Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

DLNA prehravac + server

merlin0205 (1)|8.10.2010 10:14
Ahoj, potreboval bych poradit s timto. Hodlam koupit NAS, ktery dokaze DLNA stream a k nemu prehravac, ktery dokaze bezproblemu prehrat stream video pres DLNA v HD kvalite a hlavene pridat i tutulky. Jde vubec pres DLNA pridat i titulky?
Zatim jsem si vybral NAS server: Synology All-in-1 NAS server DS-210j
Prehravac tedy nemusi mit zadny pevny disk, vse bude streamovano z NAS.
Chci dobre reseni za ktere si radsi nejakou tisicikorumu priplatim, nez jen neco s cim budou vecne problemy a budu cekat na novy firmware.
Diky
Honza
votvik (8)|6.3.2011 18:12
[quote=merlin0205;300418]Ahoj, potreboval bych poradit s timto. Hodlam koupit NAS, ktery dokaze DLNA stream a k nemu prehravac, ktery dokaze bezproblemu prehrat stream video pres DLNA v HD kvalite a hlavene pridat i tutulky. Jde vubec pres DLNA pridat i titulky?
Zatim jsem si vybral NAS server: Synology All-in-1 NAS server DS-210j
Prehravac tedy nemusi mit zadny pevny disk, vse bude streamovano z NAS.
Chci dobre reseni za ktere si radsi nejakou tisicikorumu priplatim, nez jen neco s cim budou vecne problemy a budu cekat na novy firmware.
Diky
Honza[/quote]

funguje ti pretaceni filmu?
Debil041 (130)|31.3.2011 23:10
[quote=merlin0205;300418]Ahoj, potreboval bych poradit s timto. Hodlam koupit NAS, ktery dokaze DLNA stream a k nemu prehravac, ktery dokaze bezproblemu prehrat stream video pres DLNA v HD kvalite a hlavene pridat i tutulky. Jde vubec pres DLNA pridat i titulky?
Zatim jsem si vybral NAS server: Synology All-in-1 NAS server DS-210j
Prehravac tedy nemusi mit zadny pevny disk, vse bude streamovano z NAS.
Chci dobre reseni za ktere si radsi nejakou tisicikorumu priplatim, nez jen neco s cim budou vecne problemy a budu cekat na novy firmware.
Diky
Honza[/quote]

Nevím, nakolik je to ještě v tvém případě aktuální, ale koukni do mého podpisu. NAS je pro samotné DLNA pravda kapánek předimenzovaný, ale to je tím, že jej používám na více aplikací. EGreat má zde v ČR výbornou podporu alternativního firmware. Více na http://www.hddplayer.cz

Hope this helps...
tjurny (496)|3.4.2011 14:46
[quote=merlin0205;300418]Ahoj, potreboval bych poradit s timto. Hodlam koupit NAS, ktery dokaze DLNA stream a k nemu prehravac, ktery dokaze bezproblemu prehrat stream video pres DLNA v HD kvalite a hlavene pridat i tutulky. Jde vubec pres DLNA pridat i titulky?
Zatim jsem si vybral NAS server: Synology All-in-1 NAS server DS-210j
Prehravac tedy nemusi mit zadny pevny disk, vse bude streamovano z NAS.
Chci dobre reseni za ktere si radsi nejakou tisicikorumu priplatim, nez jen neco s cim budou vecne problemy a budu cekat na novy firmware.
Diky
Honza[/quote]
Na DLNA se vyprdni. V prehraci namapuj nas, jako kdyz treba pridavas sitovej disk ve woknech, pak budou fungovat i titulky. DLNA server (twonky 6.0.30) mi na nasu take bezi treba pro TV nebo PS3. Jako prehravac pouzivam staricky popcornhour A-110, umoznuje prehravani jak z lokalniho disku tak ze sitovych disku ta i z DLNA serveru.Ale to je dnes tusim standart. Mam ho jak pises bez disku a hlavne je pasivne chlazenej.