Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

LG 42PQ3000 odblokování videa

Anford (6)|28.12.2010 20:55
Dobrý den,
mám plazmu LG 42PQ3000 a přes usb funguje pouze hudba a fotky. Vím, že u LG jde i "odemknout" možnost aby přehrávala i videa. Nemůže mě někdo odkázat na nějaký návod (vyhledávání jsem používal) nebo mi to někdo udělat za nějaký poplatek? Praha, Jesenice u Prahy.

Díky
rudlus (539)|28.12.2010 21:02
[quote=Anford;318243]Dobrý den,
mám plazmu LG 42PQ3000 a přes usb funguje pouze hudba a fotky. Vím, že u LG jde i "odemknout" možnost aby přehrávala i videa. Nemůže mě někdo odkázat na nějaký návod (vyhledávání jsem používal) nebo mi to někdo udělat za nějaký poplatek? Praha, Jesenice u Prahy.

Díky[/quote]

zial bohu film az od 6000 a aj to len v sd a aj to len do Xx400...a nejde to odblokovat,,,,
Anford (6)|29.12.2010 17:46
[quote=rudlus;318245]zial bohu film az od 6000 a aj to len v sd a aj to len do Xx400...a nejde to odblokovat,,,,[/quote]
Teda abych se přiznal, tak vubec nerozumim, co to znamená... Něco jako, že film tam prostě nepustim, že to jde až od řady 6000 a výše? A nijak hacknout to prostě teda nejde? Je ten jazyk vůbec slovenština? :P
rudlus (539)|29.12.2010 19:07
[quote=Anford;318464]Teda abych se přiznal, tak vubec nerozumim, co to znamená... Něco jako, že film tam prostě nepustim, že to jde až od řady 6000 a výše? A nijak hacknout to prostě teda nejde? Je ten jazyk vůbec slovenština? :P[/quote]

jo napsal jsem to slovensky ale klidne ti to napisu i cesky

pri plasmovych tv LG oznacenych LG 42PQxxxx je avi soubory mozno prehravat az od modelu 42PQ6000.tuhle tu jsem mnel doma tedy dle vlastnich skusenosti muzu rict,ze co se tyce divx,avi,mpeg2 souboru tak slo vse ale jenom v Standartni kvalite-SD kvalite-ne v HD-High definition-vysoke rozliseni. a i v te SD kvalite treba davat bacha na rozliseni-prehraje jenom do rozliseni xxxX400 protoze jestli to vice nez 400 tak to neni na celou plochu obrazovky ale prehraje to jenom 4:3.ne sirokouhle. a nejde to nijak aktivovat ani dohrat a pod.