Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: !POMOC! WinFast TV 2000 XP a záznam z kamery video HI8!

Nováček
    Registrace
    Sep 2009

Ahoj ,
    mám takovej problém ! Ctěl jsem si vtáhnou video natočené kamerou video HI8 do PC kde ho dále upravím, ale když to udělám přes kartu WinFast TV 2000 XP , tak úplně na spodu obrazu mám takovou divnou měnící se čáru.
    Nevíte někdo čím to je ? A jak to odstranit.
    Jaké je pro toto ukládání videa nejlepší rozlišení a formát, zdá se mi že když to uložím v 720x576 a rozhodím to potom na celou obrazovku ( mám 17 monitor) tak je to hnus.

Děkuji
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    May 2006

No ta ciara vobec netusim co je ale mne tam nevadi je malicka a tusimze pri prezreni zaznamu mi zmyzla ale nepametam si sice mam inu kameru ako ty aj ja som skusal ako si dam kvalitu...Ked si das 720*576 tak pod tym mas napisane bittrate a este jedna vec tak to si daj viac a uz budes mat normalny obraz na kamere...

Je tu pořád Avatar uživatele ODSakEda
    Registrace
    Aug 2004

TV prauce s velký přesahem obrazu, tedypaprsek kreslí hooodně za roh a tedy pruh z analogu (i VHS) v obraze také je, akorát to co vidíš na PC neuvidíš na telce... U CRT PC monitorů jde také nastavit (roztáhnout) obraz ve fyzickém nastavení na monitoru tak, že i Windows jsou až za roh, neb obraz z grafiky a jeho rozlišení neodpovídý fyzickým bodům na stínítku monitoru... Zcela jiná a ideální je situace u LCD, kde díky(!) shodnému, ale také jedinému nutnému rozlišení odpovídá počet barevných bodů obrazovky a nutně stejnému nastavení grafiky (což někteří kritizují...) a nikdy ani nebude kus obrazu chybět a např. fotka či vise soubor s teoretickým rozlišením 720x576 bude na LCD skutečně aktivovat (mimo fuul screen samo) 720x576 fyzických barevných bodíků, pixelů, 3x(RGB) 720x576 led diod.

Podobná témata

1. Leadtek WinFast DTV 2000 Hybrid - pomoc
    Od Daveit v sekci SW pro TV karty
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 28-11-2008, 08:54
  2. Seka se mi zachycene video z kamery-pomoc!
    Od Dr_Zoidberg v sekci DV/HDV
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 10-09-2007, 09:37
  3. Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 14-05-2007, 20:38
  4. Pomoc se zvukem u WINfast 2000 h
    Od polikon v sekci SW pro TV karty
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 22-08-2006, 13:44