Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Propojeni : plazma - domácí kino

Nováček
    Registrace
    Aug 2009

Dobrý den koupil jsem plazmovou TV a domácí kino od LG. Propojil jsem tyto zařízení pomocí kabelu HDMI. Obraz je v pořádku ale nejde zvuk, zkoušel jsem snad vše na domácím kině se ukazuje nápis optical aux. Chci se zeptat zdal-li kromě HDMI propojení je potřeba ještě dokoupit další kabeláž. Součástí balení nebyl ani HDMI ten jsem taky přikupoval. /pokud v domácím kině pustím DVD tak zvuk jde/ Děkuji za radu a pomoc jsem laik. S pozdravem H.
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele interfernet422
    Registrace
    Apr 2009

Nevím jak LG, mám kombinaci TV + AV od Samsungu a tam jsem propojoval TV s AV ještě optikou, aby z AV šel zvuk z TV.

Je tu občas
    Registrace
    Feb 2007

HI
    to je přei jasny,pokud chceš TV aby ti jela před domaci kino tak zvuk propojiš bud analog do vstupu u domaciho kina navoliš aux a u blu ray domaciho kina je vetšinou už optika. a nediv se takovy přislušenství nenajdeš to se přeci dokupuje.ahoj

Podobná témata

1. Propojení Notebook - domací kino
    Od Standart v sekci Projektory
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 17-02-2012, 07:00
  2. Domácí kino-HDD
    Od štěpis I v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 04-11-2009, 20:51
  3. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 25-07-2009, 15:25