Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazené výsledky: 31 až 34 z 34

Téma: Mastering DVD s defaultními titulky

ai ai je offline
    Je tu pořád
    Registrace
    Feb 2007

Ty jsi to cele vymazal po te uprave.
    Tam musis jen pridat ten radek do tech Pre-commands. Pridej to jako radek c.5 , ale zbytek vsechno nech jak to je. Nekde ve vlakne jsem psal jak to tam zkopirujes, ty treba najedes na radek c.4 a pak das pravy na mysi a Copy after myslim. To ti vyrobi radek c.5. Uloz DVD.
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu občas
    Registrace
    Oct 2006

Asi jsem to špatně napsal. Ty obrázky jsou ze dvou různých filmů. V prvním jsem to zkoušel jak píšeš a nic ani když jsem titulky nastavil na forced. V druhém filmu jsem to dal jak je na obrázku a taky nic a forced taky nic. To MMC je asi nějak fajnové na titulky.

Edit
    V PC titulky jdou v obou případech, jen musím film spustit v KMPlayer přes VIDEO_TS. Dřív tam stačilo dát otevřít složku a film se spustil.
    Naposledy upraveno uživatelem hafca: 28-06-2013 v 13:48 Důvod: doplnění

ai ai je offline
    Je tu pořád
    Registrace
    Feb 2007

no tak ten stroj neprehrava titulky v DVD navigaci, co to je za typ, mozna se nekdo ozve ...

rozeber to DVD na nejake mpg (pgcdemux) a vytahni titulky, zmixuj to do mkv, nebo pouzij na cele toto rovnou makemakv software, pokud ten prehravac nema problemy s titulkama u mkv

Je tu občas
    Registrace
    Oct 2006

MMC je celkem chválené EVOLVEO Infinity TwinCorder HD. Když je u filmu menu, kde se dají titulky zapnout, tak je přehraje. Ale asi to budu muset opravdu převést do mkv, tam s titulky problémy nejsou.

Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123

Podobná témata

1. bluray mastering
    Od clee v sekci Mastering
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 01-09-2009, 12:28
  2. Aký soft DVD mastering je naj..
    Od peade v sekci Mastering
    Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 19-07-2008, 23:03
  3. Authoring / Mastering (co je co?)