Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Wd tv live hub

sysel1 (16)|20.11.2010 15:59
Zdarec,mate nekdo zkusenost s timto prehravace?
peatro (1054)|20.11.2010 17:12
zajimava masinka, zvlaste pro Americky trh, u nas internetove sluzby moc nevyuzijes
BOB905 (7)|22.12.2010 14:41
Mohl by nějaký majitel tohoto přístroje napsat svoje zkušenosti s touto mašinkou? A ještě by mě zajímalo zda-li je možné vymontovat z přístroje disk a dát místo něj disk o větší kapacitě? Díky moc!!
petrprv (281)|22.12.2010 15:04
Podivej se na recenzi primo na tvfreak.cz
Tam se asi dozvis nejvice.
A pak ... reakce na hlucnost ventilatoru jsou asi nejzajimavejsi.
A jaky vetsi disk by sis predstavoval?
Tam je totiz jen 2,5" disk a vetsi nez 1TB se zatim nevyrabi :-)))
9z9 (188)|29.12.2010 20:16
Zdravím, pár postřehů nad rámec recenze na AVManii

- čekal jsem trošku datailnější nastavení sdílených složek - namapování přes "zástupce". Takto přehrávač zobrazuje opravdu vše, k čemu má "práva". Budu muset asi vytvořit speciální účet jen pro tento přehrávač, kterým definuji co a jak se má sdílet.
- pozice titulků jde přesunout až na spodní okraj (tj. např. do černého pruhu).
- [color=silver]po vypnutí se už cca 10 minut točí ventilátor (na hlavním čipu lze přitom udržet ruku)[/color]. Ventilátor má snímač otáček, tj. možná reguluje podle teploty. Žebra, kterými je vzduch z přehrávače vyfukován mám chuť odřezat (divím se, že nejsou ještě hustější).
- disk lze vyjmout a používat přehrávač bez něj. Po spuštění jen vyskočí krátká zpráva o chybějícím disku s odkazem na servisní podporu WD.
- odpojit větráček lze, po 30 minutách přehrávání 720p MKV má čip cca 50°C (taková ta zlomová teplota při které ještě/už lze/nelze udržet na zdroji tepla ruku).
- zkoušel jsem StarTrek XI (Star.Trek.2009.BluRay.1080p.x264.DTS-WiKi) a zdálo se mi, že jej přehrává korektně. Tj. v recenzi uvedená nekompatibilita s DTS se u mě nekoná (nebo jsem recenzi chybně pochopil).

- zásadní výtka - vizuelně nelze poznat, zda je přehrávač uspaný (jeden krátký stisk tlačítka power) či opravdu vypnutý (dlouhé podržení tl. power). Jediná možnost je dle hluku větráčku, protože při uspaném přehrávači se točí stále. Podsvětlovací diody pod logem WD svítí jen při aktivitě disku (ať interního či USB). Při vyjmutí disku a nezapojení USBčka diody probliknout jen občas (asi při přístupu do interní paměti-při bootu, při změně nastavení atd). Přitom by stačilo, aby byly diody napájeny z obvodu pro ventilátor - aspoň by bylo poznat, že je přehrávač ve stanby.
ronnicek (6)|3.1.2011 20:27
Takže by jsi zařízení doporučil, nebo ne? Plánuji ho koupit, ale bojím se 2 věcí.

Větráku (ale to přece při přehrávání filmu nemůže být slyšet, a nikde na internetu jsem ani nenašel jak moc to hučí - chtěl bych to vidět někde živě, ale to se mi asi nepovede).

Poté se ještě bojím updatu firmwaru (kdesi v diskuzi jsem četl, že WD na updaty celkem "kašle") má někdo nějaké zkušenosti? :)
9z9 (188)|3.1.2011 21:35
- po odpojení větráku (a vyjmutí HDD) ho doporučuji.

S instalovaným HDD bych si jej odpojit netroufl - už tak je přehrávač dost horký (6h fullHD videa ;-) ) a disk by tomu nepomohl a zbytečně by i trpěl. Nejsem si ale efektivitou větráčku jist - i s ním byl přehrávač dost teplý.
Při testech se mi zdálo, že dost hluku způsobuje i disk - po zapnutí videa byl ale přehlušen větráčkem (aerodynamickým hlukem vzduchu)

větrák - kdyby se odstranila ta spodní mřížka a současně se přehrávač postavil na bok tak, aby vyfukovaný vzduch nenarážel hned do stolu na kterém přehrávač leží, tak by to bylo imho i tiché.
Bohužel v běžném uspořádání je hluk větráčku při přehrávání hlučnější jak má plazma (a to je co říct :D) - při akci samozřejmě nic neslyšíš, ale při tiché pasáži už ano. Mám ale uši jako netopýr a jsem na hluk trochu vysazenej, takže ty možná nebudeš mít problém.
V "uspaném" režimu je větrák ale tichý.

Ad FW - za těch pár dnů jsem upgrade dělal už 2x (naskočí automaticky a vše proběhne korektně i bez instalovaného HDD).

Projdi si tyto příspěvky pod recenzí, zejména ty od "dxr" z 30. a 31.12.

Výhrady/poznatky:
1. vizuelně nelze poznat, zda je přehrávač vypnutý či jen uspaný
2. dnes se mi stalo, že po zapnutí nenaskočila lokální síť - dal jsem automatickou detekci sítě a vše naskočilo. Co se stalo netuším.

Pro mé potřeby (tj. malý, vzhledově pěkný, s rychlým/pěkným a přehledným GUI, LAN, tichý) je tento přehrávač ideál a koupil bych si jej znova. Pokud by výrobce udělal něco s indikací vypnutí, tak bych už žádný nový FW ani nepotřeboval (než vyjdou nové standardy kodeků :-D)

Pokud jsi z Brna, není problém ukázat v provozu.

edit: u WD TV Live je zmiňovaný problém s nefungujícím přepínámím výstupní frekvence dle videa. Já mám v přehrávači HDMI na AUTO a žádného sekání jsem si nevšiml (na HTPC jsem ho ale zažil, takže vím "co hledat") - bohužel jsem zatím přehrál pouze "pár" videí (imho vše 24fps).
ronnicek (6)|3.1.2011 22:19
Pff, teď je rozhodování ještě težší než předtím :). Co se týče diskuze pod AVmánií, tak tu mám přečtenou.

Ono se mi libí, že má 1TB disk v sobě, takže nemusím mít žádný server či NAS (zatím to doma nějak neplánuji).

HTPC by žralo okolo 40W a tohle má sotva 20W. Boot by měl byt taky rychlejší, než zapnutí celého HTPC.

Hlavně posledni dobou Applovatím a chci koupit zapojit a fungovat a ne půl hodiny nastavovat a instalovat (s tím, že po aktualizaci mi nepojede ovladač).

Asi to risknu a budu doufat, že mi ten větráček nebude vadit :).

Do Brna jezdím jednou za pár měsíců a to nevím jestli bych vydržel.

Jinak rozhodně díky za rychlou odpověď!

Edit: Ještě mě napadá, nešel by tam koupit jiný větráček (tišší)? A něco na odhlučnění HDD? :) Jako streamovadlo bych si asi koupil něco jiného, ale to bych ještě musel pořídít server či NAS a to je elektriky a elektriky :-/
9z9 (188)|3.1.2011 22:48
Spotřeba této hračky je 10W.
Probuzení uspaného HTPC je rychlejší jak boot tohoto WDčka (vypnuté WD bere ale míň jak uspané HTPC). Uspané WDčko bere kolem 8W (=víc jak HTPC) a startuje cca stejně rychle.

Po jiném větráčku jsem se taky díval, ale takto malé (4x4cm) jsem tiché nikde nenašel (=Noctua, Nexus, AC). Žádný 5000ot tam dávat nebudu. Imho největší bordel dělá právě ten aerodynamický hluk (=odřezat žebra a postavit přehrávač na bok). Disk ničím neodhlučníš - není tam místo (a pokud ho oblepíš, tak ho uvaříš).

Vzhledem k tomu, že někde ty linux distribuce musím stahovat, tak mám "server" viz. podpis - spotřeba malá, celé to jede na linuxu a je to bezúdržbové. Rychlý NAS (>40MB/s na LAN) jsem v té době za rozumnou cenu nesehnal a stejně jsem potřeboval trochu lepší možnosti nastavení torrent klienta. A že to žere ~40W ? Tak ať - předchozí počítač co jel 24/7/365 žral v idle 100W :-)
ronnicek (6)|3.1.2011 22:55
To teda jako uspané žere celkem dost :). No asi do něj teda půjdu a budu doufat, že bude OK. Potom sem napíšu co a jak :-).
sufko (28)|4.1.2011 07:56
[quote=ronnicek;319694]Takže by jsi zařízení doporučil, nebo ne? Plánuji ho koupit, ale bojím se 2 věcí.

Větráku (ale to přece při přehrávání filmu nemůže být slyšet, a nikde na internetu jsem ani nenašel jak moc to hučí - chtěl bych to vidět někde živě, ale to se mi asi nepovede).

Poté se ještě bojím updatu firmwaru (kdesi v diskuzi jsem četl, že WD na updaty celkem "kašle") má někdo nějaké zkušenosti? :)[/quote]

Ja som kúpil tento prehrávač rodičom na vianoce, nemusíš sa báť pokiaľ nemáš uši citlivé ako netopier tak ventilátor nebudeš počuť, po pripojení na internet sa objavila zložka update ktorý prešiel bez problémov. Zatiaľ sme sním nemali žiadny problém, titulky sú korektné. Prehrievanie neriešim ani tomu celkom nerozumiem, čo je moc a čo málo teplé, výrobca dal 1T disk do vnútra čo je Ok a preto som sa aj rozhodol pre tento prehrávač tak to hádam musí fungovať. Nevýhoda je už spomínané vypínanie ale to dúfam vyrieši update.
ronnicek (6)|4.1.2011 22:28
Ještě jednu poslední otázku před koupí. Když tam připojím disk, jde z něj jednoduše přehrávat nebo to musím mít na tom interním?
9z9 (188)|5.1.2011 14:53
Prehrajes video i z externiho. Pri vyberu zdroje prehravani mas na vyber lokální disky (interní/USB), sitove disky a media server.
Zkoušel jsem nějaké 1080p video z flash disku a jelo plynule.

Mimochodem, nevím zda to bylo i v prvním FW, ale nyní při volbě video výstupu HDMI na AUTO (z 1080p je tam např. 24/50/60Hz) se přehrávač ptá na povolení/zakázání "match video framerate" - takže počítám, že umí měnit frekvenci dle videa (zatím se mi nic nesekalo).
ronnicek (6)|5.1.2011 20:20
Hmm. Dneska Iomega ohlasila media centrum s Boxee, takže mě to celkem zvyklalo (Boxee se mi libí, ale nechtělo se mi skládat HTPC). Ale nevím, jestli vydržím čekat až do konce čtvrtletí.
stanovybiral (68)|5.1.2011 22:30
Mam ho doma zhruba měsíc a vyhovuje co se týče videa po všech strankach přehral vše co jsem mu strčil a bylo toho fakt hodně..hlavně mne fascinuje rychlost nabíhaní řadově asi 2-3sec.(kaiboer mi nabíhal přez 2 min.).Co se mi nelíbí :na muj vkus je opravdu dost slyšet (hlučí disk)vypada to na vyndani disku větraček samotny se mi tak hlučny nezda ....Dale co nechapu je degradace fotek ....mam 18Mpx zrcadlovku canon 550d a tento přehravač všechny fotky degraduje na kvalitu jak by byli 2Mpx na hranach jsou zoubky a fotky jsou neostre .Pokud fotky pustim primo z PC nebo z ASUS O!play HD2 jsou ostre jak břitva(mam 130cm plazmu PDP panasonic)...je to škoda navštěvam by chtěl myslím každy prezentovat fotky v super kvalitě....kdyby jste na to někdo věděl lek byl bych rad..
stanovybiral (68)|5.1.2011 22:39
Dále přikládám pár obrázků na inspiraci....Co se týče pevného disku je tam přesně tento WD Scorpio Blue 10TPVT 1TB HDD 2.5'', Serial ATA/300, 5200RPM, 8MB cache Typ pevného disku: Standardní (magnetické plotny); Form factor/šířka/: 2,5 palců; Velikost pevného disku: 1 TB; Rozhraní: Serial ATA 300; Rychlost řadiče: 300 MB/s; Otáčky (RPM): 5200 ot/min; Vyrovnávací paměť (cache): 8 MB; Střední rotační doba (latency): 5,5 ms; Max. přenosová rychlost: 300 MB/s; Hlučnost při práci: 2,6 B; Hlučnost v klidovém stavu: 2,4 B jinak aktualní cena tohoto disku na českém trhu je 2700-3000Kč....
obr1.jpg obr 2.jpg obr3.jpg obr4.jpg obr 5.jpg
9z9 (188)|6.1.2011 19:39
stanovybiral: ta rychlost nabíhaní je dána tím, že máš MMC trvale zapnuté - točí se větrák a žere to proud (8-10W). Jinak ale souhlas (i s tím hlukem ;-) )
hvizdalek (1)|20.1.2011 15:11
Dobrý den,
mám takový problém a nevím kudy kam. Z jistého důvodu jsem se chtěl vrátit k dřívější verzi firmwaru a padla kosa na kámen. Firmware jsem si stáhl z ofic. stránek a po upgradu mi naskočila hláška "WARNING" atd. prostě že jsem nainstaloval neoficiální verzi. A teď s tím nedokážu pohnout.
Když dám na flešku jakoukoliv verzi, tak se to tváří, jako že to chce udělat upgrade, ale za celou dobu se to ani nehne. Zaboha se nedostanu do menu, prostě nic.
Dokázal by někdo prosím poradit ??? Díky dopředu
davos147 (7)|31.1.2011 18:55
Zdravím,
jak je to s chováním přehravače v síťi? Ve videorecenzi na av manii bylo řečeno že k hdd v přehravači by mělo jít přistupovat jako k sítovému disku takže pokud to dobře chápu funguje to jako muj NAS síťoví disk který my povoly přehrávaní v PC aniž bych soubor stahoval zpět do PC.
Děkuji za odpověd
9z9 (188)|31.1.2011 20:58
Nepochopil jsem, kam svým dotazem míříš. Tj. zda chceš u HUBu aktivovat "NAS" režim a ukládat na interní disk data z lokální sítě (např. z uvedeného PC) či chceš z tvého NASu přehrávat video soubory bez toho, abys je stahoval na HDD uvnitř HUBu.
Oboje umí. NAS je dost omezený a pomalý. Nepoužívám jej.
Přehrávání z lokální sítě funguje bez problémů, jen bohužel nelze pro každý typ souboru (video/audio/photo) vytvořit vlastní přístupová práva. Tj. v každé ze tří uvedených složek uvidíš vše nasdílené, přestože fotky v sekci Video nezobrazíš.
davos147 (7)|31.1.2011 21:10
[quote=9z9;327577]Nepochopil jsem, kam svým dotazem míříš. Tj. zda chceš u HUBu aktivovat "NAS" režim a ukládat na interní disk data z lokální sítě (např. z uvedeného PC) či chceš z tvého NASu přehrávat video soubory bez toho, abys je stahoval na HDD uvnitř HUBu.
Oboje umí. NAS je dost omezený a pomalý. Nepoužívám jej.
Přehrávání z lokální sítě funguje bez problémů, jen bohužel nelze pro každý typ souboru (video/audio/photo) vytvořit vlastní přístupová práva. Tj. v každé ze tří uvedených složek uvidíš vše nasdílené, přestože fotky v sekci Video nezobrazíš.[/quote]

chci HDD uvnitř hubu použít jako síťové uložiště ke kterému bych mohl normálně přistupovat z PC případně z něj přehravat v PC aniž bych soubor stahoval zpět do PC.
Pak bych se chtěl zeptat jaká jed rychlost při kopírování mezi HDD v zaříze PC přes siť.
A dále zda li je možné komunikovat přes siť s HDD v zařízení a zaroveň přehrávat jak to bylo uvedené ve video recenzi na AV manii.
dik
9z9 (188)|31.1.2011 21:24
[quote=davos147;327587]chci HDD uvnitř hubu použít jako síťové uložiště ke kterému bych mohl normálně přistupovat z PC případně z něj přehravat v PC aniž bych soubor stahoval zpět do PC.[/quote]
Ano, toto lze.
[quote]Pak bych se chtěl zeptat jaká jed rychlost při kopírování mezi HDD v zaříze PC přes siť.[/quote]
Přesné číslo si nepamatuji, ale bylo ve shodě s údaji v recenzích (tj. hoooodně pomalé)
[quote]A dále zda li je možné komunikovat přes siť s HDD v zařízení a zaroveň přehrávat jak to bylo uvedené ve video recenzi na AV manii.[/quote]
nevím, nezkoušel jsem. Přehrávač používám bez HDD. Na data mám "NAS" mimo prostor TV, takže mě neruší hučení disku ani větráčku.
davos147 (7)|1.2.2011 12:30
To mě přivádí na otázku jaký máš doma NAS server(značka) a jestli jsi zkoušel jeho rychlost kopírování po síti.
9z9 (188)|2.2.2011 19:26
"server/NAS" viz. podpis.
samba - download ~ 25MB/s
samba - upload ~ 33MB/s
ftp - download ~ 60MB/s
ftp - upload ~ 58MB/s
kabely cat5, připojeno k 1Gbit switch D-Link DGS-1005D. Zkoušel jsem to s ntb viz. podpis s 8GB mkv souborem.
stanovybiral (68)|10.3.2011 10:49
Vyšel nový firmware takže kdo nemate připojení lan stahujte se stránek WD http://support.wdc.com/product/download.asp?groupid=1010&lang=cz změnilo se:Version 2.04.13:
Resolved Issues:
• Supports Tune-In radio application.
• Supports Deezer music application.
• Supports Flingo media application.
• Supports 7.1 channel audio passthrough.
• Updated audio passthrough options menu.
• Corrected various general menu and options wording issues.
• Incorporated corrected language translations.
• Corrected various Netflix user interface functionality problems.
• Corrected various Facebook user interface wording and functionality problems.
• Corrected various Live365 user interface wording and functionality problems.
• Corrected various Pandora user interface wording and functionality problems.
• Corrected various Mediafly user interface wording and functionality problems.
• Resolved problem with some HD files from Mediafly becoming out of sync.
• Corrected various Blockbuster user interface wording and functionality problems.
• Resolved various Blockbuster download issues
• Resolved digital audio passthrough problem playing on both HDMI and optical at the same time.
• Resolved problem with Auto-play feature not automatically playing content.
• Resolved problem with Auto-framerate not working with some 24FPS WMV files.
• Resolved problem with Belkin F7D2101 v1WiFi adapter not connecting to network.
• Resolved “Clear login info” from Network Share not clearing the login info.
• Resolved problem where filenames that begin with the same name as a folder will not show up.
• Resolved problem where HDMI resolution could not be forced if not supported by the EDID.
• Resolved meta-data problem where “/” character in the title makes the system reboot.
• Resolved problem of no video playback after using Netflix.
• Resolved problem with ISO playback not working – except through preview mode.
• Resolved problem where driver would not install on Windows Vista.
• Resolved problem where high sample rate audio was being downsampled to 48KHz.
General Info:
• Known issue with playback of .VOB files over network share.
• We have temporarily blocked USB mounting of Advanced Format (4k sector) HDD greater than 2TBs
stanovybiral (68)|10.3.2011 10:53
[quote=stanovybiral;334536]Vyšel nový firmware takže kdo nemate připojení lan stahujte se stránek WD http://support.wdc.com/product/download.asp?groupid=1010&lang=cz změnilo se:Version 2.04.13:
Resolved Issues:
• Supports Tune-In radio application.
• Supports Deezer music application.
• Supports Flingo media application.
• Supports 7.1 channel audio passthrough.
• Updated audio passthrough options menu.
• Corrected various general menu and options wording issues.
• Incorporated corrected language translations.
• Corrected various Netflix user interface functionality problems.
• Corrected various Facebook user interface wording and functionality problems.
• Corrected various Live365 user interface wording and functionality problems.
• Corrected various Pandora user interface wording and functionality problems.
• Corrected various Mediafly user interface wording and functionality problems.
• Resolved problem with some HD files from Mediafly becoming out of sync.
• Corrected various Blockbuster user interface wording and functionality problems.
• Resolved various Blockbuster download issues
• Resolved digital audio passthrough problem playing on both HDMI and optical at the same time.
• Resolved problem with Auto-play feature not automatically playing content.
• Resolved problem with Auto-framerate not working with some 24FPS WMV files.
• Resolved problem with Belkin F7D2101 v1WiFi adapter not connecting to network.
• Resolved “Clear login info” from Network Share not clearing the login info.
• Resolved problem where filenames that begin with the same name as a folder will not show up.
• Resolved problem where HDMI resolution could not be forced if not supported by the EDID.
• Resolved meta-data problem where “/” character in the title makes the system reboot.
• Resolved problem of no video playback after using Netflix.
• Resolved problem with ISO playback not working – except through preview mode.
• Resolved problem where driver would not install on Windows Vista.
• Resolved problem where high sample rate audio was being downsampled to 48KHz.
General Info:
• Known issue with playback of .VOB files over network share.
• We have temporarily blocked USB mounting of Advanced Format (4k sector) HDD greater than 2TBs[/quote] polopaticky přeloženo:• Podporuje Tune-In Radio.
• Podporuje Deezer hudební aplikace.
• Podporuje Flingo mediálních aplikací.
• Podporuje 7.1 kanálový zvuk passthrough.
• Aktualizováno audio passthrough nabídce možností.
• Opraveno různých obecných menu a možnosti formulace otázek.
• Incorporated opraveny jazykové překlady.
• Opraveno různé Netflix uživatelského rozhraní funkcionalitu problémy.
• Opraveno různé Facebooku uživatelské rozhraní a funkce znění problémy.
• Opraveno různé Live365 uživatelské rozhraní a funkce znění problémy.
• Opraveno různé Pandora uživatelské rozhraní a funkce znění problémy.
• Opraveno různé Mediafly uživatelské rozhraní a funkce znění problémy.
• Vyřešeno problém s některými soubory z HD Mediafly stávat ven synchronizace.
• Opraveno různé senzace uživatelské rozhraní a funkce znění problémy.
• Vyřešeno různé senzace ke stažení otázky
• Vyřešeno digitální audio passthrough problém hrát na obou HDMI a optických ve stejnou dobu.
• Vyřešené problémy s Auto-play Funkce se automaticky přehrávání obsahu.
• Vyřešeno problém s Auto-snímkové rychlosti nefunguje s některými 24FPS soubory WMV.
• Vyřešené problémy s Belkin F7D2101 v1WiFi adaptér není připojení k síti.
• Vyřešeno "Clear přihlašovací údaje" ze sítě Podíl nejsou zúčtování přihlašovací údaje.
• problém vyřešil, pokud názvy souborů, které začínají se stejným názvem jako složka nezobrazí.
• problém vyřešil, kde by HDMI rozlišení nemůže být nucen, pokud nejsou podporovány EDID.
• Vyřešeno meta-data, kde problém lomítko "/" v názvu je systém restartuje.
• Vyřešeno problém není přehrávání videa po použití Netflix.
• Vyřešeno problém s ISO přehrávání nefunguje - kromě přes režimu náhledu.
• problém vyřešil, kdy řidič by se nainstalovat na Windows Vista.
• problém vyřešil, kde byla vysoká vzorkovací frekvence zvuku 48 kHz je k downsampled.
Obecné informace:
• Známý problém s přehráváním. VOB soubory přes síť sdílet.
• jsme dočasně zablokována USB montáž moderní formát (4k sektor) HDD větší než 2tbs
9z9 (188)|12.3.2011 13:10
Sorry, ale než takový překlad, tak to raději žádný.
Jsem zvědav, kdy a zda vůbec udělají něco se sleep režimem.

edit: po spuštění videa už není informační lišta zobrazena tak dlouho. Jiných "vizuálních" změn jsem si nevšiml.
9z9 (188)|24.4.2011 13:24
Vyšel nový FW 2.05.08
Z těch zajímavých zmíním přidání rodičovské ochrany (zamknutí vybraných složek) a dočasné zablokování podpory externích disků s velikostí sektorů 4kB u disků větších jak 2TB.
Lépe zvládnutý power management či možnost deaktivace varování o chybějícím disku chybí.

[color=blue]Resolved Issues:
• Supports Arabic, Hebrew and Polish languages user interfaces.
• Supports Netflix for U.S.A & Canada users, Search, Subtitle, and Dolby Digital 5.1 surround sound feature.
• Supports CinemaNow Application.
• Supports folder locking (Parental Control).
• Supports search auto complete in search function.
• Resolved playback problems with certain .m2ts files.
• Resolved playback problems with .vob files.
• Resolved YouTube problem where user playlists don’t display.
• Resolved playback problem where the info bar does not hide in DVD on pause/resume/chapter skip.
• Resolved problem with Flingo stability.

General Info:
• Netflix users are required to re-register their device for this update.
• We have temporarily blocked USB mounting of Advanced Format (4k sector) HDD greater than 2TBs.[/color]
9z9 (188)|9.7.2011 15:26
Nesetkal se nějaký majitel tohoto přehrávače s problémy ? Já jej dnes zkusil zapnout a jediné čeho jsem se dočkal bylo logo WD, poté následovalo probliknutí tenkých pásů červené barvy a restart přehrávače. A takto stále dokola. FW nejnovější oficiální.

[color=red]edit[/color]: problém vyřešen. Jedná se o vadný PCB s vypínačem. Stačí přehrávač rozebrat a odpojit plošňák s vypínačem. Informace viz. [color=red]tento thread na WDTVHD.com[/color]. Konkrétní post je [color=red]zde[/color] i s odkazem na cca 30 str. thread fóra WDčka. V něm se lze dočíst, že výrobce řeší tento problém výměnou zmiňovaného PCB, ale je to (podle všeho) jen dočasné řešení.
golfLC (1941)|3.8.2011 21:06
Aj na strankach WD http://download.wdc.com/wdtv/wdtvlivehub_2.07.17.zip , aj cez net upgrade fw na 2.07.17 (8/2/11) a CZ menu ako vyšité :-)-
tomassedlacek75 (74)|10.8.2011 12:29
tak už jsem si mašinku pořídil také .. zatím faka vše skvěle,čeština potěšila..jen mam problém se zvukovou stopou audio DTS nevím jak zprovoznit myslím že by to mělo přehrávat...
golfLC (1941)|10.8.2011 13:11
[quote=tomassedlacek75;361502]tak už jsem si mašinku pořídil také .. zatím faka vše skvěle,čeština potěšila..jen mam problém se zvukovou stopou audio DTS nevím jak zprovoznit myslím že by to mělo přehrávat...[/quote]

V setupe AUDIA si musis dat, ak ho chces len na TV cez HDMI v prvej polozke na stereo
Ak pouzivas externy reciever cez optiku, v druhej polozke nastav na optike audio formaty, ktore chces pustat cez optiku :-)
tomassedlacek75 (74)|11.8.2011 10:23
[quote=golfLC;361520]V setupe AUDIA si musis dat, ak ho chces len na TV cez HDMI v prvej polozke na stereo
Ak pouzivas externy reciever cez optiku, v druhej polozke nastav na optike audio formaty, ktore chces pustat cez optiku :-)[/quote]

dikes už to šlape!
worrymi (23)|21.8.2011 12:46
zdravím všechny. dnes jsem zjistil, že po upgradu na nový firmware mi přestala fungovat možnost náhrání info o filmu z filmové databáze. mediabox se po zvolení této funkce zresetuje a vrátí se zpět do hlavního menu (data se nenahrají). můžete se prosím juknout, jestli vám to nyní funguje stejně ??? díky. w.
Rasti13 (1)|1.9.2011 07:48
Zaobstaral som si WD TV live hub. A mam otazku ked sa dostanem do menu a chcem si pustit film, ktorym tlacitkom sa dostanem o krok naspet. Pretoze tlacidlo "back" nereaguje na nic. A tak stale musim stlacit modry domcek a dostat sa do menu a zas od zaciatku musim vyhladat iny subor ktory potrebujem. Mam novy firmware 2.07.17, a teraz neviem ci to sposobil novy firmware. Dakujem za radu
golfLC (1941)|1.9.2011 21:25
No upgrade na nový fw toto spôsobiť nemohol.... Bolo by dobré vyskúšať diaľkové ovládanie, či signál na tlačítko back púšťa. Stačí Ti na to nasmerovať diaľkové do objektívu digit. foťáku, alebo mobilu a na displayi by si mal vidieť svietiť infra diódu, samozrejme pri stlačenom tlačítku back. Ak je tlačítko funkčné, vyskúšať dať wd-čko ešte do továrka... ak ani to nepomôže, už len reklamácia
kdojekdo (73)|6.9.2011 11:19
Potřebuji poradit. Neumím nastavit tento přijímač tak, aby mi hrál pořád dokola několik videosouborů z HDD. Přístroj to umí, už se mi to podařilo párkrát zprovoznit, ale po vypnutí přístroje to zase nejde. Návod je v tomto směru trochu hodně chaotický a podle něj to neumím nastavit. Může mi někdo pomoct? Mám nahrané poslední firmware. Díky
golfLC (1941)|6.9.2011 12:11
ked potlacis play, hraju subory v adresari za sebou, ak das OK, hra len subor, ktorym si ho prave spustil....
kdojekdo (73)|6.9.2011 14:32
[quote=golfLC;365158]ked potlacis play, hraju subory v adresari za sebou, ak das OK, hra len subor, ktorym si ho prave spustil....[/quote]

Krátká,stručná a přesná rada vždy potěší. Děkuji.
9z9 (188)|10.9.2011 18:24
Nepoužíváte někdo k tomuto přehrávači jakýkoliv DO Harmony od Logitechu ?
Řeším zásadní problém - pro vypnutí zařízení pošle Harmony pouze krátký signál, ale ten přepne WDčko jen do "stanby" režimu s 10W spotřebou (za toto bych postavil někoho ke zdi). Potřebuji vyslat delší signál, toho ale neumím docílit. Poradí někdo ?

edit: na foru Logitechu jsem se dočetl, že se to řeší úpravou délky signálu na 3s. Bohužel tuto znalost tam má jen pár moderátorů, tak snad mi jeden z nich odpoví...
juraj08 (50)|17.9.2011 09:24
[quote=9z9;365838]edit: na foru Logitechu jsem se dočetl, že se to řeší úpravou délky signálu na 3s. Bohužel tuto znalost tam má jen pár moderátorů, tak snad mi jeden z nich odpoví...[/quote]
Čau, tiež ma to zaujíma, na "Philipse - Prestigo" to nefunguje.
Dal si to do poriadku?
9z9 (188)|17.9.2011 20:07
Ahoj, ještě jsem to nevyřešil. Moderátor z Logitech fora mi neodpověděl, takže jsem v úterý kontaktoval technickou podporu. Sice mi došel email, že mě do 48h bude někdo kontaktovat, ale asi běží v UK jinak čas (po 4 dnech zatím nic).

Edit: tak me dnes (nedele) kontaktovali. Bohuzel prvni clovek zjistil, ze na tohle nema "level", takze musim cekat 3 dny na specialistu ;-)
komir (12)|18.9.2011 09:56
Inštaloval som novy firmware 2.07.17 automaticky ale nainštalo mi iba 1 časť teraz sa po zapnutí nabehne aktualizacia firmware2/2 ale vypíše incomplete firmware upgrade. Please check your network settings and restart the WD TV to try again. You can also use a USB drive to complete the upgrade manualy. Dal som skontrolovať pripojenie všetko je ok. Stiaholsom si firmware 2.07.17 aj na USB ale neviem ako to odtial spustiť , firmware mi píše že ja aktualny . Ide mi aj nadstaviť čeština . Neviete poradiť?
9z9 (188)|18.9.2011 10:59
Z USB se upgrade provádí ručně, tj. na základní obrazovce vybereš upgrade FW a tuším, že by ti měl nabídnout přehrávač odkud to chceš upgradovat. Vybereš USB a pak jen čekáš.
Tebou popisovaná chyba se mi nestala, ale pokud ti přehrávač normálně jede, tak bych to nerešil a počkal na další FW, který to celé přepíše.
komir (12)|18.9.2011 11:34
Praveže normalne nefunguje zasekáva sa a najde mi DLNA a neviem čo ešte . na základní obrazovce upgrade FW nemam pretože mi píše že FW je aktualny . Skušal som aj tlačitko reset ale nepomohlo.
9z9 (188)|18.9.2011 15:05
Tento postup jsi zkusil?
komir (12)|25.9.2011 15:44
Problém vyriešený . Pripojil som Wd tv live hub k internetu cez kábel a nie cez wifi. Ale teraz mám ten istý problém ako písal worrymi , že po upgradu na nový firmware mi přestala fungovat možnost náhrání info o filmu z filmové databáze. mediabox se po zvolení této funkce zresetuje a vrátí se zpět do hlavního menu (data se nenahrají).
worrymi (23)|25.9.2011 17:02
jj, snad to opraví při další aktualizaci.
9z9 (188)|1.10.2011 17:09
[quote=juraj08;366875]Čau, tiež ma to zaujíma, na "Philipse - Prestigo" to nefunguje.
Dal si to do poriadku?[/quote]
Ahoj, mám nějaké informace.
Ty sám prodloužení signálu nijak nedosáhneš, musíš kontaktovat Logitech support a požádat je o úpravu konfigurace. Tím, že je vše u nich na serveru (a řekneš jim tvé ID), tak provedou tuto změnu přímo tam. Tobě pak buď přibude v Device-(tvůj přehrávač)-Setting nová položka s možností nastavení délky signálu nebo ti to upraví přímo na požadovaný čas.

Vyměnil jsem si s nimi několik zpráv, podle jejich poslední by to již mělo fungovat, ale stále nefunguje. V tuto chvíli čekám na jejich vyjádření.