Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 28

Téma: Volné SAT kanály

Nováček
    Registrace
    Apr 2010

Zdravím, kupuju TV kartu a vidím že za DVB-S není zas tak velký příplatek a náhodou mám nepoužívanou parabolu ale nechci do toho moc investovat, tak bych se chtěl zeptat jestli má vůbec smysl připlácet těch pár set za ty free sat programy? Stojí to za to? Momentálně mám myslím parabolu natočenou na astru 19.2, není lepší to natočit na jinou družici? Děkuji
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele panasonic650
    Registrace
    Feb 2010

pozri si ponuku satelitu a sam sa podla toho rozhodni... mozno staci jeden kanal pre ktory sa ti to oplati a mozno ti nestaci ani 300 novych kanalov na to aby si do toho daval peniaze. sam zvaz...

Nováček
    Registrace
    Dec 2010

Ahoj,
    osobně chytám 19.2 i 23.5, na 19.2 ale moc českých kanálů není (nám, co posloucháme SkyNews nebo Telemadrid to ale nevadí ), zato je zde několik kanálů nekódovaně. Na 23.5 vysílají nekódovaně pouze ČT24, Z1, PublicTV, Óčko a slovenská TA3. Mám nejlevnější kartu od Skylinku a výběr kanálů je na 23.5 z českých v podstatě stejný jako u pozemního digitálního vysílání, jako bonus jsou tam jen slovenské (STV1-3, JOJ, Markíza, ...). No a na 19.2 víš asi z vlastní zkušenosti.

Mike

Je tu pořád Avatar uživatele mirekv
    Registrace
    Mar 2004

Pokud je to pár stovek, tak bych to zkusil. Ale free kanály nejsou moc atraktivní, navíc to vyžaduje jazykové znalosti, cz kanály nejsou prakticky žádné. Na 19,2E jsou převážně německé programy, na jiných různě, hodně tureckých, italských apod. Ale za pokus to stojí, v sat technice se pohybuji přes 20 let a občas se něco zajímavého najde, i když většinou dočasně.

Je tu pořád Avatar uživatele geronimoh
    Registrace
    Nov 2009

Citace Původně odesláno od mirekv Zobrazit příspěvek
    Pokud je to pár stovek, tak bych to zkusil. Ale free kanály nejsou moc atraktivní, navíc to vyžaduje jazykové znalosti, cz kanály nejsou prakticky žádné. Na 19,2E jsou převážně německé programy, na jiných různě, hodně tureckých, italských apod. Ale za pokus to stojí, v sat technice se pohybuji přes 20 let a občas se něco zajímavého najde, i když většinou dočasně.
    Přesně tak. Pokud je rozdíl pár set Kč, tak snad, jinak jedině kartu pro příjem DVB-S2 (samozřejmě zvládá i DVB-S).
    Já jsem velice spokojený s motorickým natáčením paraboly a tím pádem nejsem omezený výběrem programů na konkrétní družici. PC karty ale asi natáčení paraboly pomocí motoru neumožňují. Od doby, co mám Skylink kartu už ani moc nepřetáčím a sleduji ASTRU 3.

Je tu pořád Avatar uživatele jarino1978
    Registrace
    Jul 2007

Citace Původně odesláno od san.chuan Zobrazit příspěvek
    Zdravím, kupuju TV kartu a vidím že za DVB-S není zas tak velký příplatek a náhodou mám nepoužívanou parabolu ale nechci do toho moc investovat, tak bych se chtěl zeptat jestli má vůbec smysl připlácet těch pár set za ty free sat programy? Stojí to za to? Momentálně mám myslím parabolu natočenou na astru 19.2, není lepší to natočit na jinou družici? Děkuji
    http://www.parabola.cz/prehledy/televize-digital/all/

Registrace
    Mar 2004

geronimoh:
    karty v PC natáčení umožňují, záleží na přehrávači a pluginech do něj. Já to řeším tak, že natáčení řídím ze stolního přijímače a mám LNB twin - do PC a zmiňovaného přijímače.
    jarino1978:
    jasně, z toho taky vycházím pro zákazníky, kteří mají zájem o určitý program, či jazyk. Ovšem často je musím zklamat. Co je trochu lepší, je placené.

Je tu pořád Avatar uživatele jarino1978
    Registrace
    Jul 2007

Citace Původně odesláno od mirekv Zobrazit příspěvek
    geronimoh:
    jarino1978:
    jasně, z toho taky vycházím pro zákazníky, kteří mají zájem o určitý program, či jazyk. Ovšem často je musím zklamat. Co je trochu lepší, je placené.
    ale napr. ARTE HD je FTA a na kvalitu niektorých starších filmov, prevedených do HD nemá ani väčšina nových BD filmov.
    Najlepšia na FTA je stále pozícia 19,2E, kde vysielajú skoro všetky DE stanice ( PRO7, SAT1, RTL, ZDF, ARTE, ARD a pod. ). Ťažko povedať, že to, čo je lepšie, je vždy PAY, zvlášť, keď práve na PAY sú programy opakované v kolotoči 3-4 x / deň ( HBO,Filmbox, Dicovery, NTG , JimJam a pod. ).

StD StD je offline
    Je tu pořád Avatar uživatele StD
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od jarino1978 Zobrazit příspěvek
    ale napr. ARTE HD je FTA a na kvalitu niektorých starších filmov, prevedených do HD nemá ani väčšina nových BD filmov.
    Najlepšia na FTA je stále pozícia 19,2E, kde vysielajú skoro všetky DE stanice ( PRO7, SAT1, RTL, ZDF, ARTE, ARD a pod. ). Ťažko povedať, že to, čo je lepšie, je vždy PAY, zvlášť, keď práve na PAY sú programy opakované v kolotoči 3-4 x / deň ( HBO,Filmbox, Dicovery, NTG , JimJam a pod. ).
    Copy that! Já tedy nic jiného nechci a všechno je to jenom o tom, jak je kdo jazykově vybaven. U mne doma se mnou ani TV czesky nemluví, hier spricht man nur Deutsch oder Englisch. I oba (žijící) psy mám cvičené v těchto jazycích, tak nevím, proč bych si měl někde za něco platit, co mám jinde z vesmíru FTA?

Registrace
    Mar 2004

Stando, bohužel já umím německy akorát gutntág. Uvítal bych spíš polské programy, ale ty volné jsou nezajímavé. Situace se začne hodně zlepšovat od příštího roku, kdy vyjede v Polsku DVB-T s mnoha programy. Ale to je na jiné téma.
    Naposledy upraveno uživatelem mirekv: 13-12-2010 v 09:33

Je tu pořád
    Registrace
    Apr 2010

Nikdy nie je neskoro začať sa učiť jazyk a TV je úplne najlepší prostriedok. Hlavne správy, kde je výslovnosť predpisová.
    Ako referencia slúži Chorvátsko -> dnes nie je problém angličtina u mladej generácie alebo my v kúte slovenska odchovaní za komančov na ORF a O3 - vďačím tým pánom za svoje súčasné zamestnanie.

Registrace
    Mar 2004

Dagy2: Kolik Ti je? Mně jazyky (ruština) nešly už ve škole, natož když začal sat příjem a to mi bylo hodně přes 30. A kvůli filmům se teda německy učit nehodlám.

Je tu pořád
    Registrace
    Apr 2010

TV a filmy sú len prostriedok výučby, nie cieľ. Ale to bolo len tak na okraj.
    Z voľných poľských programov by som mohol tak doporučiť TV Historia. Chvíľu bežal FTA TVP multiplex
    Inak FTA majú význam (kto sleduje v danom jazyku) len nemecké 19.2E, talianske na 13E a ak máš veľkú parabolu tak anglicky 28.2E. Potom už len arabština.

Registrace
    Mar 2004

Dagy, Turci by Ti dali, turečtina není arabština! Polská Historia je nezajímavá, samé jakési plané debaty. Srovnej třeba s Viasat History.

Nováček Avatar uživatele carl.johnson
    Registrace
    Mar 2009

Citace Původně odesláno od StD Zobrazit příspěvek
    Copy that! Já tedy nic jiného nechci a všechno je to jenom o tom, jak je kdo jazykově vybaven. U mne doma se mnou ani TV czesky nemluví, hier spricht man nur Deutsch oder Englisch. I oba (žijící) psy mám cvičené v těchto jazycích, tak nevím, proč bych si měl někde za něco platit, co mám jinde z vesmíru FTA?
    Ještě myslím stojí za zmínku kanál DMAX, kde dávají zajímavé seriály z Discovery + něco z vlastní produkce (např. der Checker). Na to se poslední dobou dívám nejvíc.

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. VolnÉ programy
    Od roman001 v sekci DVB-S
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 18-07-2012, 14:50
  2. v jakem (volne dostupnem) programu upravit filmovy zaznam?
    Od Petr Dvorak v sekci Střižny s HW akcelerací
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 30-04-2011, 14:40
  3. Reakcí: 26
    Poslední příspěvek: 18-11-2010, 15:57
  4. co odporucate na klonovanie HDD? volne stiahnutelne... dik
    Od quasi v sekci Problémy s PC (HW/SW)
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 14-05-2008, 16:33
  5. ČT24 VOLNĚ NA ASTŘE 19,2°!!!
    Od bArokna v sekci DVB-S
    Reakcí: 6