Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Problém s prehrávaním z externého disku

Teruyo (58)|6.11.2010 17:51
Cao, máme Panasonic TX-P42G20E a keď som k nemu pripojil externý disk ( 320GB), ktorý je rozdelený na 3 partície a to partícia s filmamy, partícia s fotkami a hudbou ( v partící sú zložky HUDBA a zložka FOTKY) a ešte jedna partícia na ktorej mám zálohy, dokumenty...
Ide o to, že keď pripojím disk k TV a vo Viera caste kliknem na VIDEO tak sa mi zobrazia filmy a idú aj prehrávať, okrem toho čo je v HD, ten má koncovku mkv.
Ale keď kliknem na OZRÁZKY, tak sa mi neukážu fotky, iba obrázky obalov z filmou a s hudbou je to také isté, čiže nezobrazí sa.
V čom je problém? Obrázky sú v JPEG a hudba v mp3.

Ďakujem za všetky rady. Ako to riešite vy?
Teruyo (58)|7.11.2010 14:26
Tolko znalcov a nikto nič?

Nechcite mi povedať, že nikto nepripája externý disk k plazme.
Prečo mi to teda prosim vás nejde?
Ďakujem.
Pavel_tempx2 (829)|8.11.2010 09:36
Zkusil bych to s nerozděleným diskem ;)
anwar (20)|8.11.2010 12:20
A nebo pro začátek přidat nějakou tu hudbu a fotky do prvního oddílu co to tam bude dělat. Jinak takto rozdělený HDD považuji za zbytečné a neefektivní. V případě když se nějaký oddíl naplní tak nastanou problémy.
Teruyo (58)|9.12.2010 19:10
Takže spravil som to, že disk som rozdelil na 2 partcie, jednu som naformátoval na NTFS a druhú na FAT32. Na každú som dal nejaký film. Po pripojení k televízoru PANASONIC P-42G20E našlo obsah iba disku ktorý je naformátovaný na FAT32. To akože televízor nezoberie NTFS, či robím niečo zle?
A HD film, ktorý má okolo 10GB sa nedá dostať na FAT32 pretože vo FAT 32 je maximálna veľkosť súbora 4GB.
Ako to riešite vy? Šak isto používate externý disk a pripájate ho k TV.
Dikes. :)