Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

DVD Maestro a funkční náhled ?

Osvícený (78)|24.2.2005 09:08
Vím,že už se o tom v minulosti dost psalo,ale stejně získat ucelenou radu je dost obtížné.
No jde mi o plně funkční náhled,jak videa tak titulků v DVDMaestro. Vím,že je potřeba Cinemaster2000,ale...
Nevím jakou verzi,jestli instalovat před nebo po DVDMaestro,jestli není třeba zavést nějaký plugin atd. Taky jsem nikde nesehnal download na Cinemaster2000...
Prostě bych potřeboval trochu poradit jak sprovoznit náhled.
pomůže někdo ?
Dík.
Surgical_tvf (26)|24.2.2005 13:09
Cinemaster 2000 (presneji software cinemaster 2000) a staci nainstalovat jenom engine nikoli samotnej DVD prehravac, kterej uz je z dnesniho hlediska dost vycpelej.

Je uplne jedno, jestli uz v kompu Maestro je nebo neni (stejne se jak asi vis neinstaluje, ze).

Co je ale podstatny, aby ti nahled fungoval, musis Cinemastera aktivovat - nakonfigurovat, tedy v podstate mu zadat DVD region. K tomu nejlepe poslouzi stary dobry freeware DVDGenie, kde primo pod zalozkou Cinemaster nastavis region (normalne dvojku, nic ti to pro funkcnost Maestra neovlivni).

No a pak uz pustis Maestro, ktery prestane pyskovat, ze nahled nebude k dispozici, ponevadz nebyl nalezen odpovidajici hardware a pojedou ti v RealView nahledovym okne video, audio i titulky, ktery si pro nahled pri prehravani zvolis (obdelnicek pred prislusnou stopou je kliknutim mysi zacerveneny).

Nedekuj, radsi posli prachy. Uzij :)
Osvícený (78)|24.2.2005 15:41
Jo,dík. Ale na webu jsem ho hledal,ale nikde nenašel funkční download.
Můžeš i v tom poradit ? Tedy kde hledat,popřípadě funkční link ?
Dík,Jarda
ai (2993)|25.2.2005 16:56
Osviceny - prohledej pradne tuto diskuzi, je to tam zasite, nedavam primo link kvuli vyhledavacum, https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=843