Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

LG 42LD550 povolenie prehrávania divx cez usb

tempus (13)|6.11.2010 16:52
Zdravím,kúpil som si tv LG42LD550,na ktorom je možnosť prehrávania mp3 a obrázkov cez usb,viem že je možnosť vo firmvéri odblokovať a spustiť aj prehrávanie filmov divx atd.,našiel som stránky kde je návod s viacerími možnosťami ako použiť telefón ale tie možnosti mi moc nevyhovujú ,je tam aj možnosť s origo diaĺkovím ovládačom, kde treba súčastne stlačiť a držať tlačidlo ok alebo menu na diaĺkovom a tv,následne zadať 0413 alebo 0000,táto možnosť by mi vyhovovala ale nejde to ,preto prosím ak niekto vie nech mi po lopate napíše návod či to robím dobre alebo treba niečo iné a či je to možné na tomto tv aktivovať, za radu vopred ďakujem.
Vajda (17)|6.11.2010 23:02
[quote=tempus;305545]Zdravím,kúpil som si tv LG42LD550,na ktorom je možnosť prehrávania mp3 a obrázkov cez usb,viem že je možnosť vo firmvéri odblokovať a spustiť aj prehrávanie filmov divx atd.,našiel som stránky kde je návod s viacerími možnosťami ako použiť telefón ale tie možnosti mi moc nevyhovujú ,je tam aj možnosť s origo diaĺkovím ovládačom, kde treba súčastne stlačiť a držať tlačidlo ok alebo menu na diaĺkovom a tv,následne zadať 0413 alebo 0000,táto možnosť by mi vyhovovala ale nejde to ,preto prosím ak niekto vie nech mi po lopate napíše návod či to robím dobre alebo treba niečo iné a či je to možné na tomto tv aktivovať, za radu vopred ďakujem.[/quote]

http://lgusb.wikispaces.com/IR+Hack

ale zatím se mi nepodařilo dostat do servisního menu, protože na to nemám telefon a přez DO se mi to nedaří :-(