Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: redukce z 4-Pin konektor na 6-Pin konektor na propojeni TV s PC ?

Nováček
    Registrace
    Dec 2010

Dobrý den, mám notebook s vystupem na 6-pin S-video konektor a tv se Scart vystupem. Koupil jsem si kabel na propojeni SCART s S-video ale je to 4-pin S-video.. Existuje nejaka redukce z 6-pin na 4-pin abych mohl kabel zapojit? Jde to nejak jinak? Předem díky moc za pomoc.
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pravidelně
    Registrace
    Feb 2007

S-video má jenom 4 piny, ten 6 pinový konektor je něco jiného...na to většinou bývá redukce přímo u počítače nebo u graf. karty, chce to pohledat někde na internetu v poč. obchodech

Je tu pořád Avatar uživatele panasonic650
    Registrace
    Feb 2010

Citace Původně odesláno od Dzonis Zobrazit příspěvek
    Koupil jsem si kabel na propojeni SCART s S-video ale je to 4-pin S-video
    Posli link na toto cudo...
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: S_VIDEO.JPG 
Zobrazení: 316 
Velikost: 19.1 KB 
ID: 8418  

Nováček
    Registrace
    Dec 2010

Citace Původně odesláno od panasonic650 Zobrazit příspěvek
    Posli link na toto cudo...
    ano ten horni vystup na obrazku co si poslal to je to co mam v notasu. jak na to prosim?

Registrace
    Feb 2010

To mam aj ja a na TV ten druhy a na NB ten prvy a ak ma pamat neklame tak to funguje. Aspon na starej CRT fungovalo na Plazmu som tusim este neskusal... Posli link na ten kabel co si kupil...

PS: Inac to je 7 kolik nie 6

Registrace
    Feb 2010

Tak som si dal tu namahu a vyskusal to. Notebook so 7-pin S-Video som prpojil S-Video kablom co ma len 4-pin s S-Video konektorom na TV co ma len 4-pin a ide to. Takze posli link na to co si kupil pretoze ak sa dobre pamatam tak SCART moze byt aj "jednosmerny". To znamena ze ked kupis lacny tak ide signal (SCART-SCART) iba jednym smerom a opacne nie. Mozno si kupil opacne zapojenie.

VID toto : http://www.alza.sk/redukce-scart-3x-cinch-d44986.htm

EDIT2 : "Upozornenie:približne 50% televízorov na trhu nepodporuje scart / s-video, ale iba scart / composite a to preto, ze nemá na scart konektoru připojen 15 pin, na ktorý je v s-video konektora privádzaná farebná zložka (niektoré televízie sa dvoma scarty podporujú na jednom vstupu scart / s-video a na druhom scart / composite).Pre správnu funkciu stačí prepojiť vo scart konektore 15 a 20 pin. "
    Naposledy upraveno uživatelem panasonic650: 20-12-2010 v 21:15

Nováček
    Registrace
    Dec 2010

Strasne moc dekuji za pomoc, zkousel jsem to jak jste rikal uz predtim - zapojit konektor do 7-pin zapojeni ale jde pouze zvuk=3,5 jack co jsem zvlast zapojil do notebooku a obraz nejde cernobile ale skacou tam pruhy nahoru a dolu bez jakekoli znamky zobrazeni filmu.. i kdyz prepojim na notebooku horkou klavesou na zobrazeni jine obrazovky.. cim by to mohlo byt, popř. co potřebujete zjistit pro přesnější diagnostiku? předem díky moc .)

jinak ten kabel vypada nejak takhle - http://www.hama-shop.cz/dvd-kabel-sc...ce-5m/d-78411/

Edit: zvuk funguje, tedka sem zkousel i jinou televizi a dela to to samy.. neni mozny ze musim stahnout nejakej software aby mi to slo spojit s televizi?
    Naposledy upraveno uživatelem Dzonis: 22-12-2010 v 18:07

Podobná témata

1. DVB-S: konektor
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 03-02-2012, 13:57
  2. aký Scart konektor
    Od bobino38 v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 09-11-2008, 11:25
  3. Pomozte identifikovat konektor