Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

prestalo fungovat HDMI PC -> TV

achiles (4)|7.11.2010 23:53
zdravim, mam dva dny koupenou plazmu Panasonic P42S20E a dnes mi z niceho nic prestalo fungovat HDMI spojeni s PC. Vse fungovalo v poradku na prvni zapojeni, ale jednou (tusim ze to bylo po probuzeni PC) mi sepl na TV HDMI vstup, problikl obraz a pak zcernal. nejak jsem tomu nevenoval pozornost, ale kdyz jsem ted chtel pustit obraz, tak jsem zjistil, ze je neco spatne. Projel jsem cele nastaveni telvize, nic, pak nastaveni graficke karty (Nvidia GeForce GTX 260) a windows (7) v PC, nic. nakonec jsem vresetoval cele nastaveni telvize, ale stejne to nepomohlo. Pocitac pritom normalne televizi detekuje, jen se na ni nezobrazuje obraz. ostatni vstupy (Scart, cinch) funguji, vyzkouseny ostatni HDMI konektory, taky nic... bohuzel nemam doma jine zarizeni s HDMI vystupem, takze nemuzu provest vic testu, ale obavam se, ze bude problem s televizi, coz by me dost nastvalo.

nenapada vas jeste neco, cim by to mohlo byt? (vadny kabel?)
artam (1147)|8.11.2010 13:30
... alebo moze byt vadny HDMI vystup na grafickej karte PC.
Pozicaj si niekde nejaky prehravac s HDMI vstupom (trebars v nejakej predajni voci kaucii) a vyskusaj, ci TV este funguje.
shimpi (108)|8.11.2010 14:28
u samsungu toto dělá vadná deska v tv, zkus odpojit tv na cca 30minut z el. sítě, jestli ti pak hdmi bude chodit, reklamuj tv
achiles (4)|11.11.2010 17:18
takze vyreseno. chyba byla ve vadnem HDMI kabelu, ktery mi odkouril i HDMI vystup na graficke karte (nebo to bylo naopak?). TV je nastesti v poradku. Timto bych chtel podekovat uzivateli garb7, ktery zapujcil DVD prehravac s HDMI vystupem pro otestovani.