Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Jaké multimediální centrum s HDD?

Cholumus (14)|8.12.2010 10:04
Dobrý den, jaké multimediální centrum s HDD (1 TB) byste dnes doporučili ke koupi? Možná i s tunerem? Nabídka je široká, ale dám na každou osobní zkušenost. Děkuji!
dodomt (276)|8.12.2010 11:53
Je tu 5 rovnakych tem staci sa pozriet tam a tak isto aj spytat... naco zakladt novu?

Tak isto mozes hned zo zaciatku vidiet ktore MC sa momentalne asi najviac predvaju aj tu na fore sa drzia medzi prvymi.

dodo
Cholumus (14)|8.12.2010 13:19
[quote=dodomt;313322]Je tu 5 rovnakych tem staci sa pozriet tam a tak isto aj spytat... naco zakladt novu?

Tak isto mozes hned zo zaciatku vidiet ktore MC sa momentalne asi najviac predvaju aj tu na fore sa drzia medzi prvymi.

dodo[/quote]
Tak jinak. Který z těchto : 1. Xtreamer Pro? 2. Asus O!Play HD2? 3. WD TV Live HD? Jednoduše pár výhod/nevýhod?
dodomt (276)|8.12.2010 13:54
Xtreamer SW:

+pasivne chladenie
+podpora hadam vsetkych video fomatov
+HD dts, true hd
+perfektna fw podpora
+perfektna cz/sk komunita

-"iba" 2,5" hdd
-1gb Lan

Xtreamer Pro

+2x 3,5" HDD
+prehra tiez hadam vsetko
+vsetky moderne zvukove formaty
+Esata
+perfektna fw podpora
+perfektna cz/sk komunita

-hlucnost
---1Gb LAN

Treti pristoj nepoznam.

+ a - co som napisal je z mojho pohladu

dodo
elmatador (3)|9.12.2010 08:17
pánové, mohli by jste mi přiblížit míru hlučnosti, která je snad všude opěvována?

nemám tento přístroj doma, takže nevím, ale už z toho mám hrůzu. když jsem byl včera v obchodě si pár přehrávačů "poslechnout" a přišlo mi to normální - stejné jak chlazení TV.

nebo náročností se rušení chlazením zvyšuje?
dodomt (276)|9.12.2010 08:29
Proste pocut tociaci sa ventilato a narazajuci vzduch do procesora XTR... Ventilator vzduch nevysava von ale z vonka ho fuka na procesor. neviem to prirovnat k nicomu urcite ni k tv ta je uplne tichucka aj AVR s velkym ventilatorom je tichucky. Ale co by sme chceli od 4cm ventilatora vsak?

Na moj vkus pri tichych scenach je ventilator pre mna rusivy. Niekomu to vsak nemusi vadit a nepocuje az tak ten ventilator.

dodo
Dagy2 (3153)|11.12.2010 11:06
Neviem či Xtream e-trayz a Xtream PRO vydávajú rovnaký hluk, ale e-trayz určite nepatrí do miestnosti kde sa pozerá TV alebo počúva seriózne rádio. (obrovský rozdiel oproti SAT rekorderu s HDD).
Riešením je napr. NAS server zavrieť niekam kde hluk nevadí a LAN prepojiť prehrávač bez HDD.