Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Rozdíl mezi satelitním přijímačem s OS linux a ostatními sat přijímači

petrportal (42)|7.11.2010 22:38
Zdravím a prosím,zdal-li mně i některým ostatním dokážete vysvětlit hlavní rozdíly mezi přijímačem s linunxem a bez něj.Já mám v podvědomí jen to,že ty linuxove jsou jen pro ty,kteří si to dokáží sami vyladit,řeším výběr nového sat.příj a nemám potřebu po základním prvotním nastavení to dále znovu a znovu nastavovat.Dík.
Pytkin (7947)|8.11.2010 01:22
no .. linux ti dava kopu dalsich moznosti .. a ked si s linuxom trosku kamarat , tak ti to poskytne zaujimave moznosti .. Ale z uzivatelskeho hladiska nemusis nic riesit .. funguje to hned .. nemusis nic riesit .. ja som si kupil Dreambox 800 , dal som tam posledne GEMINI (update cez siet je velmi jednoduchy) .. a som s tym maximalne spokojny ..
userMiRec (12)|9.11.2010 14:04
To znamena zapojim nastavim a pozeram? Ako je to s podporou prehravania divx xvid a mkv /matroska/ ? Zvlada ten 300MHz procesor plynule prehravat take 10GB mkv ? Treba doinstalovavat podporu pre prehravanie? Ako je to so sparovanim s dalsim pristrojom ked chcem vyzdielat jednu kartu? Rozpozna ten linux aj FAT32 alebo ntfs na externom hdd?
Pytkin (7947)|9.11.2010 16:10
userMirec : iste .. o linuxe na pozadi vobec nemusis tusit .. Dreambox ti dava moznost ten linux aj vyuzit .. ale neni to nutne .. divx, xvid a mkv by to malo prehravat .. ale nikdy som to neskusal .. na to pouzivam popcorn .. zdielat kartu sa da jednoducvho , kedze je tam lan .. s mgcamd je to aj velmi jednoduche .. externy disk som neskusal , mam len interny na EXT3 .. ale FAT32 urcite neni prioblem .. NTFS neviem ..