Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Leadtec Expert - dual zvuk

tazbo (4)|23.4.2004 11:18
Zdravim vsetkych,

Mam kartu Leadtec DV2000 expert, pouzivam najnovsi soft WinFast. Zaujimalo by ma, ked vysielaju DUO zvuk, teda aj v povodnom jazyku aj dabovane, ci si viem nejakym sposobom nastavit, aby som mohol pocuvat prave ten original, a vypnut dabing. Nieje problem vypnut original a pocuvat dabing, ale casto by som uprednostnil prave ten original.

Vdaka za odpoved.
Doom (2331)|26.4.2004 12:26
Doufám, že nejsem moc off-topic. :-) Ale u mě na kartě WF 2000XP Expert, když zapnu DUAL, tak slyším originální jazykovou mutaci. A když dám MONO nebo STEREO tak slyším dabing. Pořad ale musí být vysílaný v DUO režimu. :-R :-)-
tazbo (4)|27.4.2004 09:20
No a toto mi nefunguje .. ked mam stereo, pocujem sucasne original aj dabing, ked dam dual alebo mono, pocujem len dabing ;-( Neprepina sa to v tom softe niekde?
Bohouš (2)|29.4.2004 22:11
Souhlasím s Doomhammerem, ale funguje to opravdu teprve v poslední verzi. Musíš ale současně mít i poslední verzi ovladačů, jen poslední PVR nestačí (asi jde o rozeznání rozdílu mezi signálem STEREO a DUAL v čipu karty a ne o aplikaci). Bohouš
tazbo (4)|30.4.2004 17:29
No to som nenapisal, ale mam posledne verzie aj ovladacov, aj softu - teda ak zaposledny tyzden nevyslo nieco este novsie. A funguje mi to tak, ako som napisal. Stereo mam obojjazycne, DUAL 1 a MONO je dabing ;-(

Mimochodom, ma ta 1-tka nejaky vyznam? Teda, ci nemoze byt aj DUAL 2 a to by bol original jazyk ;-) len triafam .. ;-)
Doom (2331)|13.5.2004 14:26
Ha. DUAL2? Tak to jsem u Experta neviděl. Na Expertovi mám jenom MONO, STEREO a DUAL1.

Tazbo, máš opravdu poslední drivery a PVR? Problém, který popisuješ (pomíchané zvukové režimy), mi dělala jedna z předchozích verzí sofdwéru. Raději si ověř verzi SW a driverů