Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Philips 37PFL7605 a problem Net TV

easyspider (31)|8.11.2010 15:34
Zdravim prave som si kupil tento TV a mam problem s Net TV. Pri prihlasovany do siete vypise ze server je nedostupny. Mam router D-LINK 2641 dhcp je na nom zapnute. Skusal som vsetky kombinacie no nic nezabera...Kde robim chybu?
Prosim poradte....
easyspider (31)|8.11.2010 18:13
[quote=easyspider;305939]Zdravim prave som si kupil tento TV a mam problem s Net TV. Pri prihlasovany do siete vypise ze server je nedostupny. Mam router D-LINK 2641 dhcp je na nom zapnute. Skusal som vsetky kombinacie no nic nezabera...Kde robim chybu?
Prosim poradte....[/quote]

ALebo funguje vam tato funkcia?
NA tomto linku http://www.supportforum.philips.com/archive/index.php/t-728.html
som nasiel ze doslo k vypadku...
Chcem len vediet kde je chyba...
Gepi (24)|9.11.2010 14:22
Ahoj mám doma 40PFL7605 a NetTV mi jede bez problémů... využívám hlavně Youtube, jinak tam moc ostatních použitelných není, tedy jsou tam i nějaké hry jako pexeso a pod. a obrázkové prezentace ale to jsem jen zkusil a ještě nikdy nepoužil znovu. Ale Youtube rovnou v bedně je fajn.

Mám Internet od UPC (Fiber 25Mb/s)
Z modemu od UPC mi to jde jen do SWITCHe a z něj to jde do PC a do TV a jede to v pohodě. TV sem dal připojit do sítě a vše se nastavilo samo...

Když by jsi chtěl ověřit zda není rovna tedy nějaký výpadek (zatím sem měl asi štěstí že když sem chtěl koukat na NetTV vždy to šlo), zkus mě po večerech najít na Skypu (nick : Schellingerr)
easyspider (31)|9.11.2010 20:32
OK uz to ide. Bola chyba na strane Philipsu ich serveru...
V manuale su popisane widgety, no v menu nemam tuto ponuku. Je to opat zavisle od krajiny?