Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: převod MPG-2

Nováček
    Registrace
    Nov 2010

Ahoj

Potřeboval bych od vás pomoct.
    Koupil jsem si od kamaráda videokameru, nahrává ve formátu MPG-2 tomu ale nerozumí W Movie maker. Zkoušel jsem video převést v programu SUPER ale všechny převody velice zhoršily kvalitu.
    Proto jestli mi poradíte, čím převedu MPG-2 do něčeho čemu rozumí WMM aniž by se zhoršila kvalita, případně nějaký prográmek na střih videa který umí pracovat s MPG-2 a je česky (mám malinko jazykový bariéry)

velice děkuji za pomoc
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pravidelně
    Registrace
    Feb 2007

http://www.stahuj.centrum.cz/multime...ovani_videa/?g[f_licence]=Freeware&offset=1

sice není v češtině - VideoSpin

jinak koupit za 1tis. Kč Pinnacle

StD StD je offline
    Je tu pořád Avatar uživatele StD
    Registrace
    Mar 2004

Zkus tohodle "všeználka", dneska je tady náhodou zadarmo, ale musí se nainstalit a zaregistrovat do uplynutí tam uvedeného času...

http://www.giveawayoftheday.com/aise...+of+the+Day%29

Je tu pořád Avatar uživatele artam
    Registrace
    Mar 2004

Ja teda neviem, ci pani predo mnou maju kristalovu gulu...
    Ale pochybujem, ze sa dockas rozumnej rady bez blizsej specifikacie.
    Citace Původně odesláno od mikalson Zobrazit příspěvek
    Koupil jsem si od kamaráda videokameru, nahrává ve formátu MPG-2
    Co to je za kameru, ktora toci do MPEG-2? Nejaka HDV kamera? Alebo nejaky ten SD paskvil, co toci rovno na DVD placky?
    ...tomu ale nerozumí W Movie maker.
    Preco chces pouzit prave WMM? Alebo chces, aby vysledkom bol wmv paskvil?
    ...Zkoušel jsem video převést v programu SUPER ale všechny převody velice zhoršily kvalitu.
    No to sa nediv, neexistuje kodovanie zo stratoveho do stratoveho formatu bez straty kvality, navyse, ona velkost straty kvality priamo umerne suvisi s nespravnym nastavenim parametrov prekodovania (ktore si "klikacie" programy vacsinou nastavuju sami od buka do buka, a dost casto zle ).
    Proto jestli mi poradíte, čím převedu MPG-2 do něčeho čemu rozumí WMM aniž by se zhoršila kvalita
    Otazka, preco WMM uz padla. A k tej otazke "bez zhorsenia kvality" - to mas tak, zavisi od toho, ako clovek rozumie tomu co robi, t.j. zavisi to od stupna znalosti problematiky, inak je to do znacnej miery bud alchymia, alebo silne zavisle od poctu otcenasov a zdravasov, odriekanych kolenacky pred spustenim editacneho softveru.
    ...případně nějaký prográmek na střih videa který umí pracovat s MPG-2 a je česky (mám malinko jazykový bariéry)
    Bohuzial nemam prehlad o cesky mluvicich programoch, kedze zasadne pouzivam anglicke. Mozno Vegas alebo Pinnacle su v cz.
    Neber to ako poucovanie , ale doporucujem ti naucit sa zakladnu anglicku terminologiu, pouzivanu v strihovych programoch. Bude to mat tu vyhodu, ze sa budes vediet orientovat v prakticky lubovolnom editacnom programe, kedze zakladne pojmy su u vsetkych tych programov viac-menej rovnake.
    Naposledy upraveno uživatelem artam: 15-11-2010 v 19:40

Podobná témata

1. Převod RAW DV na AVI
    Od Petr Lenz v sekci Editace videa
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 22-05-2009, 08:49
  2. Převod MKV na DVD
    Od -funkyshit- v sekci Kodeky
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 01-02-2009, 19:07
  3. Převod m2v a mpa do wmv...