Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 23

Téma: Výběr nové LCD

Nováček
    Registrace
    Oct 2010

Zdravím,chtěl bych od vás poradit. Po delší době rozvah jsem se rohodl si pořídit LCD tv. Rozpočet mám něco kolem 14 tis. Na tv budu koukat asi ze dvou metrů a jako příjem budu využívat DVB-t. Hlavní požadavky super obraz přehrávání filmů z usb i blu ray a uhlopříčka si myslím asi těch 37". Moc se mi líbí Samsung LE37C550 jestli má někdo zkušenosti ať písne nebo nějakou jinou vhodnou. Předem díky za názory
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele Pitomec
    Registrace
    Mar 2004

Za ty prachy koupíš v LCD TV akorát šunt. A navíc jestli budeš sledovat hlavně běžné TV vysílání (což DVB-T je), tak je LCD naprosto nevhodná technologie a Plazma je mnohem lepší.

Je tu pravidelně
    Registrace
    Oct 2008

Le37c550
    37pfl5405h

Nováček
    Registrace
    Oct 2010

Citace Původně odesláno od Pitomec Zobrazit příspěvek
    Za ty prachy koupíš v LCD TV akorát šunt. A navíc jestli budeš sledovat hlavně běžné TV vysílání (což DVB-T je), tak je LCD naprosto nevhodná technologie a Plazma je mnohem lepší.
    Ty myslíš,že na dbv-t je lcd na prd? A včem je plazma lepší jak lcd na pozemní vysílání? A na toho samsunga jsem četl docela dost pozitivních komentářů,tak nevim no Ten phillips taky není špatnej

Je tu pořád
    Registrace
    Nov 2008

Sledovacia vzdialenosť?

Nováček
    Registrace
    Oct 2010

Citace Původně odesláno od eldorado09 Zobrazit příspěvek
    Sledovacia vzdialenosť?
    cca 2m..

Je tu pravidelně Avatar uživatele SPAWN
    Registrace
    May 2009

Za ty prachy a na SD DVB-T pri datovem toku co mam v CR vem radeji ''ale je to na tobe'' tuhle TV: http://www.mall.cz/plazmove-televize...era-tx-p42s20e
    (precti si reference k tv)
    Nez jit do DVB-T s 50Hz LCD. To je muj nazor vyber je jen na tobe.

Je tu pořád Avatar uživatele garb7
    Registrace
    Dec 2008

Samsung LE37C550 pokud zobrazuje HD signál tak to jde ale pro DVB-T pokud zkousneš horší obraz budiž, to P37X20 na tom bude i za dne lepší a večer super.

Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od Neknuba Zobrazit příspěvek
    Ty myslíš,že na dbv-t je lcd na prd? A včem je plazma lepší jak lcd na pozemní vysílání? A na toho samsunga jsem četl docela dost pozitivních komentářů,tak nevim no Ten phillips taky není špatnej
    Viděl jsem jenom hodně málo LCD TV, kde se dalo říct, že je obraz z SD DVB-T ucházející. Stejně jako jsem viděl jenom málo Plazmových TV, kde ten obraz z SD DVB-T byl nevyhovující. Takže tak

Je tu pravidelně Avatar uživatele jarod72pm
    Registrace
    Feb 2007

Takových TV co mají solidní obraz je na trhu dostatek ať už Samsung nebo LG a v neposlední řadě Philips který je výborný.
    Sám doma provozuji tuhle TV koupenou před 3 roky a nelituji toho:
    http://avmania.e15.cz/Testy/Samsung-...3/default.aspx
    na SD satelitu CSlink má pěkné barvy i černou tam najdete(žádné mazanice a i na sport se dá dívat) , prostě kdo hledá najde a výběr má velký .
    Jinak co mohu doporučit tak novou řadu Philips pro rok 2010 která ve všech uhlopříčkách nabízí výborný obraz pro SD (při minimálně TV rozlišení s dobrým datovým tokem)
    ps:např digiTV je hnusné všude

Nováček
    Registrace
    Oct 2010

Hm tak já teda nevím no ten panasonic vypadá taky ok Ta uhlopříčka u tý plazmy mi příjde dost veliká na můj obývák,jsem počítal max těch 94cm. Dnes jsem viděl u kámoše,má samsunga tu béčkovou řadu 32" signál dvb-t a obraz mi nepřišel tak hrozný. Asi teď o víkendu projdu nějaký elektra abych viděl nějaký rozdíly. Zajímá mě jak velký je rozdíl na dvb-t signálu pouštěným na lcd a plazmě. Jsem myslel,že v dnešní době,kdy je boom lcd tv je na tom lcd podstatně líp.

Registrace
    Mar 2004

Hm tak já teda nevím no ten panasonic vypadá taky ok Ta uhlopříčka u tý plazmy mi příjde dost veliká na můj obývák,jsem počítal max těch 94cm. Dnes jsem viděl u kámoše,má samsunga tu béčkovou řadu 32" signál dvb-t a obraz mi nepřišel tak hrozný. Asi teď o víkendu projdu nějaký elektra abych viděl nějaký rozdíly. Zajímá mě jak velký je rozdíl na dvb-t signálu pouštěným na lcd a plazmě. Jsem myslel,že v dnešní době,kdy je boom lcd tv je na tom lcd podstatně líp.
    Plazmu v 37" seženeš, takže tady problém není. A pokud jde o nějaký boom LCD TV, tak to není nic jinýho než snaha výrobců prodat něco, co má takřka nulovou výrobní hodnotu a dá se na tom maximálně vyrejžovat (což u Plazmy - narozdíl od LCD - nejde, protože tam přece jenom nějaké výrobní náklady jsou).

Je tu pořád Avatar uživatele garb7
    Registrace
    Dec 2008

Asi teď o víkendu projdu nějaký elektra abych viděl nějaký rozdíly. Zajímá mě jak velký je rozdíl na dvb-t signálu pouštěným na lcd a plazmě.
    Pokud chceš vidět opravdu rozdíl nech si obě TV připojit na DVD ( co má dva video out ) klasika cinch nebo skart pak uvidíš jak která zpracuje a co zobrazí , porovnávání na HD je sice pěkný ale pro DVB-T nanic , pak uvidíš rozdíly v šumu , hran- přechodů , zpracování tmavších scén atd.

Je tu pořád Avatar uživatele vivid.sk
    Registrace
    May 2009

Citace Původně odesláno od garb7 Zobrazit příspěvek
    Pokud chceš vidět opravdu rozdíl nech si obě TV připojit na DVD ( co má dva video out ) klasika cinch nebo skart pak uvidíš jak která zpracuje a co zobrazí
    To je jemne skreslene porovnanie, pretoze interny DVB-T tuner bude vyzerat lepsie, kedze nevznika zbytocna DA->AD-> konverzia.

Ale orientacne to posluzi....

Je tu pravidelně
    Registrace
    Oct 2008

Střední třída LCD se dá v pohodě nastavit na stejné podání obrazu, jako mají plazmy. Teda pokud je nutné to srovnávat.

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Vyber nove TV na 50. narozeniny
    Od C.I.S.I. v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 67
    Poslední příspěvek: 07-06-2011, 07:41
  2. LCD: Výběr nové TV
    Od Seidl v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 15
    Poslední příspěvek: 13-02-2011, 11:02
  3. Výběr nové TV +- 20.000