Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: 3D disky DVD a BR

Nováček
    Registrace
    Nov 2010

Ahoj,

začínám pronikat do světa 3D, takže možná pro někoho trošku hloupá otázka, ale pro mne objevná. Mám Panasonic BlueRay přehrávač a Vierou televizí, vše s podporou 3D. BlueRay disky, co jsem dosud používal (těch pár), zobrazují 3D bez problémů - televize zahlásí 3D, obraz je jak má. Nyní jsem zkusil 3D DVD a nic ... Když se na obraz podívám bez brýlí, tak z BR disků je rozmazaný, z DVD disku má ujetou zelenou a červenou vrstvu. Zajmalo by mne, zda tedy existuje více 3D formátů (kódování) a jak se to dá poznat, abych zbytečně nekoupil disk na který pak musím koukat přes přiložené hrůzopapírové brýle. Zkoušel jsem trošku "googlit", ale kromě reklamních výkřiků jsem nic kloudného nenašel - asi mi chybí ta správná klíčová slova ....

Marek
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele artam
    Registrace
    Mar 2004

To tvoje 3D DVD je zrejme anaglyf, t.j. potrebujes modro/cervene okuliare a nema to s plnou 3D technologiou nic spolocne. Je to proste 2D obraz, takze tvoja TV ho spravne nerozpozna ako 3D.
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. Přehráváte si Blu-ray (BD) disky?
    Od Jiří Piškula v sekci Ankety v magazínu
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 22-11-2010, 22:58
  2. Vypalovačka vypaluje jen RW disky
    Od Aliens_II v sekci Vypalovačky a média
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 30-05-2008, 05:50
  3. Disky
    Od Encore v sekci Problémy s PC (HW/SW)
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 24-11-2006, 09:34
  4. rezonující disky
    Od bArokna v sekci Problémy s PC (HW/SW)
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 26-09-2005, 12:27