Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: kamera na rodinná videa

Nováček
    Registrace
    Mar 2009

Předpokládám, že s kamerami mají zdejší uživatelé větší zkušenost, než já. Ta moje = 0.

Rád bych se zeptal na doporučení pro výběr levnější obyčejné digi kamery. Narodil se nám synek a tak jsme uvažovali o kameře. Teď jsem náhodně koukl na bodový stav mé Shell karty a díval se, jestli by se za ty body dalo pořídit něco rozumného. Našel jsem kameru.
    https://www.shellsmart.com/smart/cat...283382&pType=c

Tak bych se rád zkušenějších zeptal, jestli taková koupě s tímto doplatkem má smysl a zda tato kamera za ty peníze je dobrý nákup na občasné natočení nenáročných rodinných scén. Případně pokud doporučíte lepší volbu ve srovnatelné ceně. Jinak jsem v jiném vlákně zahlédl názory, že kamera pod 10K není dobrá investice a je srovnatelná s mobilem. Máme mobily Nokia 52E a Samsung Star. Je eventuelní nákup takové kamery, jako je výše zmíněný Samsung C20, skutečně srovnatelný s videem natočeným na mobil a opravdu nemá takový nákup smysl? Děkuji, budo
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pravidelně
    Registrace
    Apr 2010

Kupovat samsung kameru určitě smysl nemá. Za 10 000 nějakou Canon, třeba fs200.

Je tu pravidelně
    Registrace
    Nov 2009

Kazdy ti tady rekne,ze jsou to vyhozene penize.Castecne je to pravda.Proc asi tyto kamery nabizi Shell za nacerpany palivo a nebo Mountfield k sekackam? ... je to asi proto,ze jsou jinak neprodejne.
    S touto kamerou moc parady neudelas,krom toho,pokud bys v budoucnu chtel video upravovat,trosku zapotis pocitac,ale to je asi dalna budoucnost.
    Naucis se s ni trosku tocit a kdyz zjistis,ze te to bavi budes koukat po necem kvalitnejsim a nebude te trapit dat ji synkovi na hrani protoze nestala skoro nic.
    V teto cenove relaci asi nema smysl nic vybirat.Mozna snad jen podle toho,jak ti padne do ruky ... a nebo jak bude ladit manzelce ke kabelce a nebo k laku tveho auta

Je tu pravidelně
    Registrace
    Apr 2010

MartasKP: To si nemyslím, Canon FS200 je slušná kamera a na aukru se daj do 10k koupit XM2.

Je tu pravidelně
    Registrace
    Nov 2009

Jo promin,tu jsem nejakym zpusobem prehlidl ... samozrejme se da koupit nejaka SD kamca z druhy ruky za vcelkus lusny penize.
    Skoda,ze XH-a1 se porad drzi pporad mimo me moznosti.Ne ze bych tech 30-40 tis. nemel,ale pan "Kalousek" by mi to doma neschvalil.

Zpet k tematu ... zapomel jsem vcera poznamenat,ze bych se nebal v teto cenove relaci kamery od Canon,Sony,popripade Panasonic.

Je tu pořád
    Registrace
    Aug 2007

dám stejné odkazy jako vedle ve vlákně, jde o slušné (byť levnější) rodinné videokamery s cenou cca 10,5 - 13,5k, pak je tam jedna lepší za 18k, kuk na odkazy (rozhodnout se ale musíš sám, na vlastní odpovědnost .-) ):

https://www.tvfreak.cz/forum/showpos...12&postcount=8

Nováček
    Registrace
    Mar 2009

děkuji všem za názory

Podobná témata

1. rodinná kamera
    Od Vokys v sekci Videokamery
    Reakcí: 20
    Poslední příspěvek: 14-03-2019, 13:51
  2. Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 14-09-2011, 07:53
  3. Panasonic HDC-DX1EP-S jako rodinná?
    Od Vladim v sekci Videokamery
    Reakcí: 67
    Poslední příspěvek: 20-05-2008, 22:03
  4. rodinna kamera
    Od skeble v sekci Videokamery
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 02-11-2006, 13:55
  5. Zachytávání videa z anal. zdroje (VHS, anl. kamera)
    Od fricoolinek v sekci SW pro TV karty
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 20-06-2006, 06:14