Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

!POMOC! WinFast TV 2000 XP a záznam z kamery video HI8!

Devr (15)|21.2.2005 21:36
Ahoj ,
mám takovej problém ! Ctěl jsem si vtáhnou video natočené kamerou video HI8 do PC kde ho dále upravím, ale když to udělám přes kartu WinFast TV 2000 XP , tak úplně na spodu obrazu mám takovou divnou měnící se čáru.
Nevíte někdo čím to je ? A jak to odstranit.
Jaké je pro toto ukládání videa nejlepší rozlišení a formát, zdá se mi že když to uložím v 720x576 a rozhodím to potom na celou obrazovku ( mám 17 monitor) tak je to hnus.

Děkuji
Eurino_ce4you (1)|12.3.2005 15:22
No ta ciara vobec netusim co je ale mne tam nevadi je malicka a tusimze pri prezreni zaznamu mi zmyzla ale nepametam si sice mam inu kameru ako ty aj ja som skusal ako si dam kvalitu...Ked si das 720*576 tak pod tym mas napisane bittrate a este jedna vec tak to si daj viac a uz budes mat normalny obraz na kamere...
ODSakEda (2278)|13.3.2005 12:10
TV prauce s velký přesahem obrazu, tedypaprsek kreslí hooodně za roh a tedy pruh z analogu (i VHS) v obraze také je, akorát to co vidíš na PC neuvidíš na telce... U CRT PC monitorů jde také nastavit (roztáhnout) obraz ve fyzickém nastavení na monitoru tak, že i Windows jsou až za roh, neb obraz z grafiky a jeho rozlišení neodpovídý fyzickým bodům na stínítku monitoru... Zcela jiná a ideální je situace u LCD, kde díky(!) shodnému, ale také jedinému nutnému rozlišení odpovídá počet barevných bodů obrazovky a nutně stejnému nastavení grafiky (což někteří kritizují...) a nikdy ani nebude kus obrazu chybět a např. fotka či vise soubor s teoretickým rozlišením 720x576 bude na LCD skutečně aktivovat (mimo fuul screen samo) 720x576 fyzických barevných bodíků, pixelů, 3x(RGB) 720x576 led diod. :-)