Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 17

Téma: Jaký software pro střih videa používáte?

Nováček
    Registrace
    Jan 2010

• Adobe Premiere
    • Avid
    • Pinnacle Studio
    • Sony Vegas
    • VirtualDub
    • Windows Movie Maker
    • Jiný/žádný

Poznámka: Pro hlasování je anketa k dispozici na homepage magazínu TV Freak v pravém sloupci.
    Naposledy upraveno uživatelem Jiří Piškula: 11-10-2010 v 22:36 Důvod: Upraveny možnosti odpovědí na základě připomínek čtenářů.
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pravidelně
    Registrace
    Sep 2006

A my chudáčci Aviďáci opět spadáme do odpadové kategorie jiný/žádný....

Mimochodem asi hodné blbá otázka, ale kde ta anketa vlastně je? Prohlížím stránku a nic nevidím.
    EDIT: Byl jsem nějaký horlivý, už tam je

Je tu pořád Avatar uživatele artam
    Registrace
    Mar 2004

A ked niektp pouziva Sony Vegas, ale nie verziu "Studio", tak ma hlasovat za Jiný/žádný? Podla tych otazok asi ano...
    Divna anketa, znacne nezmyselna... hmm

Je tu pořád
    Registrace
    Jan 2008

tiez postradam Final Cut Pro ..

Je tu pravidelně
    Registrace
    Sep 2006

Děkuju za Avid Hned mám lepší´pocit. Ten Final Cut by se tam taky hodil A vůbec netuším, co mezi sw pro střih dělá VirtualDub, je to celé nějaké pomotané

Je tu pořád
    Registrace
    Jan 2008

no ale AVID je tiez dost od veci .. poznam dost ludi , co strihaju v AVIDe .. Aspon to tvrdia .. a pouzivaju Liquid ..

Je tu pravidelně Avatar uživatele peco
    Registrace
    Jun 2005

Tato anketa teda nema chybu, redaktor bude asi z oblasti velmi blizkej strihu videa.

Je tu pravidelně
    Registrace
    Sep 2006

Citace Původně odesláno od Pytkin Zobrazit příspěvek
    no ale AVID je tiez dost od veci .. poznam dost ludi , co strihaju v AVIDe .. Aspon to tvrdia .. a pouzivaju Liquid ..
    Liquid je ještě v pohodě, ale horší je, že Pinnacle je taky Avid. A teď je to totální guláš

Nováček
    Registrace
    Jan 2010

Omlouvám se všem za zmatky, je pravda, že oblast zpracování videa mi aktuálně blízká není. Nechal jsem si narychlo poradit od kamaráda, který se věnuje natáčení a zpracování videa, a bohužel mi nedošlo, že to ještě nemusí být zárukou relevantních informací (= nikdy nespoléhat na jeden zdroj).

Anketu už nechám v současné podobě a ukončím ji o týden dříve, pak bude nahrazena jinou.

Mrzí mě tento přehmat, alespoň doufám, že vás spíš rozesmál, než rozlítil...

Je tu pravidelně
    Registrace
    Sep 2006

U mě v poho, já jsem rád, že se konečně dostal Avid do nějaké takové anketky Akorát má chudák zatím 0 hlasů, protože už jsem předtím volil jiný/žádný

Je tu pořád Avatar uživatele artam
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od Jiří Piškula Zobrazit příspěvek
    Mrzí mě tento přehmat, alespoň doufám, že vás spíš rozesmál, než rozlítil...
    No problemo

Mozno by nebolo od veci v ramci pripravy ankety hodit sem do fora nieco v zmysle: "bude anketa na temu xyz, otazky budu zhriba taketo, navrhnite zmeny/doplnte otazky". Aspon by si mal dalsi zdroj informacii na overenie, viac hlav viac vie (mozno...).

Je tu pravidelně
    Registrace
    Sep 2006

Proboha jen to ne Jak se nahodí diskuze typu který sw používáte (tedy vlastně který je lepší), tak to končí většinou tragicky a žádného výsledku se nedobereš

Nováček
    Registrace
    Mar 2009

Avidemux je na jednoduché střihy výborný a hlavně rychlý, proto ho sem tam použiji.
    Sony Vegas a Pinnacle jsou hrozně pomalé a podle mě i nepřehledné, takže těm se vyhýbám.
    Windows Movie Maker je dobrý maximálně na střih .wmv videí, víc se s ním dělat nedá.

Neregistrovaný
    Guest

Jelikož zpracovávám pouze nahrávky (SD, HD) ze sat.přijímače (*.TS) tak se mi velice osvědčil soft TMPGEnc XPress. Jediná jeho nevýhoda je, že při převodu TS do mpeg to přepočítává celý obsah...takže to všechno trvá trošku déle. (na Core2Duo) Na nějakém AMD X6/Core i7 by to bylo znatelně rychlejší.
    Na úpravu obsahu z kamery jsem kdysi používal Pinnacle 9. Až na rychlost jsem byl s Pinnacle celkem spokojený.

Je tu pravidelně Avatar uživatele píďa_m
    Registrace
    Dec 2008

no také používám Avid (Liquid) i když dneska je to vlastně pinnacle...
    Já v tom mám guláš: na krabici se softem je napsáno Avid Liquid, na DVD Avid liquid DVD na jeho papírovém obalu je samolepka pinacle a sn.
    Na druhém DVD Avid Liquid Big Splash Bundle a na obalu je Pinnacle Systems HFX5,5 Edition a sn.
    Četl jsem že firmu Avid koupil pinnacle (nebo naopak). Nechápu co je liquid. Netýká se to "krabičky" dekodér in/out compozit, Svideo, audio -> IEE1394 ?

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Jaký kabelový STB používáte
    Od Ivo Mašek v sekci DVB-C
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 30-10-2012, 13:09
  2. Kvalitní software pro střih videa
    Od davelo v sekci DV/HDV
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 26-08-2008, 15:35
  3. Jaký sw pro střih videa?