Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Panasonic TX-P46G15E a DVB-C tuner

Cassper17 (36)|6.12.2010 20:33
Ahoj všichni. Trochu jsem googloval a hledal tady na fóru, ale nějak se nemůžu dobrat odpovědi, tak kdyžtak se omlouvám, že zakládám nové vlákno.
Každopádně jde už na Panasonicu TX-P46G15E naladit DVB-C kanály (UPC) aniž by člověk musel jako zemi nastavovat Švédsko, Finsko (a tak přišel o archiv Novy) ?? ... Co jsem koukal, tak pro modely z roku 2010 už tento nový firmware snad je. Nevíte jestli jde použít i pro modely 2009, nebo tyto modely mají nějaký vlastní ? Nebo to je tak, že na tyto "staré" televize z roku 2009 v Japonsku kašlou a v této záležitosti, která se řešila už před rokem kdy jsem si televizi vybíral, není žádný pokrok ? Max. jsem se dočetl o novém firmwaru který řeší problémy DVB-S a Skylinku, avšak to mě bohužel nezajímá.
Díky za radu.
|Mio| (350)|6.12.2010 21:56
Povy firmware ti poslou kdyz mailnes na technickou podporu Panasoniku, verejne ke stazeni jeste pro tenhle model neni.
Cassper17 (36)|7.12.2010 09:41
Tak jsem volal přímo na zákaznickou linku Panasonicu a bohužel, pro modely roku 2009 nový firmware prý není a nebude. ... To zlepšení, že DVB-C tuner je dostupný i při nastavení země ČR je pouze pro modely roku 2010 :(
Pro modely roku 2009 doporučují nastavit jako zemi Finsko.
panasonic650 (1124)|10.12.2010 18:57
Ja mam tusim Nemecko a ide mi aj DVB-C a Nova archiv. Snad sa nepletiem. Nejak divne cez DVB-T ci ako sa to "zapinalo". Uz si to presne nepamatam ale isiel som podla navodu tu na webe.