Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

bluray iso

lagys (36)|5.11.2010 19:15
Prosím o radu.Stáhl jsem pár ISO bluray ve 3d.Převážně dokumenty od imaxu.Ty iso soubory mě jdou přehrát v xtremeru v pohodě jen z něj nedostanu 3d.Mám bluray vypalovačku,ale nějak se mě nedaří vypálit ten iso soubor.Mám program Ashampoo a když dám vypálit bluray z iso obrazu,tak to sice hodku vypaluje,ale pak na disku třeba v commanderu není nic vidět a píše to jednotka nenalezena.Samozřejmě bluray přehrávač si s tím taky neví rady.Zaráží mě,že ty iso obrazy co mám stažený sice třeba načte daemon,ale když se chci podívat na obsah,tak to napíše jednotka nenalezena.I když to je v pořádku,protože mě všechny ty obrazy v tom xtreamerovi hrajou.Co mám v tom ashapu nastavit aby mě to vypálilo z toho isa plnohodnotné bluray,aby byly vidět i soubory co obsahuje?
slart (65)|5.11.2010 20:28
Nemůže to bejt systémem souborů UDF v těch iso obrazech? Když totiž pálím datový blu-ray v systému UDF 2.5, tak mi to pak wokna taky nepřečtou, ale můj stolní blu-ray přehrávač to přečte v pohodě. Používám XPčka. Nevím, jak je to u Vist nebo W7, jestli si s UDF 2.5 poradí.