Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Propojeni PC-TV (HDMI) a PC - repro na WIN7

gs023 (30)|2.12.2010 07:12
Ahoj

Nevim presne zda tento dotaz patri do tohoto tematu, ale zkusim.

Mam PC propojenem HDMI kabelem do TV Samsung LCD.

Nyni jsem instaloval nove Win7 ultimate, nove ovladace vsechny, ale setkal jsem se s problemem.
Chtel bych, aby sel do TV pred HDMI kabel digital zvuk a zaroven mi sel zvuk napr. do beden, repro, sluchatek pripojenych do zvukovky analogove.

Jedine co mi jde furt v nastaveni zvukovky prepinat vychozi zarizeni.

Jde to nejak?

*******
Grafarna GF 9800GT, zvukovka integrovana Realtek ALC888 na desce Gigabyte M720-US3
janin (15)|2.12.2010 08:34
[quote=gs023;311415]Ahoj

Nevim presne zda tento dotaz patri do tohoto tematu, ale zkusim.

Mam PC propojenem HDMI kabelem do TV Samsung LCD.

Nyni jsem instaloval nove Win7 ultimate, nove ovladace vsechny, ale setkal jsem se s problemem.
Chtel bych, aby sel do TV pred HDMI kabel digital zvuk a zaroven mi sel zvuk napr. do beden, repro, sluchatek pripojenych do zvukovky analogove.

Jedine co mi jde furt v nastaveni zvukovky prepinat vychozi zarizeni.

Jde to nejak?

*******
Grafarna GF 9800GT, zvukovka integrovana Realtek ALC888 na desce Gigabyte M720-US3[/quote]

Nejde a ani by to nebylo synchronní. Když už chceš mít zvuk všude, tak ten analog vem z TV
LND (5)|3.12.2010 00:18
Taky mě štve to, co tu popisuješ. Mám X-fi pro přehrávání u PC a HDMI do obýváku na receiver/LCD. Řešení asi není. Ještě by mě zajímalo, jestli by nešla přiřadit nějakým prográmkem nějaká klávesová zkratka pro to přepínání výchozích zařízení k přehrávání.. Určitě by to bylo rychlejší...
gs023 (30)|3.12.2010 07:11
2 janin: no kdyz vemu analog z TV, pak kdyz bude prehravt jen MP3 na PC, tak musim mit zaplou TV coz se me zda neprakticke
janin (15)|3.12.2010 09:12
[quote=gs023;311696]2 janin: no kdyz vemu analog z TV, pak kdyz bude prehravt jen MP3 na PC, tak musim mit zaplou TV coz se me zda neprakticke[/quote]

U některych přehrávačů jde nastavit jaké zvukové zařízeni se má používat, tak to nastavit tam a pak používat přehrávače dle toho kam je potřeba zvukový výstup