Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Televize mi nenajde Digitální příjem TV Nova , Prima a Barandov

Freelanders (19)|18.12.2010 18:47
Koupil sem si novou televizy Samsung LE650C ... televize mi najde pouze 11programů a s toho jen 4digitálně ... to jsou Čt programy ale jiné digitalně nenajde , nevím kde by mohl být problém a potřebuju radu ... zda li v nastavení vyhledávání a nebo v anteně ... nejsem připojen k žadné UPC ale odebírám signal z Vysílače černé hory kde jsou tyto programy k dispozici :D
Freelanders (19)|18.12.2010 18:57
http://www.finance.cz/zpravy/finance/277513-vychod-cech-pokryje-digitalni-prijem-dalsich-sedmi-programu/ přitom tady píši že signal by měl dosahovat až do Hradce králové
juurosik (117)|18.12.2010 19:06
[quote=Freelanders;315953]Koupil sem si novou televizy Samsung LE650C ... televize mi najde pouze 11programů a s toho jen 4digitálně ... to jsou Čt programy ale jiné digitalně nenajde , nevím kde by mohl být problém a potřebuju radu ... zda li v nastavení vyhledávání a nebo v anteně ... nejsem připojen k žadné UPC ale odebírám signal z Vysílače černé hory kde jsou tyto programy k dispozici :D[/quote]

Ak chceš digitálne, tak musíš ladiť v DVB-T. To znamená pripojiť takú anténu, ktorá Ti to zožerie z tej Čiernej hory (vysielací kanál + polarizácia ) a ak si mimo priamy dosah resp. za prekážkou ( budovy, hory resp. iné prekážky) tak zabudni aj keď to LE650C vie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ak si nepochopil, zavolaj odborníka a priprav sa na investíciu.
Freelanders (19)|18.12.2010 19:50
Překážky tam jsou ale když by měl mít signál až do hradce tak by to neměl snad být problem ne ... jinak sem opravdu nepochopil co znamená , co mam tak zabudni aj keď to LE650C vie (co mam zapnout at to LE650 ví ) popřípadě kde seženu odpovídajcí antenu a zda li by mi mohl někdo poradit hodit link
panasonic650 (1124)|18.12.2010 20:18
Posli foto alebo linke anteny co pouzivas teraz
Pitomec (10211)|18.12.2010 22:00
[quote=Freelanders;315957]http://www.finance.cz/zpravy/finance/277513-vychod-cech-pokryje-digitalni-prijem-dalsich-sedmi-programu/ přitom tady píši že signal by měl dosahovat až do Hradce králové[/quote]Signál tam dosahovat může (i když nějakým pisálkům bych moc nevěřil, protože to bezpečně nikdo nezkoušel, ale pouze někde opsal), ale k příjmu je potřeba požadovaná anténa (jak tady už zaznělo).