Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

VD: Vánoce začátkem listopadu

Jiří Piškula (30)|5.11.2010 10:35
Je před námi konec týdne, proto Vás tímto zveme do naší víkendové diskuze s tématem:

Vánoce začátkem listopadu

Ještě ani nenapadl sníh, a nákupní centra v mnoha městech už se oděla do vánočního kabátu. Cedule „Přejeme Vám radostné Vánoce“, kterou jsem včera spatřil u nejmenovaného komplexu s obchody, mě rozesmála i vyděsila zároveň. Jak to máte Vy?

Vadí Vám zahajování vánočních marketingových kampaní v takovém předstihu?
Nebo snad už i máte koupené nějaké dárky?
Využijete k předvánočním nákupům e-shopy nebo spíš kamenné obchody?
Bude letos u vás pod stromečkem nějaká elektronika?

Napište nám svůj názor, zapojte se s ostatními do diskuze!

Do diskuze se mohou zapojit i neregistrovaní uživatelé. Pro napsání příspěvku stačí stisknout tlačítko „Odpověď“, které se nachází u levého okraje této stránky (nad a pod výpisem jednotlivých příspěvků).
Pitomec (10211)|5.11.2010 11:13
Do marketů nelezu, takže je mně to jedno 8-)
jarod72pm (841)|5.11.2010 14:36
Někteří Vánoce chystají celý rok neboli prakticky hned po těch minulých už připravují budoucí ,někde se hledá dárek celoročně a někde se dokupuje po slevách na konci prosince nebo v lednu,je vcelku jedno jestli obchod tohle už řeší měsíc či dva dopředu a některým to spíš pomůže se zavčas připravit.
Přání k vánocům beru spíš jako kladnou motivaci k tomuto svátku takže tyhle nápisy v listopadu mě neděsí ale naopak připomenou co se blíží a to nemusí být vždy na škodu ale i k užitku věci.
ČR (0)|5.11.2010 17:25
Pod stromkem nebude nic. Nikomu nic nekupuju. Vánoce neslavím. Od nikoho taky nic nechci, vyhozené peníze. Kupuji pouze hw, upgrade byl nedávno, příští Vánoce bude další. Je mi ta výzdoba a nápisy jedno. Vlastně není ani o čem diskutovat. Se stromkem se zdobit nebudu, pak se musí zbytečně vysávat jehličky. Na tyto svátky jsem už velkej, člověk toto dělá jen kvůli příbuzným. Lidi by měli pokupovat umělé stromky, není normální kácet nevzrostlé kusy do obýváku na měsíc!
arkij (540)|5.11.2010 17:59
Vánoční šílenství neřeším, do super... hyper... marketů nechodím. Těch pár drobných dárků pro radost nejbližším víceméně vymyslím dopředu a pak v nejbližších obchodech za cca půl dne těsně před Vánoci realizuji. U nás Vánoce nejsou o dárcích.
Máme to tak celá rodina a o Vánocích si víceméně užíváme společných chvil, jichž bývá během roku málo.
Ivo Mašek (10205)|5.11.2010 19:29
Vánoční šílenství mě míjí. Nereaguji na něj, nevšímám si ho. Leze to akorát na nervy. Vánoce jsou o pohodě a klidu. Nikoli o honičkách v různých super a hyper.
O vánocích pojedu se synem, jako tradičně, do Liberce za mámou (už má na zádech více, jak 7 křížků).
ai (2993)|5.11.2010 23:32
Ja se tesim na povanocni slevy nebo zimni vyprodeje ! At si kazdy slavi co chce treba od leta :-)
BOBA (590)|6.11.2010 20:10
Čím jsem starší, tím méně mi záleží na dárcích pro mě. Raději obdarovávám. Mě stačí, když je pohoda a rodina je pohromadě. V Supermarketech mi vadí, že pořád slyším nějaké hlasy :).
Kozousch (0)|7.11.2010 19:08
Přes vánoce je nejlepší zmizet někam do hor. Dárky naštěstí nakupuje manželka i pro sebe a hodně dopředu, takže mě předvánoční pruda míjí. Já nakupuju jen v případě, že čistě náhodou narazím na něco, co mě zaujme a o čem hned vím, komu se to bude líbit. Letos už mám nakoupeno pro všechny plnoleté - trilogie z levných knih od MUDr. X. Crementa:
http://vera-tydlitatova.eblog.cz/mudr-xavier-crement-dost-bylo-kokotu
romkrom (22)|12.11.2010 15:26
Je to ubohé, pro peníz prznit i tento pěkný svátek. Ze strachu o přežití zoufale uznávat jen jednu hodnotu a to prachy je primitivní, pudové a to dělají zvířátka. Já zvířátko nejsem a proto mě taková jednání serou:-) Bohužel, nemůžu proti těm primitivům nic jiného dělat než je odsuzovat znechuceným pohledem. Až nás lidí bude víc, tak ty vyděšené zvířátka zavřem do zoologické zahrady a budeme tam vodit naše děti a házet jim peníze pro pobavení. A všechno bude zase jako dřív ...