Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Womble.MPEG.V.W.DVD&sloučení 2 DVD+jedn.menu

juppiter (73)|5.11.2010 11:41
Edit ::p po mírném 'nakouknutí za plotek' pův.dotaz překvalifikován a zjednodušen
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::


Daly by se složit dva DVDvideo disky (á ca 2GB), při zachování jejich orig.menu, a přidání nějakého velmi jednoduchého menu s tlačítky pro volbu mezi těmito dvěma tituly ? Jak moc systémově čisté to sloučení bude, jestli jedna nebo dvě VTS struktury, toť lhostejno, hlavně aby na výsl.disku byly oba tituly, aby zůstala jejich dílčí/vlastní menu a aby se nějak mezi nimi dalo přepínat/přecházet.
arkij (540)|5.11.2010 11:52
Obávám se, že složení dvou DVD disků se zachováním jejich originálního menu není možné, neboť při masteringu se vytváří jednotlivé obrazy (animace apod) na hotovo (laicky řečeno) a jejich opětovné rozebrání už nelze provést.

Pokud obětuješ menu úplně můžeš to jednoduše složit Schrinkem.

Pokud chceš udělat menu nové, je pro někoho kdo o tom nemá "šajnu" vhodné použít Ulead DVD Movie Factory, kde si to načteš a pomocí průvodce z přednastavených šablon vytvoříš menu nové.

Pokud Ti to překročí kapacitu DVD5, můžeš to následně prohnat Shrinkem, pokud nebude přesah velký, ve výsledné kvalitě to nepoznáš.
juppiter (73)|5.11.2010 11:58
tak zatím 'góómu' (hurá pro mě, a třikráte sláva pro tebe), a děkuji.
jenom, že se tak křečovitě držím toho 'Womble .....', ten to všechno nedokáže ?

krleš
arkij (540)|5.11.2010 12:33
Womble některou z těch variant taky zvládne, nač ale brát na holuba kanón. Womble je lépe použít na střih mpeg bez komprese, což Ty nechceš, na některé úkony je lépe použít specializovaný soft.

Jo a ten Ulead (dnes Corel, kterej ho koupil) můžeš stáhnout ve 30-ti denním plně fukčním trialu - alespoň u předchozích verzí tomu tak bylo, tu sedmičku jsem ještě nezkoušel

http://www.corel.com/servlet/Satellite/us/en/Product/1173965700889#tabview=tab6


Doplněno: Tak jsem to stáhnul a zkusil, jede to jako u předchozích verzí, jen nabídka předchystaných menu je poněkud strohá, možná je to tím trialem, nicméně pro účel viz výš je to dostačující
juppiter (73)|5.11.2010 14:56
Odpusť(te), ale opravdu se nedají nějak zachovat ta 2 stávající menu a umístit ty dva tituly do jednoho DVD obrazu/disku i s nimi ? Asi by jich byla hodně škoda, a byla by tu snaha je zachovat i za cenu komplikovanějšího postupu (operátor by si asi musel něco šlehnout ...)
děkuji
StD (8612)|5.11.2010 16:54
Čoveče Juppiter, ty si to představuješ jak Hurvínek válku. Máš snad všechny zdroje a obstojný autorizační program? Ta struktura není vůbec jednoduchá a nelze prostě udělat z A+B = C, to je velmi složité. Začni trochu se studiem třeba tady vedle. Ale na rovinu ti říkám, že je mnohem jednodušší a rychlejší udělat menu nová. 9-)

Další téma: https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=24758
Stačí si projít sekci Mastering.
666dia (476)|5.11.2010 21:06
udělat se to dá...já bych s tím neměl problém....
nachystej 20 000 a jdem na to....
ai (2993)|5.11.2010 23:02
sel jsem na google, a dal jsem tam "how can I join two DVDs into one", projdes prvni tri nabidky a je tam rec o DVD Remake, pak TmpgEncDVD Author i s tim jak na to, obrazky ...vypada to, ze to je na par kliku, ty softy nacitaji VIDEO_TS, DVD Remake vytvori jednoduche top menu, kde se to rozvetvuje ...
666dia (476)|5.11.2010 23:53
ai
já tím chtěl říct, že je to zbytečný...a drahý....
ai (2993)|6.11.2010 02:01
ale jo , ja samozrejme jsem to taky nezkousel ,

na okraj tak, spojit dve DVD do jednoho je i takove podivne v momente, kdy je obsah mimo opticke medium u HDD prehravacu, tam misto slucovani DVD proste na dalkovem ovladaci tremi stisknutimi na dalkovem ovladaci jsi v jinem DVD a taky s uvodnim obrazkem kdyz chces (vytvorenem uzivatelem samozrejme), koncepce slucovat tu nema moc vyznam
juppiter (73)|8.11.2010 00:22
Hurvínkova.válka.vítězně.vybojována..operace.C<=>A+B.je.velmi.jednoduchá..softem.ktery.je.free.na.6.let.pc.trvá.ca.5.minut..pro.'ai'.chystám.šek.na.10000,-.ještě.uvidím.co.na.to.manželka..za.ušetřených.10000,-.koupím.něco hezkého.možná.ten.nový.neutrinový.vibrátor.pro.manželku..Díky.všem.za.rady.a.jejich.čas.