Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Chyba v ac3

rades (107)|21.2.2005 21:12
Existuje nejakej soft, kterej umi najit a opravit chyby v ac3?
Totiz, mel jsem demuxlej ac3 pomoci VobEditu a spojoval jsem to s videem v IfoEditu a u konce multiplexovani mi to vzdy zahlasilo:
INTERNAL ERROR: aditional data required but no free space in input buffer
a vysledne DVD melo u konce ustrihnuty zvuk.
Pomohlo opetovne demuxnuti audiostopy VobEditem. A zajimave je, ze obe audiostopy mely naprosto stejnou velikost. - poskozena i spravna

Dekuji za odpovedi.
mirekv (7169)|21.2.2005 21:29
rades
Tohle neznamená, že kus audia chybí, řešil jsem to zrovna minulý týden. Měl jsem chybu na DVD (škrábanec), Decrypter DVD sice zkopíroval, ale v místě chyby došlo zřejmě k desynchronizaci zvuku s tímhle následkem. Možná při druhém demuxu ti to VobEdit přečetl správně.
rades (107)|21.2.2005 21:52
Hmm,
to ze byl pricinou chyby VobEdit, to vim 100% jiste, protoze na tom samem casovem useku se mi do m2v souboru toho sameho DVD, do videa jehoz rozliseni bylo 720x576 se mi cca na vterinu nejakym neznamym zpusobem do leveho horniho rohu vetrelo video Simpsnu o rozliseni 352x288, obraz se zatrepal, rozsypal, zakostickoval a po vterine naskocil a az doknce uz byl normalni. Pritom se Simpsnovymi jsem pracoval tyden predtim.
Velmi kuriozni chyba, skoda ze jsem si to nekde neschoval na pamatku.

Me slo spise o ten soft na verifikaci korektnosti ac3 stopy. Protoze jak jsem uz psal velikost obou souboru byla naprosto stejna. Takze zrovna byl asi pouze nejaky bit v nespravny cas na nespravnem miste...

No a o skrabanec taky neslo, protze to jelo z harddisku.
Jde mi hlavne o nejakou tu utilitku pro ac3 soubory.
mirekv (7169)|21.2.2005 22:11
No, v podstatě sis odpověděl sám, mně se ten škrábanec taky projevil v obraze (krátkým rozpadem) a ne ve zvuku (ve Shrinku), možná kdybys to vyzkoušel ještě jednou bylo by to OK.
Verifikace nevím, když je velikost stejná, těžko říct. Třeba ti někdo odpoví.
rades (107)|21.2.2005 22:30
Ja to zas jako nejakej velkej problem neresim. Jen me napadlo, ze odpoved dostanu nejspis tady na TVfreaku.
Ale rozhodne dik za snahu o pomoc. :-D