Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Prehrávanie hudby na muli. med. centre.

pedeva (68)|22.12.2010 07:46
Zdravím. Už dlhší čas sondujem nejaké MMC a cez WD, popcorn, xtreamer som sa nakoniec zastavil na HD Dune asi zatiaľ smart D1. Mám dve otázky ako vyriešim zapojenie ak chcem prehrávať hudbu mp3 ak nechcem zapínať TV obrazovku. Teda priamo aby mi duna prehrala hudbu cez repráky ako klasická "veža".
A ešte jeden dotaz:- mám vo vedľajšej miestnosti router ak si z neho pretiahnem kábel (neviem aký) do duny, budem mať pripojenie na internet You tube, torrent, picassa a pod to je ok, ale budem mať prístup aj na data na disku z počítača? Ak nie, ako to docielim?
dodomt (276)|22.12.2010 08:32
1. Optikov do nejakeho domaceho kina alebo AV reciveru alebo zosilovaca. Nenapisal si ake repro mas.
2. Abo budes samozrejme ked bude pusteny. Vydiet ho budes v sieti alebo si ho mozes namapovat ako vzdialeny disk cez jeho IP adresu.

dodo
pedeva (68)|22.12.2010 08:45
No, mám obyčajnú malú vežu sony a repráky len také čo idú do nej na 2 drôtiky žiadná koncovka. Ale plánujem si do budúcnosti niečo lepšie a tam predpokladám budú aj koncovky. No len neviem ako ich zapojím či do TV či do Duny. Aby som mohol prehrávať film a mať zvuk aj film a mať zvuk.
Dá sa to vôbec vyriešiť?
dodomt (276)|22.12.2010 09:01
Samostatne trepraky do MC nepipojis. A zisiel by sa vediet aku to mas vezu ake su tam vstupi atd. Pravdepodobne sa to nebude dat prepojit.

dodo
pedeva (68)|22.12.2010 09:09
To viem že ich nenapojím na tie drôtiky aleveža má optický vstup to by sa malo dať napojiť nie? Ale neviem či to funguje, lebo teraz mám prepojený opt. kábel na vežu z TV HD Samsung a zvuk mi nefunguje.
Som zvedavý ak prepojím vežu s Dunou či zahraje zvuk.
dodomt (276)|22.12.2010 09:14
Ak to je vstup tak by to malo fungovat samozrejme musis mat na vezi navoleny ten vstup aby ti to slo...

dodo