Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

DYNAMIC LINK ADOBE CS5 (Set Encore Chapter Marker)

ICHTIS (4)|2.12.2010 10:53
Zdravím, měl bych dotaz ohledně dymanic linku mezi Premierou a DVD Encorem (CS5).
Po vytvoření DVD kapitol (značek) a pojmenování kapitol v Premieře CS5 a následém odeslání do DVD Encore CS5 mi nefunguje česká diakritika vytvořených kapitol z Premiery.

při zadání těchto akci v DVD Encore: označení menu v PROJEKTU/ objeví se okno PROPERTIS / dole je možnost zaškrtnutí SET NAME FROM LINK

místo toho jak jsem pojmenoval kapitoly v Premiere ( např.: Kázání - Jiří Kaleta) se mi načte tohle: Kᅢᄀzᅢᄀnᅢᆳ - Jiᅤルᅢᆳ Kaleta

Nevím, zda problém je v mém počítači nebo zda CS5 má problémy s českou diakritikou a to že nepodporuje české znaky při odesílání informací přez dynamic Link.

Pokud někdo pochopil můj problém, mohl by mi jej pomoci vyřešit?

Děkuji

Tom
Pavel_tempx2 (829)|2.12.2010 13:24
není jednodušší vyexportovat projekt do souboru a ten natáhnout do AE?
ICHTIS (4)|2.12.2010 13:41
Moc nerozumím odpovědi....myslím, že to není ten problém,který řeším...
dalizije (641)|4.12.2010 12:01
Dynamic link to przní ... Takže buď psát bez diakritiky, nebo přepiš kapitoly v encore.
dynamic.jpg
ICHTIS (4)|4.12.2010 13:21
No je to škoda, že dynamic link nefunguje na 100%...tak je více možností jak udělat kapitoly, nezbývá než přímo v DVD Encoru, ale každopádně je to škoda, když už je ta možnost si to připravit v Premieře...jinak děkuji uživatelům za názory.
ICHTIS (4)|6.12.2010 06:39
Ještě bych dodal jednu věc, kterou jsem nezmínil...a to, že Diakritika u verze CS4 jela bez problému, proto když jsem přešel na CS5ku tak mě to zaskočilo, že nová verze nepodporuje diakritiku a přitom i CS4 je v ENG verzi. Píšu to jen tak, protože, když je člověk na něco zvyklý a pak se zase musí přeorientovávat na jiný systém (třeba těch kapitol) tak to někdy naštve, ale zas to není konec světa...kapitoly jde udělat i jinak :) že?
dalizije (641)|6.12.2010 08:13
Třeba to vyřeší aktualizace, uvidíme.