fw, vypalovat titulky přímo do videa je blbost.