Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Zkušenost se soundbarem 2.1

Donic (51)|25.12.2010 20:48
Má někdo zkušenost s domácím kinem bez mechaniky - tzv. soundbarem - tj. zvuková jednotka + subwoofer, připojen nejlépe bezdrátově. Je to takové řešení v rámci místnosti pro sledování převážně filmů, které by mě zřejmě vyhovovalo...
Našel jsem např. JVC TH-BA1 (nejlevnější), Yamaha YAS-71 B a YHT-S 400 B a HARMAN/KARDON SB 15. Ten je bohužel ze všech nejdražší a možná bude i nejkvalitnější co se zvuku týče...Jistě, na stereo hudbu to nebude žádná "pecka", ale na sledování HD filmů by to mělo postačovat...
jarino1978 (8045)|25.12.2010 21:38
už sa to tu písalo najmenej 100x. soundbar neriešiť, sú to len vyhodený prachy von oknom.
Donic (51)|25.12.2010 21:45
[quote=jarino1978;317448]už sa to tu písalo najmenej 100x. soundbar neriešiť, sú to len vyhodený prachy von oknom.[/quote]

Tak asi jsem to zrovna nečetl...Prostě ne do každé místnosti se všechny věci co obsahuje standartní domácí kino (pět reproduktorů, jeden či dva subwoofery a mnoho a mnoho reproduktorových kabelů) vejdou a ne každý majitel bytu či domu s nimi chce žít...Je to taková jednodušší alternativa. Tudíž jsem chtěl znát nějakou osobní zkušenost nebo zda existují recenze,testy,apod. Jinak v pohodě :-)
jarino1978 (8045)|25.12.2010 22:29
tak si kúp kvalitnú STEREO zostavu a budeš mať z toho oveľa lepší pocit, ako z tých paškvilov.