Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 11 z 165 PrvníPrvní ... 9101112132161111 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 151 až 165 z 2469

Téma: Xtreamer xLiveCZ Installer & Updater

Je tu pravidelně Avatar uživatele killerman27
    Registrace
    Sep 2010

vsp:

ano me funguje a rade dalsich, a pokud se ti to jen trha videl bych problem na strane novy. A pokud si chces zkontrolovat zda mas spravne soubor nova.sh urcite vis kde hledat kdyz si ho menis.
    Odpovídat lze po přihlášení

vsp vsp je offline
    Je tu pravidelně
    Registrace
    Apr 2010

ne, N@va mi hlasi

Unable to service request

nepatrne skube mms:// ceske televize zejmena na zacatku, musim to pauznout

mam snad rozbity HW Xtreameru?

Nemuze byt chyba v NS (zmena hostname streaming serveru, neco nakesovaneho po ceste, block na firewalu atp.?)

Je tu pořád
    Registrace
    Sep 2009

mne nova jede, ikdyz vcera vecer se sekala, asi pomaly server

vsp vsp je offline
    Je tu pravidelně
    Registrace
    Apr 2010

Kde presne je ten "CT Beta" archiv ceske televize?

Nejak jsem ho nevidel v nabice, mozna to nemam spravne aktualizovane?

Je tu pořád Avatar uživatele wencaS
    Registrace
    Feb 2005

Nechceš mi tedy říct jak mám tvojí chybu lokalizovat když mně teď za zády hraje kobra11? Myslíš že bych uveřejnil něco co nehraje ani u mně? Musel bys přijít ke mně s Xtr abych se moh v tom pošťourat.

nova.sh je sice nutná pro archív novy ale aktualizuje se zvlášť (to sis asi všim, že?). Žádná jiná položka updatu do něj nešahá!

Co se změnilo v celém archívu novy? Version number, release date a odstranil sem jeden výskyt \"
    Pokud ti předtím fungovala tak odstraň soubor \sda1\scripts\xLive\category\nova\version.txt a skus to přeinstalovat. Pokud ti nešla ani před tím nevyhneš se laborování s emergency a celým reinstalem xtreameringu.

Je tu pravidelně Avatar uživatele killerman27
    Registrace
    Sep 2010

CT BETA je v sekci televizni archivy, nekde ke konci.

Pokud to tam nemas, nejjednodussi bude maznout cely xLive a nainstalovat od zacatku.

vsp vsp je offline
    Je tu pravidelně
    Registrace
    Apr 2010

Smazal, xLive nahodil znova, updater nahodil odtud: http://www.wencas.cz/downloads/view.download/10/44 a updatoval...

Barrandov TV - jede... tedy az na to ze obcas vypadne (videostop, tak prvni 2 minuty pak vyskoci zpet do menu :-/

Nova - nejede, ten "UnableServiceRequest" vyskoci hned kdyz se pokusim sipkou doprava podivat na link/popisek poradu, takze neuvidim ani URL... tedy ne az pri samotnem PLAY, k zadnemu Prehrat se ani nedostanu, to vypada jakoby ta posledni xml stranka byla odnekud blokovana ...

Nova.sh mam # Version 1.8,

ale podle vseho to k ni ani nedojde
    Naposledy upraveno uživatelem vsp: 06-03-2011 v 12:49

Registrace
    Feb 2005

vsp
    Prosím tě stále nechápu na kterém souboru ta chyba vznikne.
    Vybereš si novu z archívu (index.php) -> vybereš seriály (pages/serialy.php) -> zvolíš Ulice (pages/page.php) -> vybereš pořad a jsi na stránce přehrát (pages/content.php). Až sem se dostaneš? Tam pravá šipka zobrazí popis dílu a url na webu.

vsp vsp je offline
    Je tu pravidelně
    Registrace
    Apr 2010

ten pořad/epizodu už nevyberu, resp. právě po vybrání a stisku OK na epizodě vyskočí UNABLE ...
    něco to z netu zkouší tahat, protože lan-switch v tu chvíli zabliká... Asi čte další data z webu.
    Tedy stránka Přehrát se mi už nezobrazí

Tu chybu ale znáš, viz poznámka u V 1.201 ve func.php Tak jak to teda je?

Možná za to může padavý web server v XT a moc složité PHP na něj anebo něco jiného.

Chtělo by to nějaký debug. Asi můžeš udělat něco jako >> /sda1/nova-debug.txt

update: xtreamer odešle v té chvíli zřejmě:

GET /multimedia/download/ulice-1944-dil.html HTTP/1.0
    User-Agent: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1)
    Referer: http://nova.cz/
    Host: voyo.nova.cz

a dostane zpátky stránku:

HTTP/1.1 200 OK
    .....

no a asi ji neumí rozparsovat nebo co, a to je ten UNABLE, zachytil jsem wiresharkem, co v tu chvíli vrací nova stránka, máš to poslané (nutno smazat hlavičky)... asi hned poznáš, jestli je v odpovědi něco chybně
    ----------------------

Třeba by podobné chyby šly ošetřit nějakou zprávou uživateli xtreameru ???

---------------------------

a ani ČT není 100% :
    Při pokusu kontaktovat server www.ceskatelevize.cz vypršel časový limit. Dnes v 15:15-15:19!!
    (což je chyba serveru ČT samozřejmě)
    Naposledy upraveno uživatelem vsp: 06-03-2011 v 14:20

Registrace
    Feb 2005

Díky za to. Server ti to poslal pěkně všechno bez diakritiky.
    se bude t....it na ve..ern.. mejdan
    a mělo být
    se bude těšit na večerní mejdan
    Problém bude zřejmě v kódování. Stránky jsou v utf-8 a php soubory taky ukjládám v utf-8, ale čert ví v jakém mají databázi. Jen nechápu proč to nova pošle tak pošahaně. Až na diakritiku je stránka regulérní.

vsp vsp je offline
    Je tu pravidelně
    Registrace
    Apr 2010

ta cestina muze byt jen chybnym prevodem s Wiresharka, tim to nebude asi
    ----------

vzal jsem starsi XTreamer (ne PRO verzi) fw 2.6.0,

nahodil xLive na flashku (FAT), updatoval (mimo to ze chvili nesel ten update, tak ok) a udela to uplne to same, dokonce i barandov - Videostop Epizoda1, pada na uplne stejnem miste, a CT bETA jede jen nekdy (vytuhne v nabidce Prehrat 720p, a nepokracuje, po urcity dobe vybehne "Toto medium nelze prehrat"), pritom stary CT mms:// jede hned...

jiny xt box, jiny storage (puvodne NTFS), tak nevim, cim to bude? Nikdo se nesetkal s podobnymi symptomy? Jedine linkou? Divny, net je dostatecne rychlej, 14Mb/16ms na speedtest.net... to staci i na 1080i

jeste zkusim ten recovery firmware, ale ...
    Naposledy upraveno uživatelem vsp: 06-03-2011 v 16:47

Nováček Avatar uživatele Ras2
    Registrace
    Mar 2004

Mne nejde CT beta a Nova, vzdy "Toto medium nelze prehrat", stare CT ide. Na Barandove to ide akosi divne 10s vpred potom sa to vrati o 2s vzad a zas 10s vpred a tak dokola. Na JOJ Dr. Ludsky ide v 4:3 mal by ist 16:9, ale toto neviem ci ide upravit. Urobil som recovery firmware 2.6.0 aj tak to nefunguje. Slovenske TV idu inak dobre.

Registrace
    Feb 2005

Psáno na jiném fóru:
    Citace Původně odesláno od viliamko
    ............
    inak skusal som aj novu, ja som tiez musel pouzit system emergency. funguje,aj ked pri poslednom teste to prakticky stalo,sekalo,ale beriem to ze je to serverom novy.
    ............

nova mi dnes ráno hrála v pohodě. Před zprávama si chtěla manželka pustit včerejší občanské judo a nešlo. Nepodporovaný formát či co, tak jsem si to stáhnul youtube downloaderem a pak pustil, u PC se prostě sedě nedá když chce koukat víc lidí. Ulici sem skusil a ta se spustila šíleně sekaně. Ty maj ty servery fakt jen pro pár lidí a ne na ten provoz co tam ve špičkách mají.

Mám vyřešenu kategorizaci v XXX + 18 pro freevideo, jen je to 215 položek na jedné stránce a než sjedete až dolů na zrzky to fakt chvíli trvá. Zatím mi lepší (a přitom jednoduché) řešení nenapadá. Zároveň jsem tam opravil jednu chybu kdy některá videa nešla pustit od času 00:00. Očekávejte aktualizaci po 22:00.

vsp vsp je offline
    Je tu pravidelně
    Registrace
    Apr 2010

Pokud jde o

- ČT Beta, se mrkněte na web, tam ten stream taky nejde nebo s problémy... (Znamení koně 4 díl nejede momentálně ani na webu čt)

- Nova, tak mě to začalo vyhazovat už na hlavní ikoně, tak to patrně bude nějaký problém s lokálními PHP, webserverem

- Barrandow - tady je zřejmě problém s bufferem, stream zdechne

Registrace
    Feb 2005

[COLOR=#ff0000]ONLINE AKTUALIZACE XXX + 18 v 1.20[/COLOR] (pouze CZ servery s XXX obsahem)
    Co je nového?

• Opravena chyba u náhledů freevidea (u některých nebylo možné spustit video od začátku 00:00)
    • Přidána kategorizace pro freevideo

Strana 11 z 165 PrvníPrvní ... 9101112132161111 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Xtreamer wonder
    Od pekak v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 02-01-2015, 12:38
  2. xLiveCZ v Dune HD
    Od fps v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 03-08-2014, 09:40