Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Máte zkušenosti s internetovým obchodem?

jarod72pm (841)|15.12.2010 10:54
Zdravím

Posílám malé varování kde by jste neměli nakupovat! jedná se o TV products kteří nabízí zboží přes TV,net,časopis.

Objednal jsem si zboží (bylo skladem) potvrdili objednávku.
po třech dnech volali že objednávka je vyřízena a jakmile zboží dorazí hned mi ho pošlou.
Za týden (dnes 15.12.2010) volali že bohužel zboží bude až v Unoru je momentálně vyprodané!
Když jsem jim ale říkal že zboží mám potvrzeno a čekám už jenom na dodání tak prej zboží není skladem a nemají ho a objednávku mi stornovali!!!

Takže pozor na takové neseriozní obchodníky co něco naslibují a potom vám zdělí že nic nedostanete!
geronimoh (2327)|15.12.2010 11:54
Podobnou špatnou zkušenost mám s jednou kamennou prodejnou spotřební elektroniky. S e-shopy zatím maximální spokojenost. :BB:
Connor (509)|15.12.2010 12:18
TV Products CZ? To jsou ty předražený shity z teleshopingu? On to asi opravdu někdo kupuje, ale tady na fóru bych jejich zákazníky nečekal. :-)
Ivo Mašek (10205)|15.12.2010 20:17
CzechComputer, Alzasoft, Mironet, NCcomputers. Vždy plná spokojenost.
Pitomec (10211)|15.12.2010 21:49
[quote=Connor;315226]TV Products CZ? To jsou ty předražený shity z teleshopingu? On to asi opravdu někdo kupuje, ale tady na fóru bych jejich zákazníky nečekal. :-)[/quote]Přesně totéž jsem chtěl napsat! :D
MartasKP (710)|16.12.2010 09:51
[quote=jarod72pm;315204]Zdravím

Posílám malé varování kde by jste neměli nakupovat! jedná se o TV products kteří nabízí zboží přes TV,net,časopis.

Objednal jsem si zboží (bylo skladem) potvrdili objednávku.
po třech dnech volali že objednávka je vyřízena a jakmile zboží dorazí hned mi ho pošlou.
Za týden (dnes 15.12.2010) volali že bohužel zboží bude až v Unoru je momentálně vyprodané!
Když jsem jim ale říkal že zboží mám potvrzeno a čekám už jenom na dodání tak prej zboží není skladem a nemají ho a objednávku mi stornovali!!!

Takže pozor na takové neseriozní obchodníky co něco naslibují a potom vám zdělí že nic nedostanete![/quote]

Nezlob se na me,ale opravdu jsem se zasmal. Neni to skodolibost. Ale divim se,ze tady u nich nekdo nakupuje,jak uz tu bylo receno.
Nadruhou stranu na jejich obranu musim rict,ze to ted pred vanoci nemaji asi jednoduchy. nicmene,pokud potvrdi objednavku a zbozi deklaruji jako skladem,meli by ho dorucit ve stanovenem terminu.
Ja osobne mam s e-shopama jen dobre zkusenosti. Cokoliv jsem objednal bylo doruceno a pokud jsem platil predem a zbozi nebylo,pak i vraceni penez probehlo vpoho.
mirekv (7169)|23.12.2010 08:08
Alzasoft, Alfacomputer, tam někdy nakupuji i fyzicky, navíc nejsou problémy s reklamací, často kus za kus. U takových TV products a podobných bych si nikdy nic neobjednal.
Pavel_tempx2 (829)|23.12.2010 10:28
eshopy jsou v pohodě, je dobré si třeba na heurece pohlídat počet recenzí na obchod atd. a raději pár korun (v řádech jednotek %) připlatit než kupovat u úplně neznámých obchodů...

mám zkušenosti s AZelektro.cz, Kamenny obchod.cz, Megaobchod.cz + další a taky tradiční Alza.cz, Tsbohemia, Alfacomp...
xmarek (60)|23.12.2010 10:34
Dobrou zkušenost, ale jenom díky tomu, že se snažím dopředu si číst reference na růzdné shopy. Takže moc dobře vím, že Alza shop nebrat. :D
MartasKP (710)|23.12.2010 22:47
[quote=xmarek;316997]Dobrou zkušenost, ale jenom díky tomu, že se snažím dopředu si číst reference na růzdné shopy. Takže moc dobře vím,[COLOR=Red] že Alza shop nebrat. [/COLOR]:D[/quote]


Pokud reknes A sluselo by se asi rici i B. ... ja osobne s Alzou nemam spatne zkusenosti. Az na jednu. Meli kratkou zaruku na spotrebak ... slo o cartrige do tiskarny:-((