Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Internet v TV

fik_25 (17)|6.12.2010 10:26
Zdravím, dostal jsem za úkol známým zjistit jaké televize mají "neomezený prohlížeč" internetu. podle toho co vím, tak Philips by měl mít neomezený prohlížeč. Snažil jsem se vygooglovat zbytek ale nic moc jsem nenašel. Neví někdo z vás jaké televizory mají neomezený prohlížeč internetu? Nevíte jak se tento prohlížeč chová pokud na stránkách narazí na nějaký flash a nebo podobné věci?
Pavel_tempx2 (829)|6.12.2010 14:30
no právě, chce to skočit do obchodu a vyzkoušet, nejlepším řešením by byl nějaký jednoduchý PC (na způsob netbooku) a připojit ho přes HDMI na TV
SlavoF (834)|6.12.2010 14:40
[quote=Pavel_tempx2;312703]no právě, chce to skočit do obchodu a vyzkoušet, nejlepším řešením by byl nějaký jednoduchý PC (na způsob netbooku) a připojit ho přes HDMI na TV[/quote]
:-?
a potom ako vyskúšaš interný browser v TV ?

v Philoch by mala byť náka Opera
Ale ako môže byť plnohodnotný prohlížeč v TV , keď to nemáš s turom a potkanom ? /tastatur+mouse/
Krist (376)|6.12.2010 16:30
podle mne to zadna TV plnohodnotne neumi. Blizko je treba hacknuty Samsung LExxB650 (netSurf). Nez se s tim nervovat je urcite lepsi poridit maly HTPC, netbook (notebook) nebo miniPC (PC)
+ samozrejme mala bezdrat. klavesnice
psv1 (458)|6.12.2010 17:18
Pokud vím, tak jedině u Philipsu je možné zadat libovolnou stránku do prohlížeče. S tím, že třeba nejdou pustit některá videa a nefungují odkazy.
Plnohodnotný net jako je v PC u TV nenajdeš, ale Philips tě aspoň pustí na libovolné stránky. Ovšem to datlování přes DO je marast.
fik_25 (17)|6.12.2010 20:57
Hm, ok, díky za přízpěvky. Známým doporučím nějaký stroj s atomem a Ionem a DVD mechanikou. Když už vypláznou peníze za stroj, tak ať nemusí kupovat dvd přehrávač.