Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 8 z 8

Téma: Převod formátu .m2ts

Nováček
    Registrace
    Apr 2010

Zdravím Vás a předem se omlouvám za toto téma.
    Prosím o radu, jak převést video z kamey Panasonic SD HS60. Z kamery mně "leze" soubor s příponou M2TS.
    Tento soubor potřebuji překopat na tyto formáty (.avi/.mkv (DTS)/.asf/.wmv/*.mp4/.3gp/.vro*/.mpg/.mpeg.ts/*.tp/.trp) aby mně to přehrála TV, která to bude "cucat" z externího HDD nebo flashky.
    Nějaké přechody atd. ve videu moc neuvažuji, v PC mám Corel X3.
    Už jsem to tady jednou řešil, ale nebyl jsem z toho moc chytrej.

Mockrát díky za Vaši trpělivost a jsem s pozdravem.

Roman
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele vivid.sk
    Registrace
    May 2009

TsMuxer ti to demuxuje na video (H264) a audio (predpokladam DD).
    Nasledne si to mozes muxnut, kde potrebujes (Mkvtoolnix pre mkv).

Predpokladam, ze to chces podhodit Samsungu/LG.

Nováček
    Registrace
    Apr 2010

Citace Původně odesláno od vivid.sk Zobrazit příspěvek
    TsMuxer ti to demuxuje na video (H264) a audio (predpokladam DD).
    Nasledne si to mozes muxnut, kde potrebujes (Mkvtoolnix pre mkv).

Predpokladam, ze to chces podhodit Samsungu/LG.
    Přesně tak, potom už to půjde z HDD na LCD Samsung LE 40 C650, zkusím, uvidím.
    Mockrát díky za pomoc.
    Roman

Registrace
    May 2009

A este jedna rada, pouzivaj Mkvtoolnix verzii 3.xx, V poslednej verzii 4.xx mi jedneho casu nefungoval zvuk (mozno uz v aktualnej verzii opravene, no ked sa ti stane podobny problem, vies cim je sposobeny).

Je tu pořád Avatar uživatele artam
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od vivid.sk Zobrazit příspěvek
    A este jedna rada, pouzivaj Mkvtoolnix verzii 3.xx, V poslednej verzii 4.xx mi jedneho casu nefungoval zvuk (mozno uz v aktualnej verzii opravene, no ked sa ti stane podobny problem, vies cim je sposobeny).
    Hmm, mozno samotna ta audio stopa mala nejaky problem. Pravda, prve 4.x, verzie som preskocil (vzdy si pockam na bugfixy ), ale od 4.2.0 som ziaden podobny problem nezaznamenal.

Je tam ale ina vec, co ma na mkvmerge irituje. Ale zacalo to uz v poslednych 3.x verziach.
    Pokial sa language pre nejaku stopu nastavi na "eng", tak ju ten bastard nevyplni do properties a potom napriklad MediaInfo nezobrazi ziaden jazyk, proste nic. Potom musim cez mkvpropedit rucne doplnat "eng" flagy, co je celkom otrava.

Registrace
    May 2009

Citace Původně odesláno od artam Zobrazit příspěvek
    Hmm, mozno samotna ta audio stopa mala nejaky problem. Pravda, prve 4.x, verzie som preskocil (vzdy si pockam na bugfixy ), ale od 4.2.0 som ziaden podobny problem nezaznamenal.
    ono to prave v PC slo, ale TV to nejako nezobral (zrejme mozno v kombinacii s audio delay, malemu som pridaval SK jazyk do animaku). Ked som to vsak zmuxoval v predchadzajucej verzii (nejaka 3.xx), co som mal na HDD, tam to slo bez problemov (zdroj a nastavenie rovnake).

Ale ako vravim, mozno to uz funguje v aktualnych verziach - neriesil som to neskor.

Nováček
    Registrace
    Dec 2011

Ahoj. Nevím, jestli jsem ve správném tématu....ale píšete tu o Tsmuxer a mkv. Potřebuji radu ohledně mkv a tsmuxer. Nevím proč, ale některé soubory mkv v tsmuxeru otevřu a některé mi napíšou hlášku, že mám novější mkv a starší tsmuxer....ale novější tsmuxer než verzi 1.9.9 jsem nenašel.....nevíte co s tím? Používám Tsmuxer na převod kodeku h264 profile High@L5.1 na High@L4.1....protože moje TV High@L5.1 nepřehraje.

Moderátor Avatar uživatele KamilZ
    Registrace
    Feb 2011

Jestli je to tím nevím, ale minimálně je všude možně verze 1.10.6: http://www.videohelp.com/tools/tsMuxeR

Podobná témata

1. Prevod AVI DV2 do Mac formatu
    Od Saddako v sekci Editace videa
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 11-01-2012, 08:23
  2. převod formátu
    Od Fany53 v sekci SW přehrávače
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 16-11-2010, 16:43
  3. Převod formátu .mus na formát .mp3
    Od Test v sekci Editace audia