Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 165 z 165 PrvníPrvní ... 65115155163164165
Zobrazené výsledky: 2,461 až 2,469 z 2469

Téma: Xtreamer xLiveCZ Installer & Updater

Nováček Avatar uživatele trebor
    Registrace
    Oct 2004

Ďakujem za zálohu. Vyskúšal som nefunguje. Asi sa musím zmieriť že to už nepôjde.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Sep 2009

Já bojuju jak lev, abych z toho mého boxu ještě něco vytřískal. S xLiveCZ na orig. FW se mi nedaří, tak zkouším moservices a xLiveCZ od nějakého poláka, ale moservices ne a ne nainstalovat úspěšně

Nováček
    Registrace
    Jan 2015

Citace Původně odesláno od jagg Zobrazit příspěvek
    Já bojuju jak lev, abych z toho mého boxu ještě něco vytřískal. S xLiveCZ na orig. FW se mi nedaří, tak zkouším moservices a xLiveCZ od nějakého poláka, ale moservices ne a ne nainstalovat úspěšně
    Díky moc, pokud se podaří, můžeš nás informovat a případně nahodit nějaký návod?
    Osobně jsem se s xLiveCZ pomalu rozloučil, nedávno přestalo fungovat i youtube a připojení na síť, nemůžu rozchodit spojení na sdílený prostor na pc v síti. Zkusil jsem upgrade na poslední FW (Ver 4.2.7), bez úspěchu, navíc se mi tam nepodařilo nainstalovat ani staré dobré xLiveCZ i když to byl pokus snad už jen z nostalgie.

Nováček
    Registrace
    Apr 2013

Kluci zkuste napsat co vam v xlivecz nejde. Urcite ale nerozchodim yt nebo stream. Naposledy jsem neco naslepo opravil, protoze prehravac uz nemam a frcim na raspberry.

Nováček Avatar uživatele trebor
    Registrace
    Oct 2004

Mne po zmáčknutí xlivecz vyhodí speť do hlavného menu. Skúšal som cez FTP prepísať súbory zálohou ktorá tu bola poskytnutá no nepomohlo to.

Nováček
    Registrace
    Mar 2011

Zdravím všechny, chci se zeptat. Používá ještě někdo xlive? Už je to asi stejně zabitý, ale i tak, fungují někomu videa z techniky jako je živě nebo replay?

Nováček
    Registrace
    Jun 2008

Nefunguje mi to, takže nevyužívám... je to škoda, využívám jen na přehrávání lokálně uložených filmů.

Nováček
    Registrace
    Mar 2011

Tak to máme stejný

Nováček
    Registrace
    Jan 2021

Skus ked tak ceknut tv program na https://program-tv.sk/, mozno ti to pomoze

Strana 165 z 165 PrvníPrvní ... 65115155163164165

Podobná témata

1. Xtreamer wonder
    Od pekak v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 02-01-2015, 12:38
  2. xLiveCZ v Dune HD
    Od fps v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 03-08-2014, 09:40
  3. Xtreamer DVD