Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Samsung UE46C6000 problémy

LuweR (14)|24.11.2010 08:46
Dobrý den. Mám dva problémy s TV. Prvním problémem je, že mám napojen na televizor napojený PC přes HDMI, pouštím tam FULL HD rozlišení, ale windows a spousta aplikací jsou jakoby zmenšeny. Mám po okrajích asi 2cm okraj. Při spustění některých her v max. rozlišení se obraz roztáhne, ale ne u všech. Některé zůstanou v menším rámečku stejně jako je windows. Možná by tohle chybu mohl vyřešit můj druhý problém a tím je upgrade softwaru v TV. Stahl jsem si firmware přímo na stránkách samsungu, nahrál ho na flashku, tu dal do usb na tv a zadal upgradovat software. Po chvilce načítání mi to napíše, že to nejde a mám akci zopakovat.
Nevíte prosím vás někdo co s tím, jak se to dá vyřešit? Děkuji.
besacek (1)|24.11.2010 15:49
Ahoj, co si přečíst návod? :-) jen rejpu, měl jsem stejný problém a řešení zní pokud propojuješ tv s pc hdmi kabelem tak stačí upravit název vstupu v tv na dvipc. Prostě si najedeš na vstup HDMI na kterým máš pc a přejmenuješ. Potom už si grafika (mam ATI) sama vše najde a nastaví. Možná poladíš barvy aby to neřezalo do očí. Teď ještě mně napadlo, že jeden vstup je přímo pojmenován HDMI/DVI tak k němu to mam píchnutý a přiřazen ten název DVI PC.
LuweR (14)|25.11.2010 21:02
Díky za radu, pořešil jsem to trochu jinak ale funguje to. Teď už jen vyřešit problém s tím firmwarem. Nevim jak to nahrat. Poradí mi prosím někdo?