Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Skylink a karta ICE

666dia (476)|8.12.2010 23:27
Tak mám od září 2 Satelitní přijímače s kartami od Skylinku (ICE Irdeto) - jedna parabola a dvě LNB, nebo jak se to jmenuje. 25.10 Skylink spustil novou službu Karta Skylink NEXT, tak jsem si o ni napsal (http://www.skylink.cz/web/structure/6.html?do[loadData]=1&itemKey=cz_95). Přišla a tím začaly moje problémy. Předtím jsem tam měl klasickou kartu a ta fungovala v pohodě.Nová neustále, zhruba v půlhodinových intervalech naskakuje, že nemám oprávnění sledovat tento program, to trvá deset vteřin, pak znovu funguje dál. Když jsem volal na linku Skylinku (kde se neustále dohaduji o čísle karty - "Tak mi řekněte číslo karty", já: "4201" - "To máte špatně, tam musí být 4200", skočí do toho slečna. Já: "Ne, 4201 xxxx xxx"
"Takové číslo neexistuje....aha existuje" - a tohle absolvuji u druhý den), včera i dnes mě kartu resetovali a stále to dělá...
Nechápu to, ale očekávám, když někam naleju několik tisíc, že to bude fungovat k mojí spokojenosti a ne tohle...
Přijímače mám Mascom, nechal jsem si to dělat od nějakýho sateliťáka tady odsud a neměl jsem žádný požadavky ani na přístroj, ani na parabolu, teda jen abych se mohl koukat na satelit...
Nevíte někdo, co s tím...?
astrix (41)|9.12.2010 07:54
[quote=666dia;313526]Tak mám od září 2 Satelitní přijímače s kartami od Skylinku (ICE Irdeto) - jedna parabola a dvě LNB, nebo jak se to jmenuje. 25.10 Skylink spustil novou službu Karta Skylink NEXT, tak jsem si o ni napsal (http://www.skylink.cz/web/structure/6.html?do[loadData]=1&itemKey=cz_95). Přišla a tím začaly moje problémy. Předtím jsem tam měl klasickou kartu a ta fungovala v pohodě.Nová neustále, zhruba v půlhodinových intervalech naskakuje, že nemám oprávnění sledovat tento program, to trvá deset vteřin, pak znovu funguje dál. Když jsem volal na linku Skylinku (kde se neustále dohaduji o čísle karty - "Tak mi řekněte číslo karty", já: "4201" - "To máte špatně, tam musí být 4200", skočí do toho slečna. Já: "Ne, 4201 xxxx xxx"
"Takové číslo neexistuje....aha existuje" - a tohle absolvuji u druhý den), včera i dnes mě kartu resetovali a stále to dělá...
Nechápu to, ale očekávám, když někam naleju několik tisíc, že to bude fungovat k mojí spokojenosti a ne tohle...
Přijímače mám Mascom, nechal jsem si to dělat od nějakýho sateliťáka tady odsud a neměl jsem žádný požadavky ani na přístroj, ani na parabolu, teda jen abych se mohl koukat na satelit...
Nevíte někdo, co s tím...?[/quote]

Predpokladám, že si ešte kartu neregistroval. V predregistračnom režime sa karty ICE správajú presne tak ako popisuješ. Mal som ten istý problém. Po zaregistrovaní problémy s hláškami prestali.
666dia (476)|9.12.2010 08:43
nevím, jestli jsi dobře četl, ale volal jsem na Skylink už dvakrát, nebo jak jinak ji mám zaregistrovat...?
panasonic650 (1124)|9.12.2010 10:51
[quote=666dia;313584]nevím, jestli jsi dobře četl, ale volal jsem na Skylink už dvakrát, nebo jak jinak ji mám zaregistrovat...?[/quote]

Na ich webe....
vsp (704)|9.12.2010 11:25
RTFM! :)
Dagy2 (3153)|9.12.2010 17:10
Je RTFM to čo si myslím? :)

V každom prípade, by som preúčtoval telefony na SkyLink na toho "nejakého sateliťáka", ktorý niečo nainštaloval a zákazníka náležite nepoučil. V amerike by si vysúdil aspoň ročné predplatné SkyLink Komplet.
panasonic650 (1124)|9.12.2010 17:31
[quote=Dagy2;313747]Je RTFM to čo si myslím? :)[/quote]
Urcite ano :) http://en.wikipedia.org/wiki/RTFM
666dia (476)|9.12.2010 21:05
Dnes jsem opět volal na Skylink, mluvil jsem až s nějakým technikem, prej jsou na kartě špatný soubory!!!! (v pondělí přišla karta poštou jako nová), musel jsem zapnout ČT 1 a nechat to tři hodiny v provozu, že přepíše celou kartu....
výsledek je, že je to v pořádku....
Dagy2 (3153)|10.12.2010 08:05
To vsp and panasonic:
díky za dobrý link, wikipedia ma nenapadla! Ale výsledok je podobný než som si myslel.
FBRCS - failure between remote control and sofa :)