Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Snimanie aktivneho okna do JPG z TV karty - HELP

exact (0)|22.4.2004 10:50
Skusal som rozbehat TV kartu ZOLTRIX GENIE TV a vsetko slapalo jak ma.
Pouzil som posledne originalne drv od vyrobcu + DIRECTX9.
Aj original program funguje. Kupodivu som nerozchodil ani Borga ani Descaler. To by ale nevadilo. Ta karta ma byt pouzita na SNIMANIE zo vstupu VIDEO prip SVHS. Skusal som to tak ze napr. IRFANVIEW ma capturing aktualneho okna aj ine programy to maju. ALE ANI JEDEN mi nedokaze ulozit JPG snimku na disku. VZDY JE TO LEN CIERNE. Teda pokym je spusteny TV program tak sa to tam hybe ale skutocny JPG je cierny.

NEVIETE MI NIEKTO PORADIT AKO NA TO PLEASE. V minulosti to chodilo na WIN98SE a po reinstalacii systemu je to na nic. Skusal som aj XP.
:-((( :-(((
pee.tr (1208)|23.4.2004 10:48
Asi ti moc neporadim, mam jinou Tv kartu, ale jak neco u Tv karet nebo grafiky kde vse slape, preintalujes nebo obnovis drivery, tak mam zkusenost, ze se vzdycky neco rozhodi a je to v p... Taky jsem si dal nove drivery na grafiku a hotovo, musel jsem vse preinstalovat a vratit se ke starym. A to se tyka nekdy i celyho systemu. Taky jsem chtel Win2000, ale bohuzel...
Obrazky se me osobne ukladaj v BMP. Zkus se kouknou v nastaveni do kvality tech fotek (15bit, 24bit, ...)
pee.tr (1208)|23.4.2004 10:57
Myslim nastaveni primo v tom original programu, v kterem bezi to video. Nejlepsi bude zkouset to "fotit" primo v nem. Ne kazdej tuhle funkci sice podporoval, ale je jich vic, ktere ano.
ego42 (76)|23.4.2004 17:49
Buď nepouštěj televizi v overlayi, ale v primary surface, nebo použij pro screen capture tu TV aplikaci nebo třeba HyperSnapDX, který snímá i z overlaye.